dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 614 ogłoszeń

110 zł/m²57,50 m² 6 325 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej inwestycji Centralna Vita, realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia przy ul. Romana.

Szczegóły ogłoszenia

72,58 zł/m²62 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 62 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrzeby - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²680 m² 23 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem halę magazynową/produkcyjną o powierzchni 680 m2 w Krakowie, dzielnicy Podgórze. Parametry techniczne: hala nieogrzewana (możliwość montażu nagrzewnic), posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²300 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal z witryną 300 m2 w sercu Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50,07 zł/m²199,72 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tylko u nas |r| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową o powierzchni 199,72 m w budynku przy ul. Tischnera 8 w Krakowie. Lokalizacja: ulica Tischnera.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł52 m² 27 884,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy, 130 m2 parter zlokalizowane przy ul. Zakopiańskiej w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Opis: - parter - duże witryny - 2 wejścia do lokalu - klimatyzacja - zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²108 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego, położonego w strategicznej lokalizacji przy ul. Lubomirskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²27 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 27 m okolice ul. Szuwarowej / Kobierzyńskiej Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 27 m, zlokalizowany na I piętrze budynku biurowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²300 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny przy jednej z bardziej ruchliwych ulic na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 300m2 usytuowany jest na parterze w krakowskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

28,89 zł/m²900 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 3 piętrowa kamienica z hotelem i hostelem w centrum Kazimierza! Opis: - recepcja na parterze - Wyremontowany i gotowy do zamieszkania - Świeży remont we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy przystosowany pod gastronomię na Kazimierzu! Lokal: -dwupoziomowy -powierzchnia 190 m2 -witryny od głównej ulicy -wentylacja mechaniczna -dwie łazienki Koszt najmu: -11 900 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²293 m² 19 338 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu handlowo- usługowego w budynku zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

52,04 zł/m²269 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu - 269,71 m | plac bohaterów getta, kraków Lokalizacja: plac Bohaterów Getta, kraków - historyczne centrum dzielnicy Podgórze , doskonale skomunikowane miejsce o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

60,90 zł/m²167,95 m² 10 228 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy - usługowy do wynajęcia - Krowodrza! opis: - 162,27 m2 (pow. całkowita - 167,95 m2) - 2 piętro - Wyposażenie: wykładziny dywanowe, podwieszane plafony sufitowe - Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 654 zł70,29 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do sprzedania lokal handlowo - usługowy z witryną: - o powierzchni 70,29 m2 - lokal posiada witryny - zaplecze socjalne - wysokość ponad 3 metry - ogrzewanie z mpc - dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²68 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem komfortowe biuro o powierzchni 68 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego dwupiętrowego biurowca z windą. Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²295 m² 13 570 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy: - 295 m na piętrze - duża ilość małych pokoi - klimatyzacja - zaplecze socjalne - dostępne miejsca postojowe Opłaty: czynsz: 46 zł netto za m2 lokalu Opłata eksploatacyjna: 19,50.

Szczegóły ogłoszenia

64,92 zł/m²403,47 m² 26 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²150 m² 1 950 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale w biurowcu klasy A w dzielnicy Ruczaj: lokale: - biurowe od 70 m, 100 m, 150 m, do 300 m - jasne i przestronne pomieszczenia, duże okna - dowolna aranżacja -.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²435 m² 39 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy - Rynek Główny, kraków - 435m2 - II piętro z windą: lokal biurowy o powierzchni 11 przestronnych pomieszczeń znajduje się na II piętrze eleganckiego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²300 m² 17 323 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 260m 2 i pow. brutto 300m 2 usytuowany na IV piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²178,70 m² 15 189 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

GOTOWA POWIERZCHNIA BIUROWO - USŁUGOWA DO WEJŚCIA ul. Kamieńskiego | Podgórze Duchackie| Podgórze| Kraków Oferujemy na wynajem gotową do wejścia powierzchnię biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

55,47 zł/m²198,30 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia na Prądniku Czerwonym! Lokal odpowiedni dla wszelkiej działalności: medycyna, gastronomia, sklep spożywczy. Lokal: - pow. użytkowa lokalu 198,03 m2 - klimatyzacja - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni około 113m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy w centrum miasta, zaraz obok Ronda Matecznego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²350 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

(english version below) Do wynajęcia 350m2 budynek biurowo-usługowy z parkingiem! - łagiewniki/borek Fałęcki! lokalizacja: budynek znajduje się tuż obok Galerii Bonarka i Zakopianka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

89,09 zł/m²78,57 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o pow. 80 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

54,17 zł/m²120 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia wolnostojący budynek biurowo-usługowy o powierzchni ok. 120 m2 wraz bezpłatnym parkingiem na ok. 5-6 aut na ogrodzonym terenie w rejonie ul. Łokietka i Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Powierzchnia handlowo -usługowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - o powierzchni 15 m, 50 m, 100 m, 150 m, 400 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²116 m² 6 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 116 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 967 240 zł115,72 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115,72 m , zlokalizowany w Krakowie, w nowej inwestycji realizowanej przez Imperial Capital. To propozycja dla firm, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

81,33 zł/m²300 m² 24 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy na wynajem na ul. Kalwaryjskiej w Krakowie. Lokal o pow. 300 m2 znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²890 m² 53 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w dzielnicy Zabłocie. Lokal położony na parterze o powierzchni około 890m2. Lokal nadaje się na działalność handlową oraz usługową. Aktualnie lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

57,28 zł/m²103 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 103m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy Prądnik Biały. Lokal znajduje się na parterze budynku z piękną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

12,90 €/m²186 m² 2 399 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A: - powierzchnia 186 m na piątym piętrze - biuro składa się z 4 pomieszczeń - sala szkoleniowa, biuro w open space i dwa gabinety wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²60 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie do wynajmu lokal usługowy położony w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Do wynajmu jest lokal usługowy lub biurowy położony na parterze. Budynek składa się z: piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²84 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 84 m2, na parterze, znajdujący się w kamienicy na Starym Podgórzu. Lokal może być przeznaczony na działalność gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

109,38 zł/m²32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu prosperujący lokal gastronomiczny na wynajem na Os. Dywizjonu 303 o powierzchni ok. 32 m2. Lokal: lokal posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

47,01 zł/m²95,33 m² 4 481 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 89,1m 2 i pow. całkowitej 95,33m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

37,93 zł/m²158,18 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²161,95 m² 7 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

SZUKASZ BIURA OD ZARAZ? NIE MASZ CZASU NA REMONT? TA OFERTA JEST IDEALNA DLA CIEBIE! ul. Wadowicka | Rondo Matecznego | Podgórze| Kraków Do wynajęcia wykończony i gotowy do.