Lokal handlowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Powstańców Wielkopolskich, Kraków, małopolskie

  • 184,21 zł/m²
  • 57 m²
  • 10 500 zł

Zdjęcie

Dominik Marek

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Powstańców Wielkopolskich, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

184,21 zł/m²

57 m²

10 500 zł

Lokal handlowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaktualizowane: 20 maja 2026

184,21 zł/m² 57 m² 10 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 500 zł (184,21 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 57 m²; stan: dobry
  •   winda
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: centrum handlowe; rok budowy: 2012
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1770/3107/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal handlowy - 57m2

Do wynajęcia atrakcyjny lokal idealny pod działalność handlową.

Lokal zlokalizowany jest w rejonie ulicy Powstańców Wielkopolskich. Teren budynku ogrodzony z ochroną.

Lokal w dobrym stanie technicznym budynek z 2012 roku.

LOKAL:
składa się z 2 połączonych pomieszczeń ( możliwość podzielenia - 23m2 i 34m2). Pomieszczenie z witryną po całej długości ściany, z uchylnym oknem. Możliwość zrobienia wejścia od zewnątrz. (...)

Agent

Dominik Marek

534 261...

534 261 062

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominik Marek

534 261...

534 261 062

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominik Marek