dowolna

Lokale usługowe Kraków - Oferty najmu i sprzedaży lokali

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

50,77 zł/m²160 m² 8 123 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Dostępna powierzchnie: 160 m parter dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: kraków ul. Portowa 22a Zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa ,która dzisiaj stanowi jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal handlowo usługowy przy ul.Papierni Prądnickich 73. Lokal ma 75mkw, wysokość 3m i może być przeznaczony na każdy rodzaj działalności gospodarczej. Lokal ma wylewki, tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²328 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę nowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 330 metrów, zlokalizowany w nowym budynku mieszkalnym na osiedlu gdzie powstało ponad 700 nowych mieszkań, przy ulicy 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²12 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy psychologów, psychoterapeutów różnych modalności, psychiatrów, coachów oraz przedstawicieli pokrewnych specjalności (dietetyków, logopedów) do wynajęcia nowoczesnego gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w kamienicy po remoncie w doskonałej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 67,75 m , położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Borkowskiej 25 w Krakowie, w rejonie Borku Fałęckiego. Lokal jest pusty, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia - piętro domu - idealne na biuro lub kancelarię | 100 m | Kraków - Mogiła Wynajem całego piętra domu o powierzchni 100 m , przystosowane do prowadzenia spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Centralnej. Lokalizacja: budynek położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,04 m² 16 623,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części centrum Krakowa. Ulica Wrzesińska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 52,5 m . Lokal znajduje się na ul. Dobrego Pasterza 118f/lu5 (prądnik Czerwony) Mieści się na parterze bloku z 2021 roku. Osiedla - Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²196,30 m² 13 741 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu nowoczesny lokal użytkowy w sercu miasta, w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Szlak, kraków. Lokalizacja: lokal użytkowy zlokalizowany jest w nowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy przy ul. Małej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w parterze budynku mieszkalnego, w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, ulicy Felicjanek, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

48,48 zł/m²100,86 m² 4 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 100,86 m na wynajem Kraków, ul. Opatkowicka 1 Doskonała lokalizacja, świetna widoczność, gotowy do działania od zaraz. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Wola Justowska Oferujemy do wynajęcia dwa przestronne lokale użytkowe w prestiżowej lokalizacji przy ul. Koło Strzelnicy 5. Lokale znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

80,08 zł/m²128 m² 10 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zobacz wirtualny spacer po lokalu *preferowany kontakt telefoniczny*   biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia lokal usługowy o powierzchni 90m2 , ścisłe centrum Krakowa , okolice Rynku głównego/plant. Obecnie w lokalu funkcjonuje działalność z branży beauty. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

70,31 zł/m²256 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²101,86 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 101,86 m zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

55,10 zł/m²98 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany przy ul. Radzikowskiego. Lokal znajduje się na II piętrze i składa się z 6 pomieszczeń biurowych, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 108.93 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki. Dodatkowe informacje: - lokal na parterze - wysokość powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o powierzchni 49 m2 w największym w Krakowie centrum handlowym wyposażenia mieszkań przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²249,84 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, dwupoziomowy lokal do wynajęcia, zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Kazimierza przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł255 m² 8 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posh Property prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną położoną w sercu krakowskiej Krowodrzy. Lokal o powierzchni 255 m znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet fizjoterapeutyczny w nowo otwartym, kameralnym studio treningowo-terapeutycznym. Szukamy fizjoterapeuty, osteopaty lub terapeuty manualnego, który chce pracować w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²75 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 75 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Biały. Przeznaczenie: - usługowe - handlowe - biurowe - gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²156,68 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 156,68 m , zlokalizowany na parterze Opis: - wejście z ulicy - stan deweloperski - wysokość pomieszczeń ok. 3,6 - 4 m - duże.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124,37 m² 7 236 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkową okazję nabycia nieruchomości w postaci przestronnej piwnicy do adaptacji przy ul Zegadłowicza (boczna od Retoryka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kraków

Kraków,małopolskie

71,50 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal znajduje się w domu-bliźniaku, który jest położony przy dużym osiedlu mieszkaniowym. Lokal o powierzchni 0k. 70m2 , dobrze doświetlony, z dwoma wejściami, łazienką, są miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 145 zł119,23 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,20 m² 13 771,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,2 m , położony na parterze budynku przy ul. Zachodniej w Krakowie (ruczaj / Podgórze). Istnieje możliwość zakupu sąsiedniego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony przy ulicy Kazimierza Wielkiego, który przez 40 lat pełnił funkcję prestiżowego butiku. Lokal charakteryzuje się przestronną, szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł730 m² 7 808,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący budynek biurowo-usługowy przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Jest to idealna propozycja na reprezentacyjną siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

11 178 000 zł681,73 m² 16 396,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hexagon w Krakowie. Opis: - metraż: 681,73 m (202,71 m + 479,02 m ) - możliwość zakupu razem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 109 794 zł92,70 m² 11 971,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 92,7 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewniająca doskonałe doświetlenie i widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

114,58 zł/m²144 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal położony przy ul. Zakopiańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze w wolnostojącym budynku. Jego powierzchnia wynosi 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Kraków -tyniecka 100 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu przestronny lokal o powierzchni około 100 m , usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

63,03 zł/m²71,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy położony w samym centrum Krakowa. Oferta idealna dla właściciela działalności gospodarczej poszukującego miejsca pod biznes. Najważniejsze informacje Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

2 459 000 zł334 m² 7 362,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojący pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²54,11 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 50,97 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrzeby - ogrzewanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij