dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 912 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę po generalnym remoncie, w pełni wyposażone i komfortowe mieszkanie. Ładne, ustawne, w spokojnej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 51 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 400 zł40 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 40,5m2 zlokalizowane na II piętrze III piętrowego budynku mieszkalnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 150 zł31 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przytulne mieszkanie przy ul. Adama Bochenka 25b. Nieruchomość: - pow. 31 m2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia z dużą szafą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Borek Fałęcki,Kraków

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Mieszkanie aktualnie wynajmowane, można przejąć najemców. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum oraz na Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Krowodrza,Kraków

959 000 zł52 m² 18 442,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje Z balkonem! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Smoluchowskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 599 000 zł51 m² 31 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 450 000 zł76 m² 19 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków -śródmieście- apartament Centrum Krakowa - miejsce, które zawsze pracuje na swoją wartość. Bez względu na trendy, koniunkturę czy zmieniające się mody. Tu popyt nie znika. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

552 732 zł35 m² 15 824 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Zwierzyniec,Kraków

3 850 zł36 m² 105,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| english below | Nowy budynek z 2022 roku - bezpośrednio, bez prowizji! 2-pokojowe mieszkanie 36,45 m w budynku resi4rent na Aleja 3 Maja Zwierzęta mile widziane. Opłaty: opłata podstawowa: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

630 000 zł37 m² 16 908,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie po częściowym odnowieniu, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Idealne dla pary, singla lub pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

733 000 zł40 m² 18 325 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Złap zachód słońca nad Zabłociem 2 pokoje z widokiem, które zarabiają, inspirują i dają przestrzeń do życia Zabłocie - serce nowoczesnego Krakowa Nowa inwestycja, 3 piętro, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Bonarka,Kraków

722 521 zł43 m² 16 810,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc W tej inwestycji ostatnie dostępne mieszkania - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,98 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Stare Miasto,Kraków

680 000 zł31 m² 21 718,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane i klimatyzowane mieszkanie z pięknym widokiem na Wawel i kościół na Skałce. Położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

842 099 zł43 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podgórze ul. Rydlówka Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Skorzystaj z indywidualnych rabatów na wybrane przez Ciebie mieszkanie Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

628 000 zł38 m² 16 508,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,04 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

497 000 zł37 m² 13 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam/zamienię 2-pokojowe mieszkanie do remontu Azory, ul. Marii Jaremy świetna lokalizacja Kraków, azory (prądnik Biały) ul. Marii Jaremy jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kliny Zacisze,Kraków

545 000 zł43 m² 12 607 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! mieszkanie idealne pod młodą parę czy małżeństwa ,będzie się nim cieszył również singiel-Z dala od zgiełku. Kliny - ulica bartla. Tylko W naszym biurze taka oferta. Atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

519 000 zł44 m² 11 911,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

[Mówimy pl,ukr ,eng oraz ru][говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][we speak English] lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

711 500 zł37 m² 19 229,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,53 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

579 000 zł42 m² 13 759,50 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kwartowej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

589 700 zł40 m² 14 742,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem! Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum! Blisko tramwaj! Stan deweloperski Dostępne również inne metraże na innych piętrach! zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podedworze

Piaski Wielkie,Kraków

636 336 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 39,28 m z balkonem 9,13 m | Piaski Wielkie, kraków | 636 336 zł | Bez pcc | Gotowe do odbioru Lokalizacja: kraków, piaski Wielkie Powierzchnia użytkowa: 39,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

665 000 zł49 m² 13 615,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 48,84 m2 znajdujące się w dzielnicy Czyżyny przy ul. Sołtysowskiej w inwestycji Fajny Dom w Krakowie. * gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kazimierz,Kraków

915 000 zł48 m² 19 142,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy Państwu mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze jednej z kamienic w sercu krakowskiego Kazimierza. Układ 2 pokojowy w ekspozycji zachodniej. Jest możliwość wydzielenia 3ch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mistrzejowice,Kraków

526 395 zł35 m² 15 139,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1- oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje z balkonem | Bagry | miejsce postojowe | nowe mieszkanie Do wynajęcia komfortowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w krakowskim Płaszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż apartament inwestycyjny Z gotowym modelem biznesowym | kraków, ul. BP. Jana prandoty śródmieście Dochód pasywny od pierwszego dnia | roi brutto: ok. 9,5% | Lokalizacja premium | 2.