dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 614 ogłoszeń

105 zł/m²75,14 m² 7 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalny lokal usługowy na wynajem o powierzchni 75,14 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Zabłocia - dzielnicy, która w ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²2 450 m² 33 075 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji od najemcy Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową klasy A w nowoczesnym kompleksie położonym przy pętli Czerwone Maki. Kompleks biurowy zlokalizowany jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

70,97 zł/m²15,50 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokalizacja Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

102,26 zł/m²27 m² 2 761 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o pow. 27,77 m - Kraków, krowodrza! Opis: - parter - wejście od ulicy - jasna i funkcjonalna przestrzeń - aneks kuchenny w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł61,46 m² 18 711,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny 3-pokojowy lokal o powierzchni 61,46 m , usytuowane na 1. piętrze budynku apartamentowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

73,03 zł/m²89 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość umieszczenia reklamy: na elewacji (z podświetleniem) i witrynach Parametry lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²250 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal biurowy położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy w budynku biurowym, biuro położone na parterze i pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²185 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego o powierzchni całkowitej 185m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec przy ulicy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 na ul. Dąbskiej. Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 , idealny na biuro, gabinet lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²45 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do podnajmu części lokalu handlowego zlokalizowanego tuż przy Rynku Głównym. Lokal o powierzchni 45 m2 składa się z parteru z dużą witryną z wejściem od frontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²168,72 m² 11 641 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²120 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal użytkowy o powierzchni 120 m przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokaizacja Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł484 m² 6 095,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Nieruchomość o powierzchni 484.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²80 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m , położony na 1. piętrze w budynku w Krakowie. Podgórze, ul. Krzywda. Lokal oferuje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł365 m² 24 658 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okolice Błoń Krakowskich obiekt o powierzchni 365m2, podpiwniczony. Działka 7,5arowa. Doskonałe miejsce pod obiekt szkoleniowy , gastronomiczny, medyczny , terapeutyczny itd Dojazd mpk doskonały (.

Szczegóły ogłoszenia

1 007 090 zł57,66 m² 17 466,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²581 m² 13 944 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu/hali produkcyjnej znajdującego się w dzielnicy Płaszów przy ulicy Obrońców Modlina. W tej i w innych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

129,03 zł/m²15,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu gabinet użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej 166. Lokal o powierzchni 15m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²172 m² 6 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m 2 wraz z podpiwniczeniem 104m 2 w cenie. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Szafirowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²188 m² 9 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w budynku przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej oraz głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,87 m² 13 176,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kraków, ul. św. Gertrudy 3 Kamienica w trakcie gruntownej modernizacji (winda, nowa stolarka, remont elewacji i dziedzińca). Lokal lu1 Powierzchnia: 37.87 m Piętro: 0/1 Stan: Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

2 016 225 zł89,61 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45,94 zł/m²283 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Całe piętro pod biuro/usługi/handel | ok.283 m | Dębniki, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 544 714 zł108,35 m² 14 256,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji - Ruczaj. - duże witryny - Parter - Parking - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu W tej inwestycji dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

60,13 zł/m²153 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 153 m2 zlokalizowany w rejonie ulicy Zwierzynieckiej w nowoczesnym budynku z monitoringiem oraz windą. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 150m2 idealnie nadający się na gabinety lekarskie / siłownię / lokale biurowo- usługowe - kurdwanów / piaski wielkie Nieruchomość można wynająć także pod.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²15 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - różne powierzchnie ok. 15m, 20m, 25m, 30m, 35m, 40m, 50 m, 100 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²350 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Pachońskiego w Krakowie. Podstawowe informacje Powierzchnia lokalu wynosi 350 m2 Dwa wejścia do lokalu Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²130 m² 13 390 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal w nowo wybudowanej kamienicy położonej przy ul. Rakowickiej! Budynek wykończony w wysokim standardzie i przygotowany pod adaptację na konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

230 zł/m²10 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajem gabinetów lekarskich Nowa Huta, kraków Szukasz idealnego miejsca na swój gabinet lekarski? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę wynajmu w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

101,75 zł/m²28,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ BULWARÓW WIŚLANYCH LOKAL DWUPOMIESZCZENIOWY DO WYNAJMU - DZIELNICA.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²351,60 m² 21 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. użytkowej 351,60m 2 i pow. całkowitej 334,02m 2 położony na II piętrze w jednym budynków biurowo-handlowych na Zabłociu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²10 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje lokal biurowy na wynajem na parterze z witryną. Lokal maokoło 10 m2. Wejście bezpośrednio do lokalu. Ulica Świtezianki. Obok w budynku znajduje się drugi, podobny.

Szczegóły ogłoszenia

69,03 zł/m²115,90 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość montażu podświetlanej tablicy reklamowej i folii reklamowej na drzwiach Parametry lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal biurowy/usługowy położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy w budynku biurowym, biuro położone na parterze przy drzwiach głównych.

Szczegóły ogłoszenia

28,13 zł/m²32 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Wesoła ul. Dwernickiego 32 m Do wynajęcia 2 pomieszczenia o powierzchni 32 m , położone na poziomie -1 zadbanej kamienicy przy ul. Dwernickiego, w dzielnicy Wesoła, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

74,17 zł/m²120 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 120 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Lenartowicza, stare Miasto [na wyłączność] english description below - please do not.

Szczegóły ogłoszenia

15,53 zł/m²10 000 m² 155 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.