dowolna

Lokale w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

57 zł/m²636 m² 36 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Nowoczesna powierzchnia biurowa 636 m | Kraków - Bronowice Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

95,68 zł/m²162 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy, narożny lokal użytkowy o powierzchni 162 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Grzegórzeckiej, w sercu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokal komercyjny / ul. Miłkowskiego / kraków Mint property ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal komercyjny na sprzedaż o pow. 706 m2, zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - o powierzchni 15 m, 50 m, 100 m, 150 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz aneks kuchenny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 zł/m²160 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje industrialne powierzchnie biurowe z rampą i windą towarową Lokalizacja: dzielnica Grzegórzki, wjazd od ulicy Mogilskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł289 m² 10 726,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Butikowa przestrzeń biurowa w sercu Woli Justowskiej jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa. Kameralny, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 289 m został.

Szczegóły ogłoszenia

37,79 zł/m²213 m² 8 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy położony na I piętrze w reprezentacyjnym Centrum Biznesu, przy ul. Bronowickiej. Lokal wygodny, jasny o powierzchni 152 + plus części.

Szczegóły ogłoszenia

77,44 zł/m²193,69 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Mint property prezentuje na wynajem lokal usługowy o pow. prawie 200 m2 położony na parterze w budynku przy ul. Tynieckiej. Witryny i okna od strony ulicy.Lokal obecnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

55,19 zł/m²154 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 154 m2 w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji lokal dostępny od czerwca (do uzgodnienia) -moziwość rezerwacji. Pomieszczenie usytuowane jest na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m , usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50,38 m² 4 534 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 50,38m zlokalizowanego w inwestycji Dominikanów, realizowanej przez renomowanego dewelopera Dasta Invest. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia ładny, świeżo po remoncie lokal położony w ścisłym centrum przy ul. Pawlikowskiego. Lokal z przeznaczeniem usługowym lub innym, idealny na gabinet terapeutyczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

64,36 zł/m²101 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy leżący na parterze budynku handlowego w Bieńczycach w Krakowie Lokal handlowy o powierzchni około 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 zł/m²10 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości aprest prezentuje komfortowy gabinet klasy premium , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ulicy Salwatorskiej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Gotowa działalność do przejęcia Do przejęcia na zasadzie cesji lokal wraz z wyposażeniem i działalnością w zakresie zajęć ruchowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²142 m² 8 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: bardzo ładne biuro na I piętrze - powierzchnia całkowita - ok. 142 m2 - osobna kuchnia i łazienka Budynek produkcyjno - biurowy - o powierzchni około 216 m - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł28,01 m² 16 065,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, nowy lokal użytkowy - znakomita lokalizacja - Kraków, ruczaj | ul. Kobierzyńska, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Willa Zalesie w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł19,14 m² 25 287,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy zaaranżowany jako studio na wynajem krótkoterminowy, zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Kątowej w samym centrum Krakowa. Nazwa inwestycji: iron.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²430 m² 34 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny lokal biurowy o powierzchni 430 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku klasy A Bonarka Sawig, w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł31,20 m² 16 506,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie przystosowane pod działalność (2 gabinety) o powierzchni 31.2 m2 położone na Olszy przy spokojnej ulicy Henryka Wieniawskiego. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,14 m² 7 288,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy idealny na start lub "garażowy" biznes, wejście bezpośrednio z ulicy, blisko nowej linii tramwajowej, świetnie skomunikowany z centrum oraz obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która może stać się kluczowym krokiem w realizacji biznesowych marzeń! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

57,60 zł/m²125 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 125 m , zlokalizowany na I piętrze nowoczesnego budynku usługowego w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²105,91 m² 9 532 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy w stanie deweloperskim 105,91 m ul. Grzegórzecka Mam przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 105,91 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²170 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przestronny lokal usługowy z parkingiem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przestronny lokal usługowy (170 m powierzchni użytkowej) od strony.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²500 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji. Powierzchnia dostępna od zaraz! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 500m2 brutto (436m2 netto) położony na III piętrze w nowoczesnym biurowcu klasy A przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

29 €/m²112,34 m² 3 258 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal z frontową witryną w nowoczesnym biurowcu, w samym centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł28,20 m² 24 468,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W SERCU STAREGO MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

55,63 zł/m²154,60 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

65,46 zł/m²108 m² 7 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

49,20 zł/m²37,50 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 37,50 m2 lokal biurowy podgórze/wola Duchacka! lokalizacja: budynek znajduje się na 3 minuty drogi od centrum handlowego Bonarka oraz sąsiadujących z nim biurowców b4b w których.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 000 zł96,31 m² 20 932,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż lokal komercyjny położony na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku "lofty Lubelska" w ścisłym centrum Krakowa tuż przy Kleparzu. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

67,88 zł/m²115,60 m² 7 847 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępne od zaraz! lokal: - pod kancelarię, biuro, działalność usługową, edukacyjną, - wydzielone 3 pokoje biurowe, - na 3 piętrze, - aneks kuchenny, węzeł sanitarny. Lokalizacja: - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²54 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na biuro, kancelarie, gabinet - krowodrza * zdjęcia należą do Właściciela oferty Mam przyjemność zaoferować Państwu lokal biurowy o powierzchni 54m2 zlokalizowany na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 438 zł74,22 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

58,44 zł/m²361,91 m² 21 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu usługowego o przeznaczeniu biurowym w ścisłym centrum Starego Miasta przy Rynku Głównym. Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

89 zł/m²107,53 m² 9 570 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu lokalu użytkowego, zlokalizowanego w nowoczesnej i kameralnej inwestycji Willa Zalesie przy ul. Kobierzyńskiej 145.

Szczegóły ogłoszenia

70,45 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 44m 2 w budynku przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na I -piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,50 m² 17 259,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m, położony w oficynie zadbanej kamienicy przy ul. Starowiślnej jednej z najbardziej prestiżowych i ruchliwych ulic Krakowa.