dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 613 ogłoszeń

53,57 zł/m²16,80 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy Świetna lokalizacja, centrum Krakowa lokal: - w przyziemiu z oknem , - oferujemy ostatni z 4 lokali o wielkości 16,8m2 budynek: - estetycznie wykończony, -.

Szczegóły ogłoszenia

86,37 zł/m²128 m² 11 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- centrum miasta- blisko Wawelu rejon ul. Zwierzynieckiej Lokal biurowy o powierzchni ok. 128 m2, położony na drugim pietrze budynku biuroweg o . Lokal biurowy usługowy Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²130 m² 1 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe Dostępne powierzchnie: - 37,5 m, 74,80 m, 128, 8 m Prestiżowa lokalizacja - duża ilość miejsc postojowych - klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

57,78 zł/m²45 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, wygodny lokal biurowy , położony w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym w Bronowicach w okolicy ul. Balickiej. Lokal świeżo po malowaniu. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

36 zł/m²26 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa, która łączy funkcjonalność z reprezentacyjnym charakterem. Idealna dla firm, które chcą pracować w komfortowych warunkach i jednocześnie budować.

Szczegóły ogłoszenia

107,07 zł/m²75 m² 8 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

44,84 zł/m²310 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Smoleńsk, kraków Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy po generalnym remoncie. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

47,27 zł/m²116,35 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal lub mieszkanie przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej, zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Longinusa Podbipięty, w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

63,41 zł/m²236,56 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 236,56 m2 - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2 - stan deweloperski - parter + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45 m , położony w Krakowie na os. Azory przy ul. Pużaka. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 60 m , położony w dzielnicy Dębniki, kliny.Lokal po generalnym remoncie gotowy do użytkowania, brak czynszu tylko opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²169,80 m² 8 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu powierzchnię biurową przy ul. Zakopiańskiej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w budynku magazynowo-biurowym, w rejonie ulicy Zakopiańskiej, ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²86,67 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & lang Property Consultants prezentuje do wynajęcia mieszkanie położone w odremontowanej kamienicy na ul Kolbergera w Krakowie, które może zostać wynajęte jako biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 000 zł6 739,78 m² 4 896,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości W trybie aukcji Poczta Polska S.A. oraz Orange Polska S.A., jako współużytkownicy wieczyści zapraszają do udziału w aukcji na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²128 m² 11 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 128m 2 usytuowany jest na II-piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo- usługowego. Pomieszczenia odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,14 m² 7 288,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy idealny na start lub "garażowy" biznes, wejście bezpośrednio z ulicy, blisko nowej linii tramwajowej, świetnie skomunikowany z centrum oraz obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 245 zł74,69 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W północnej części Krakowa, na dynamicznie rozwijającym się Prądniku Białym, dostępny jest lokal usługowy o powierzchni 74,69 m , idealny pod działalność, która potrzebuje widoczności.

Szczegóły ogłoszenia

50,77 zł/m²160 m² 8 123 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Portowa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny lokal o powierzchni 160 m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²290 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala - magazyn z poziomu 0 ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowo - produkcyjna na parterze około 290 m - do magazynu przynależy rampa.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²65 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 65 m2 w Pałacyku pod Orłem Przy ul. Krupniczej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje lokal biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²153,51 m² 8 443 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu powierzchnię handlowo-usługową przy ul. Zakopiańskiej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w budynku Silver Square, w rejonie ulicy Zakopiańskiej, ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²101,86 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 101,86 m zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

80,08 zł/m²128 m² 10 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zobacz wirtualny spacer po lokalu *preferowany kontakt telefoniczny*   biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

58,54 zł/m²58,30 m² 3 413 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal: - 58,3 m2 na III piętrze - jasne i przestronne pomieszczenia - dowolna aranżacja wnętrz - toalety w częściach wspólnych budynek: - 4-piętrowy o reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

59,23 zł/m²130 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

"Biuro w koronach Drzew" - unikalny lokal 130 m w stylu industrialnym w Centrum Krakowa Biuro Nieruchomości aprest z przyjemnością prezentuje na wynajem lokal biurowy, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²110 m² 3 666 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

68,97 zł/m²116 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal 116 m z witryną - serce Podgórza lokal usługowy - Kraków- przy placu bohaterów getta - idealny na showroom, butik lub gabinet i gastronomię bez alko. Biuro nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

77,98 zł/m²218 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z oferta lokalu handlowo- usługowego, o pow. 218 m2, położonego przy przy ul. Tomickiego w Czyżynach. Opis lokalu: lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo-biurowy położony na terenie krakowskiej dzielnicy Wola Justowska. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na 1 piętrze nowego, piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

80,02 zł/m²99,73 m² 7 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 99,73 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,60 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł95,60 m² 13 493,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do sprzedaży - Plac Bohaterów Getta, podgórze - 95,6 m gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²201 m² 22 110 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o powierzchni 201 m2 w największym w Krakowie centrum handlowym wyposażenia mieszkań przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

11 178 000 zł681,73 m² 16 396,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hexagon w Krakowie. Opis: - metraż: 681,73 m (202,71 m + 479,02 m ) - możliwość zakupu razem lub.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²92 m² 5 290 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowo-usługowa na wynajem - ul. Ciepłownicza, kraków Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 92 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej. Lokale są przystosowane pod gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

62,90 zł/m²242,47 m² 15 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 234,27m2 (242,47m2 brutto) położony na I piętrze w kamienicy przy ulicy Karmelickiej. Lokal składa się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²52 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 52 m przy ul. Erazma Jerzmanowskiego. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz w pobliżu popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,20 m² 13 771,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,2 m , położony na parterze budynku przy ul. Zachodniej w Krakowie (ruczaj / Podgórze). Istnieje możliwość zakupu sąsiedniego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 800 zł90 m² 13 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²42 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni : - 42 m ( 1 pokój z łazienką na wyłączność ) na 1 piętrze - pokój odnowiony - parking w cenie Do wynajęcia również: - 65,81 m -.