dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 780 zł35,76 m² 13 528,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego, składającego się z pomieszczenia biurowego i toalety. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto (zawiera podatek vat). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 780 zł34,08 m² 13 549,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 780 zł35,32 m² 13 527,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

o nowych ogłoszeniach

690 000 zł28,20 m² 24 468,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W SERCU STAREGO MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 67,75 m , położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Borkowskiej 25 w Krakowie, w rejonie Borku Fałęckiego. Lokal jest pusty, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,04 m² 16 623,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części centrum Krakowa. Ulica Wrzesińska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 245 zł29,72 m² 23 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowany w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 451 zł29,83 m² 22 878 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 718 zł31,60 m² 23 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 486 000 zł422,85 m² 5 879,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna na wyłączność biura Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 422,85m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Lokal będący przedmiotem oferty składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 590 645 zł91,20 m² 17 441,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Perła krakowskiego modernizmu Projekt Stefana Birkenfelda | Wysokość 325 cm | Oryginalne dębowe parkiety | Nowoczesna winda | Południowa ekspozycja | Balkon Nieruchomość bez wyposażenia, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 772 zł60,45 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w nowo wybudowanej inwestycji. Gotowe do odbioru lokale usługowe z witrynami w pierwszej linii zabudowy lokale o wys. > 3m miejsca postojowe dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 200 zł86,02 m² 18 951,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego w okolicy Plant Krakowskich. Lokal znajduje się przy ulicy Krowoderskiej. Atrakcyjne miejsce do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 436 160 zł277,26 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w nowoczesnym budynku, usytuowanym w atrakcyjnej biznesowo lokalizacji przy ul. Grzegórzeckiej 79. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł114,29 m² 14 436,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą o powierzchni 114 m2, wynajmowany przez firmę z branży kosmetologicznej. Lokal znajduje się w nowoczesnym kompleksie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 187 zł75,35 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L2 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 75,35 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 664 373 zł113,71 m² 14 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L8 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 113,71 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 574 482 zł99,23 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L4 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 99,23 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł79,79 m² 16 292,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prime Investment Opportunity | Rakowicka Street | Dual Unit Asset | Kraków cbd Off-market | Income-generating asset in prime central location Pakiet 2 lokali inwestycyjnych | ul. Rakowicka | gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36,62 m² 9 530,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia całkowita: 36,62m2. Poziom -1. Układ: 2 pomieszczenia. Stan: dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

8 347 500 zł556,50 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 556,5 m2 Kraków zabłocie Do sprzedania nowoczesna przestrzeń użytkowa w dzielnicy Zabłocie. Mieści się na 3 kondygnacjach (parter, 1 i 2 piętro) w kilkuletnim.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł49 m² 17 326,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 49 m w zadbanym budynku mieszkalnym z użytkowym parterem, położonym przy ul. Bociana.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47,61 m² 15 731,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż | lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej - Stare Miasto, z możliwością zmiany przeznaczenia na mieszkanie lub podzielenia na dwa lokale. Mieszkanie znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 997 000 zł276,50 m² 14 455,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje: english version below Do sprzedania nowoczesny lokal biurowo - usługowy znajdujący się w Krakowie, dzielnica Podgórze. Charakterystyka: - klasa budynku A - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł17 m² 9 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Kraków Mistrzejowice os. Kombatantów Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 17 m , zlokalizowany w murowanym zespole garażowym przy os. Kombatantów w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł1 809,63 m² 7 183,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż 53 lokale z łazienkami, 34 miejsca postojowe w garażu podziemnym o łącznej powierzchni całej nieruchomości 1809,63 m2. Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł255 m² 8 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posh Property prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną położoną w sercu krakowskiej Krowodrzy. Lokal o powierzchni 255 m znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł167,80 m² 8 641,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 167,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 843 942 zł149,76 m² 18 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo duża powierzchnia - 170m2, zlokalizowana na poziome -1 przy ul. Ariańskiej w Krakowie. Lokalizacja: ariańska to mała ulica położona przy dużych szlakach komunikacyjnych jak.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 041 zł36 m² 15 028,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne lokale inwestycyjne (usługowe) zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Krakowa - Grzegórzki, zaledwie 1,7 km od Rynku Głównego. Projekt został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

8 381 250 zł670,50 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m z parkingiem | Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal usługowy znajdujący się na ul. Miłkowskiego w Krakowie. Lokalizacja: na sprzedaż przestronny lokal, zlokalizowany w dzielnicy Ruczaj na ul. Miłkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 737 zł88,19 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 88,19m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej, inwestycja Kobi House by Imperial. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124,37 m² 7 236 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkową okazję nabycia nieruchomości w postaci przestronnej piwnicy do adaptacji przy ul Zegadłowicza (boczna od Retoryka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,30 m² 19 019,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedaży 68,3 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej, składającej się z dwóch niezależnych pomieszczeń, przestronnej sali konferencyjnej, pokoju socjalnego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł747,30 m² 8 028,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni użytkowej 657,9 m2 przy ul. Mogilskiej na wysokości ulicy Cystersów. Budynek: budynek posadowiony na ławach i stropach fundamentowych. Technologia.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 145 zł119,23 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł250 m² 15 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania dwa domy z oddzielnymi księgami wieczystymi w zabudowie bliźniaczej, o pow. ok. 300m2 położone na narożnej działce o łącznej pow.750m2. 14 pokoi z łazienkami (.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,20 m² 13 771,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,2 m , położony na parterze budynku przy ul. Zachodniej w Krakowie (ruczaj / Podgórze). Istnieje możliwość zakupu sąsiedniego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł730 m² 7 808,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący budynek biurowo-usługowy przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Jest to idealna propozycja na reprezentacyjną siedzibę firmy,.