dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Prokocim,Kraków

535 000 zł43 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

809 000 zł37 m² 21 930,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36.89m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Grzegórzeckiej na osiedlu Wiślane Tarasy, w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Grzegórzki,Kraków

725 000 zł50 m² 14 362,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: ulica Ułanów, w pobliżu Meissnera, pilotówprzystanek 250 mblisko sklepy, lokale usługowe, siłowniatauron Arena 1,8 km Najważniejsze informacje: budynek z 1998 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Grzegórzki,Kraków

729 000 zł50 m² 14 470 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wolnica

Kazimierz,Kraków

1 016 898 zł44 m² 22 954,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Kazimierz, plac wolnica - 44 m | potencjał I prestiżowy adres Inwestycja, która broni się sama. Serce krakowskiego Kazimierza. Z ogromną przyjemnością prezentujemy dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

579 000 zł35 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! 2 pokojowe Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Europejskie,Kraków

2 660 zł53 m² 50,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Paulińskiej, dzielnica Kazimierz. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infeastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przykopy

Łagiewniki,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się przy ulicy Przykopy w dzielnicy Łagiewniki. Apartament Apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Zabłocie,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w świetnej lokalizacji na Zabłociu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w budynku Atal Residence. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Bobrzyńskiego (podgórze, ruczaj). Lokal jest w stanie dobrym, do wprowadzenia się. Nieruchomość posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Hutnicze,Kraków

605 000 zł55 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,67m2 znajdujące się na Os. Hutniczym w Nowej Hucie lokalizacja: osiedle Hutnicze to kameralna część dzielnicy Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! nie współpracuję z biurami nieruchomości proszę nie kontaktować się w sprawie pośrednictwa. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkanie ma powierzchnię 41m2 i składa się z pokoju, dziennego, sypialni, łazienki z wanną, i oddzielnej kuchni i balkonu. Wyposażenie: pralka, zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

611 020 zł37 m² 16 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania nalezy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

779 688 zł46 m² 16 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja. Na powierzchni 46,41 m znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: przestronny salon z aneksem kuchennym (21,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

679 717 zł39 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc I bez prowizji dla biura możliwość uzyskania bardzo atrakcyjnego rabatu - zadzwoń I poznaj szczegóły W ofercie biura dostępna pełna oferta tej inwestycji - różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Nowa Huta,Kraków

565 000 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na 2. piętrze czteropiętrowego budynku z 1956 roku. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 990 zł36 m² 82,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie 2 pokojowe wykończona w standardzie premium! Dostępne od zaraz! Zabłocie to jedna z najmodniejszych dzielnic w Krakowie. W mieszkaniu mamy świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 089 000 zł42 m² 25 623,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż rakowicka 20j, kraków Cena: 1 089000 zł | 42 m | nowe mieszkanie | czysta księga wieczysta W tej inwestycji posiadam kilkanaście podobnych mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 080 zł57 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje obniżona o 20% rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

749 000 zł39 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie, położone w inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego (atal) w dzielnicy Bronowice, kraków. Lokalizacja: spokojna okolica z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywda

Przewóz,Kraków

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 33 M2 ul. Krzywda Podgórze opis mieszkania: komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe - os. Kazimierzowskie (dh Wanda) Lokalizacja: przystanki autobusowe i tramwajowe tuż przy budynku pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Śródmieście,Kraków

1 390 000 zł74 m² 18 778,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowa okazja stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1911 roku, przy zacisznej ulicy Wygoda, zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego. Lokalizacja Zamieszkaj w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki - ul. Bajeczna / Al. Pokoju Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze realdom. Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Zakrzówek,Kraków

669 200 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc. Nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Dębniki - sąsiedztwo Zalewu Zakrzówek. Gotowy budynek - klucze dostępne od ręki. Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

3 600 zł43 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 6. piętrze prestiżowej inwestycji "mogilska Młyny przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

730 000 zł45 m² 16 401 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37m2 znajdujące się przy ulicy Al.Kijowska 5 w nowoczesnym apartamentowcu w dzielnicy Krowodrza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kingi

Stare Podgórze,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem | blisko tramwaju | Św. Kingi | dla studentów bez czynszu administracyjnego. Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Św. Kingi (stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Blisko: motorola Solutions, shell, ericsson, nokia, kampus uj Ważne: jest to oddzielny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Stare Miasto,Kraków

670 000 zł33 m² 20 120,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 poziomy | widok na Wawel | 45 m (powierzchnia rzeczywista) | klimatyzacja | gotowe | Stare Miasto Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie z antresolą i niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

636 000 zł42 m² 14 964,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 636 6000zł zamiast 650 250zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2.