dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 907 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 907 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

479 000 zł36 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie dla osób, które cenią świetną lokalizację i wysoki standard życia. Jeśli szukasz miejsca, z którego wszędzie masz blisko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 200 zł38 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kraków / Nowy Złocień / ul. Domagały ważne! Mieszkanie na wynajem długoterminowy - minimum 12 miesięcy. Umowa o najem okazjonalny (z udziałem notariusza). Mieszkanie dla maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt na os. Na Lotnisku 6 w Krakowie (bieńczyce), w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje 2-pokojowy apartament z dużym tarasem, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa Wola Justowska, w pobliżu Parku Decjusza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

770 000 zł39 m² 19 922,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,65 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

2 790 zł42 m² 66,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na ulicy Marii Konopnickiej, dostępne od kwietnia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu, w nowej Inwestycji Konopnicka City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Śródmieście,Kraków

4 100 zł49 m² 83,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem nowe (pierwszy najemca) mieszkanie w luksusowej inwestycji przy ul. Prochowej w Krakowie (boczna od ul. Masarskiej). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Zakrzówek,Kraków

700 800 zł37 m² 18 899,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc. Nowoczesny budynek zrealizowany w 2025 roku. Kraków - Dębniki : okolice ul. Kapelanka i Zalewu Zakrzówek Sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

827 000 zł47 m² 17 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

1 699 zł46 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia i balkonem na osiedlu Na Skarpie 49 (kraków - Nowa Huta). Nieruchomość: w skład mieszkania o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

632 000 zł40 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,16 m | 3 piętro | ul. Glogera Cena: 632 000 zł Bez prowizji | Bez pcc Stan deweloperski Szukasz kompaktowego mieszkania w dobrej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Bronowicka, kraków Dostępne od 5 maja 2026 roku. Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Krakowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

601 833 zł42 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł76 m² 13 875,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z dużym potencjałem do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Zabłocie,Kraków

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: kraków, zabłocie, ul. Hetmańska Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 39m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 2-pokoje, osobna jasna kuchnia Na sprzedaż mieszkanie znajdujące sie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Ruczaj,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! mieszkanie dostępne od 1 maja Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze II - poziomowego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Osiedlu Złocień - idealnym miejscu dla osób poszukujących dostępu do rozbudowanej infrastruktury miejskiej wraz z bliskością natury Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

628 000 zł39 m² 16 102,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 38,08m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 499 zł36 m² 69,42 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia piękne mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej, na osiedlu Wiślane Tarasy 2.0 ENGLISH VERSION BELOW LOKALIZACJA Dzielnica: Grzegórzki Ulica: Grzegórzecka Przystanek: Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 980 zł46 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 08.05 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w zielonej, spokojnej okolicy nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

875 000 zł53 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, cisza i jakość. Gotowe do zamieszkania | Czyżyny - Fajny Dom 53,17 m | 2 pokoje + możliwość 3 | balkon | 1. piętro Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

565 000 zł47 m² 11 909,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż: kraków, grzegórzki, ul. Bajeczna - Gotowe do wprowadzenia Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze realdom. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej około 32 m2 (powierzchnia użytkowa 22 m2) przy ul. Krasickiego w poszukiwanej dzielnicy Kraków Stare Podgórze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

584 200 zł36 m² 16 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, osobna kuchnia I loggia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Łagiewniki,Kraków

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2016 r.), na zamkniętym, kameralnym osiedlu składającym się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł32 m² 18 719 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga! możliwość przejęcia najemcy! Ciekawe i praktyczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Krasickiego. Lokal dostępny w terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł33 m² 22 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33.33m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 125 000 zł59 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m z przestronnym balkonem (8 m ), zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa - w rejonie Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł33 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Nowohuckiej 46 w najnowszej inwestycji Imperial City Yes. Parametry nieruchomości: 1) piętro: 4 2) powierzchnia 32,94 m2 3) ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: polecam do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Semperitowców. Mieszkanie (około 40 m2): - kuchnia: meble kuchenne, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, zlewozmywak, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Piasek,Kraków

849 000 zł35 m² 24 257,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze apartamentowca, zlokalizowanego na ul. Szlak w Krakowie. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bociana

Górka Narodowa,Kraków

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na ul. Bociana, w dzielnicy Prądnik Biały. Na powierzchni 42 metrów znajduje się: - aneks kuchenny z salonem - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

690 000 zł50 m² 13 728,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, przytulne, jasne mieszkanie tuż obok Zakrzówka! Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: ul. Pychowicka, przy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

749 000 zł56 m² 13 382,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,97 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa- krowodrzy (ulica Mazowiecka). To idealna.