Biuro, ul. Karmelicka

Stare Miasto, Kraków, małopolskie

  • 62,90 zł/m²
  • 242,47 m²
  • 15 251 zł

Zdjęcie

Dagmara Szafran

Skontaktuj się

Biuro, ul. Karmelicka

Stare Miasto, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

62,90 zł/m²

242,47 m²

15 251 zł

Biuro, ul. Karmelicka

Zaktualizowane: 21 maja 2026

62,90 zł/m² 242,47 m² 15 251 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
11

Pomieszczenia:

11

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 15 251 zł (62,90 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 242,47 m² (234,27 m² powierzchni użytkowej), 11 pomieszczeń, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   winda, wejście z ulicy
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: ap7 group, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AP7-LW-13443

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. całkowitej 242,47m 2 i pow. użytkowej 234,27m 2 położony na I piętrze w jednej z kamienic w okolicy ul. Karmelickiej.

Lokal składa się z: komunikacji, 8 pokoi biurowych (w tym jeden przejściowy), kuchni z jadalnią, garderoby, 2 wc.

Na podłodze oryginalne parkiety oraz płytki, ściany pomalowane na biało. Unikalny klimat w lokalu zapewniają piece kaflowe, oryginalna stolarka wewnętrzna orasz sztukaterie. (...)

Agent

Dagmara Szafran

505 403...

505 403 701

12 263 09 75

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

505 403...

505 403 701

12 263 09 75

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl