dowolna

Działki Kraków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

69 303 000 zł54 094 m² 1 281,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Stan otoczenia nieruchomości Działki znajdują się w północno-zachodniej części miasta Krakowa, w dzielnicy Krowodrza (dzielnica adm. Prądnik Biały, osiedle Bronowice Wielkie - Tonie), przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy i zagospodarowania terenu. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Obozowej na Ruczaju. Dla przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 329 m² 450,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka zlokalizowana w Swoszowicach ul. Niewodniczańskiego. Działka w drugiej linii zabudowy z ustanowioną, wpisaną do kw służebnością dojazdu dla każdoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł864 m² 798,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Brogi 1/4 udziału w działce z pozwoleniem pum 607 m Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę inwestycyjną 1/4 udziału w działce budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł1 660 m² 138,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem | Kraków Dębniki, pychowice - 1660 m Na sprzedaż atrakcyjna działka w zielonej i spokojnej części Krakowa Pychowicach, w sąsiedztwie Zakrzówka.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł17 600 m² 254,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działek w Krakowie w dzielnicy Branice, działki położone są w okolic ulicy generała Michała Karaszewicza Tokarzewskiego o powierzchni 1,76ha. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 400 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa na lekkim wzniesieniu 34arowa.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona częściowo pod budownictwo jednorodzinne ( ok 5,5 ara ). W sąsiedztwie domy i tereny zielone. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł5 600 m² 1 268 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad pół hektara Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania w większej cześci pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Rejon ulicy Gajowej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł640 m² 445,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 6,4 arowa działka położona w rejonie Rajsko, kraków Działka w kształcie prostokąta o szerokości 20m. Jest lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł2 000 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Krakowie w Skotnikach o pow. 2000 m2. Nieruchomość znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 428 m² 102,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Olszanica Działka o pow. 3428 m2 Rolna Cena 350 000 zł Teren rolny o szerokości około 12 m położony w Krakowie Olszanicy w pobliżu ulicy Powstania Styczniowego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł663 m² 1 191,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 663 m2 położona w Krakowie przy ulicy Maćka z Bogdańca (dz. Dębniki, nr ewidencyjny 127/79, obręb: p-76). Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł6 317 m² 775,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa z bezpośrednim wjazdem z ul. Igołomskiej Z tego 30 ar jest objęte mpzp U.3 , reszta R (36x87x33m) Działka na terenie obszaru objętego MPZP " Ruszcza ".

Szczegóły ogłoszenia

1 111 320 zł2 646 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano-rolna o powierzchni 26,46 ara zlokalizowana w Krakowie rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł867 m² 690,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż płaska i bardzo funkcjonalna działka budowlana o powierzchni 867 m (8,67 ara), zlokalizowana w Krakowie Sidzina, przy ul. Zofii Nałkowskiej. To część miasta lubiana za.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł1 491 m² 2 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana piaski wielkie!bezpośrednie sąsiedztwo Szpitala Uniwersyteckiego, wydziału Farmacji uj i akademików uj, galerii Mozaika. Teren przeznaczony w studium pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 290 m² 736,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana kraków czyżyny / łęg grunt pod dom jednorodzinny 1 290 m unikalna działka pod rezydencję lub inwestycję wysoki potencjał I elastyczność zakupu Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł13,30 m² 49 548,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Mogile (nowa Huta, kraków). Wymiary I parametry: - powierzchnia około 13,3 ara, - równa powierzchnia, - działka w ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł3 107 m² 2 413,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Inwestycja w Krakowie przy ul. Jurajskiej, obręb 25 Krowodrza, na działkach nr 136 i 137 o łącznej powierzchni 3107 m2 Jest prawomocna i ostateczna decyzja pnb nr 979/6740.1/2024.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł800 m² 493,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 8 ar położoną w miejscowości Wrząsowice. Działka położona w spokojnej okolicy, wśród domów jednorodzinnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 536 m² 1 139,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na Dębnikach przy ulicy Tynieckiej. Opis: działka ma kształt zbliżony do prostokąta Szerokość +/- 23m Długość +/- 65m.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł5 615 m² 1 175,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5615 m2 w Krakowie, dzielnicy Nowa Huta. Najważniejsze informacje: w mpzp oznaczona jako mn.1 - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 000 zł18 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na halę , produkcja , usługi na Rybitwach w Krakowie. Działa 180 arów , możliwości zabudowy halą o pow 6000 m2 , wysoką na 11 m . cena 10 800 000 zł netto do.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł850 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Kraków, czyżyny 850 m Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 850 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji Kraków, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

5 290 740 zł15 556,10 m² 340,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,5561 ha przybliżone wymiary działki 33m (od drogi).

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł6 245 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kraków - nowa huta - osiedle peryferyjne - branice/chałupki/przylasek rusiecki - 62 ar. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 62,45 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 200 m² 1 078,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa w Skotnikach o powierzchni 1 hektar i 2 ary. Atuty. położona przy drodze gminnej utwardzonej. dojazd do działki z dwóch stron objęta mpzp jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 580 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w Krakowie / Skotnikach obręb 71 Podgórze - działka numer 436 o powierzchni 25,8 ara w cenie 299 000 złotych. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 102 700 zł1 349 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na Woli Justowskiej przy ulicy Zakamycze w Krakowie. Lokalizacja: działka położona przy ul. Zakamycze w Krakowie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł7 705 m² 363,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 77,05 ar (8 działek ewidencyjnych), zlokalizowana w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta (obręb nh-33). Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 426 m² 1 261,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka usługowa znajdująca się W krakowie przy ul. Powstańców oferta tylko W biurze nieruchomości danax Działka usługowa o powierzchni 1426 m2 , o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł6 245 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł729 m² 5 212,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę leżącą w Krakowie bezpośrednio przy Nowohuckiej. Świetna lokalizacja i ekspozycja bezpośredni wjazd na działkę. Jest to teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 538 m² 819,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Krakowie, rybitwy ul. Rączna. Działka w mpzp - Rybitwy Północ oznaczona jako mn38 -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 300 m² 173,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! oferta na wyłączność! Do sprzedania inwestycyjna działka o pow. 23 arów zlokalizowana w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały -tonie, przy Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA INWESTYCYJNA W KRAKOWIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 10ar- 1000m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną -prostokątny kształt -39m szerokości , 26 metrów długości -media w drodze lub na działce.

Szczegóły ogłoszenia

904 400 zł952 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dębniki!, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł7 178 m² 153,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy działkę pod inwestycję o powierzchni: 0,7178 ha, kraków, nowa Huta, wolica. Na działkę została wydana decyzja wz. Dopuszczalna zabudowa jednorodzinna oraz usługowa. Brak miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł1 700 m² 1,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do wynajmu działka o pow. 17 arów położona w rejonie ulicy Żelazowskiego. Atuty w pełni budowlana płaska dojazd drogą Gminną asfaltową z dwóch stron około 300.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł725 m² 3 034,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Woli Justowskiej | ul. Berberysowa lokalizacja Wola Justowska od lat pozostaje jedną z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Krakowa. To miejsce wybierane przez.