Biuro, ul. Komorowskiego
Komorowskiego, Salwator, Kraków, małopolskie
- 26,76 zł/m²
- 71 m²
- 1 900 zł
Katarzyna Wójcik
Skontaktuj się
Biuro, ul. Komorowskiego
Komorowskiego, Salwator, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Biuro, ul. Komorowskiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
26,76 zł/m² 71 m² 1 900 zł
kamienicaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 900 zł (26,76 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 71 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 4/4
- Budynek: kamienica
- Media: klimatyzacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1704/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Komorowskiego, Salwator, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 71 m2 (powierzchnia użytkowa 47 m2) w ścisłym centrum miasta, na Salwatorze.
Lokal mieści się w rejonie ulic Kościuszki, Komorowskiego, Zwierzynieckiej, Włóczków.
Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie budynku przystanek komunikacji miejskiej, liczne kawiarnie, restauracje, punkty usługowe oraz ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. (...)
694 963...
694 963 066