dowolna

Lokale usługowe Kraków - Oferty najmu i sprzedaży lokali

450 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

450 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 109 794 zł92,70 m² 11 971,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 92,7 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewniająca doskonałe doświetlenie i widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,79 m² 17 283,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na sprzedaż zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Fredry 6 w Krakowie. Jest to nowoczesne i stylowe osiedle, które łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

129,17 zł/m²77,42 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do wynajęcia o powierzchni 77,42 mkw w budynku położonym w nowo powstałym budynku bezpośrednio przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

W naszej ofercie na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 104 m2 usytuowany na parterze kameralnego budynku handlowo-usługowym z 2000r. przy ul. Krowoderskich Zuchów, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

114,58 zł/m²144 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal położony przy ul. Zakopiańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze w wolnostojącym budynku. Jego powierzchnia wynosi 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Kraków -tyniecka 100 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu przestronny lokal o powierzchni około 100 m , usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

63,03 zł/m²71,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy położony w samym centrum Krakowa. Oferta idealna dla właściciela działalności gospodarczej poszukującego miejsca pod biznes. Najważniejsze informacje Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²156,68 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę parterowego lokalu o powierzchni 156,68 m2 znajdującego się w charakterystycznej i prestiżowej inwestycji Wings Plaza na.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²185 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego o powierzchni całkowitej 185m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec przy ulicy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 459 000 zł334 m² 7 362,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojący pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

90,83 zł/m²36,33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 33,16 m , położony przy ul. Klimeckiego w Krakowie w inwestycji Lokum Salsa (2023). Lokal oferuje funkcjonalny i przemyślany układ open.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²72,62 m² 5 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 72,62 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentów przy ulicy Fredry 6.

Szczegóły ogłoszenia

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 na ul. Dąbskiej. Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 , idealny na biuro, gabinet lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

15,06 zł/m²166 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 166 M2 znajdujący się przy alei adama mickiewicza W dzielnicy stare miasto. Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal 60 m z poddaszem i piwnicą ul. Bieżanowska, kraków Opis nieruchomości: na sprzedaż lub wynajem oferowany jest lokal o powierzchni 60 m , położony przy ul. Bieżanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²54,11 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 50,97 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrzeby - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²80,41 m² 8 041 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o powierzchni 80 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Grzegórzeckiej. Lokalizacja: sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²116 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wykończony lokal handlowo- usługowy o powierzchni 116 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji tuż przy ulicy Henryka Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 380 000 zł630 m² 6 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy o powierzchni 630 m w pawilonie handlowym w centrum osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej w Nowej Hucie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł130 m² 10 676,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 130 m , zlokalizowana w sercu osiedla Kościuszkowskiego w krakowskich Czyżynach. Obiekt to wolnostojący budynek z 1970 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²53 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy, biurowy - Kraków Południe, blisko obwodnicy lokal: - 53 m2 ( 3 pomieszczenia) - dowolna aranżacja - klimatyzowany budynek posiada: - systemy klimatyzacji i ogrzewania, -.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²120 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy, 120m2 parter zlokalizowane w pobliżu ul. Lipskiej w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Obok budynku miejsca parkingowe. Dostępny od zaraz - zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50,38 m² 4 534 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 50,38m zlokalizowanego w inwestycji Dominikanów, realizowanej przez renomowanego dewelopera Dasta Invest. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesny budynek usługowo-biurowy do wynajęcia Kraków, skotniki, ul. Trockiego (podgórze / Wola Duchacka Wschód) Czynsz: 25000 zł | ok. 77,78 zł/m Oferujemy na wynajem nowy, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²216 m² 18 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo / usługowego o powierzchni całkowitej 216m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zabłocie przy ulicy Jana Dekerta.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Gotowa działalność do przejęcia Do przejęcia na zasadzie cesji lokal wraz z wyposażeniem i działalnością w zakresie zajęć ruchowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy ulicy Michałowskiego Przestronny lokal w samym centrum miasta - w dzielnicy Stare Miasto, w sąsiedztwie ulicy Karmelickiej. Lokal znajduje się w przyziemiu, do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł288 m² 10 413,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku usługowo-mieszkalnego o łącznej powierzchni 288 m2 przy ulicy Łokietka w Krakowie. Lokalizacja: lokalizacja łączy idealnie spokój domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł28,01 m² 16 065,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, nowy lokal użytkowy - znakomita lokalizacja - Kraków, ruczaj | ul. Kobierzyńska, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Willa Zalesie w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł19,14 m² 25 287,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy zaaranżowany jako studio na wynajem krótkoterminowy, zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Kątowej w samym centrum Krakowa. Nazwa inwestycji: iron.

Szczegóły ogłoszenia

71,99 zł/m²118,07 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 118,07 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrzeby - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²139 m² 10 425 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia, wykończony w wysokim standardzie lokal użytkowy w budynku tuż przy ul. Józefa Wybickiego. Lokalizacja: budynek położony jest w pobliżu ulicy Wrocławskiej, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²1 000 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej. - lokale na parterze z witrynami i na piętrach -.

Szczegóły ogłoszenia

8 449 zł74,77 m² 113 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Romana Ciesielskiego 24 w dzielnicy Łęg. Lokal ma powierzchnię 74.44m2: PODSTAWOWE INFORMACJE -powierzchnia open space.

Szczegóły ogłoszenia

48,97 zł/m²28,08 m² 1 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 28,08 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²105,91 m² 9 532 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy w stanie deweloperskim 105,91 m ul. Grzegórzecka Mam przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 105,91 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²140 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 128,69 m (powierzchnia całkowita 140 m ), znajdujący się w nowej inwestycji stale rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²120 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego, przestronnego lokalu o powierzchni 120 m . Nieruchomość znajduje się w sercu dynamicznie rozwijającego się Płaszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45 m , położony w Krakowie na os. Azory przy ul. Pużaka. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

64,44 zł/m²45 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny, świeżo odświeżony lokal o powierzchni 45 m2, położony w przyziemiu domu jednorodzinnego. Lokal jest gotowy do użytkowania od zaraz i doskonale nadaje się pod.