dowolna

Domy z balkonem Kraków - Baza ogłoszeń sprzedaży i wynajmu

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

MB Estates zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej do wykończenia. Dom bliźniak Ta wyjątkowa nieruchomość, łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł214 m² 7 378,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom z basenem, dużą działką i widokiem na zieleń | Kraków Wadów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Krakowa Wadów, przy ul. Za Ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł180 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom, kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 000 zł110 m² 15 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa. To propozycja dla osób, które poszukują harmonii między.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 115 000 zł137,09 m² 8 133,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Wrobela. Projekt obejmuje: - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 4 segmenty To wyjątkowe osiedle łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł516 m² 9 496,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna- kamienica na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną kamienicę położoną w poszukiwanej lokalizacji w Krakowie- na Krowodrzy, przy alei Kijowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bez prowizji, bez pcc Nowoczesny 5 pokojowy dom pod Krakowem przestrzeń, jakość i spokój, na który zasługujesz. Posiadamy W tej inwestycji kilka domów Zamieszkaj w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:330 m²

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny dom w zielonej części Łagiewnik Borku Fałęckiego idealny dla osób ceniących wygodę życia rodzinnego i możliwości inwestycyjne. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł143 m² 11 118,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 143m2 na Woli Justowskiej. Kupujący zwolniony Z podatku pcc! Dom jest wykończony gotowy do zamieszkania bez mebli ruchomych. W kuchni znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Ekskluzywna willa w zielonej części Woli Justowskiej Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących prestiżowej nieruchomości w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł145 m² 8 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Kraków Wróblowice Najważniejsze atuty dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 145 m działka 7,7 ar (ok. 770 m ) przestronna piwnica 56 m dwie łazienki + osobne wc spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł160 m² 17 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w sercu Woli Justowskiej - topowa lokalizacja, nowoczesne wnętrza i wygoda użytkowania. Ta alternatywa to nie tylko wymarzony adres w mieście - to.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 990 000 zł301 m² 6 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Privatehousebrokers prezentuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200m2, zlokalizowany w spokojnej części Krakowa Kliny. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł141 m² 10 992,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących oraz domów w zabudowie bliźniaczej w Krakowie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę domu wolnostojącego w stanie deweloperskim na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł250 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

(english version below) Do wynajęcia 250m2 dom usytuowany na 9 arowej działce znajdujący się w południowej części Krakowa Kliny Borkowskie! lokalizacja: dom znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł186 m² 8 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:653 m²

Szukasz domu, który łączy niskie koszty utrzymania z przestrzenią dla dużej rodziny? A może poszukujesz bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta nieruchomość w stylu kanadyjskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł220 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż bez prowizji Wola Justowska | ul. Chełmska | Kraków Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków Wola Justowska,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Do sprzedaży budynek z lat 90 tych, znajdujący się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Dom został dobudowany do wcześniejszej części, działka ma powierzchnię 148 mkw. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Krowodrza, os. Bielany - do sprzedaży wolno stojący, dom jednorodzinny o pow. mieszkalnej ok. 150,0 m2, posadowiony na działce gruntu o pow. 7,5 ara. Budynek położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 900 000 zł415,43 m² 19 016,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 415,43 m położonego na działce o powierzchni 928 m przy ulicy Chełmskiej tuż przy Lesie Wolskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł170 m² 10 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:134 m²

Oferta bezpośrednia od inwestora, pozostały tylko dwa domy. Nowoczesny trzypoziomowy bliźniak z ogródkiem i miejscem postojowym, w niskiej willowej, dwulokalowej zabudowie przy ul. Górka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wyjątkowa willa Z prywatną strefą wellness | wola justowska | 296 m W sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa powstała nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 200 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Koszarówka. Lokalizacja Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, siłowni, spa oraz wielu punktach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł141 m² 11 702,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 141 m2 w Toniach. Lokalizacja łączy idealnie spokój domu na uboczu i bliskości miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł215,47 m² 10 210,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Pasiecznej. Projekt obejmuje: 3 domy wolnostojące 2 budynki w zabudowie bliźniaczej 8 funkcjonalnych mieszkań To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 589 000 zł177,94 m² 14 549,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny Kraków, sidzina Przygotowałem dla Państwa ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, w pełni wyposażonego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł221,10 m² 20 352,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony zaledwie 150 metrów od zalewu Bagry. To lokalizacja, która realnie robi różnicę z okien widać wodę, a w kilka minut spacerem można dojść do.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowa oferta - zmodernizowany i wykończony z klasą. ul. Królowej Jadwigi, wola Justowska, zwierzyniec obok ulice: emaus, piastowska, armii Krajowej To nie jest zwykły dom. To.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od zaraz umeblowany, piętrowy dom z balkonem o powierzchni 280 m2, znajdujący się w Krakowie przy ul. Na Zielonki. Spokojna lokalizacja z idealnym dojazdem do Zielonek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł276 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie w rej. ul. Antoniego Szyllinga ( Swoszowice Jugowice), zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu domu położonego na krakowskim Zwierzyńcu. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy. Nieopodal znajdują się parki,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł90 m² 10 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 90 m w Krakowie przy ul. Pod Pomnikiem, położony na działce 4 ary. Nieruchomość po generalnym remoncie i doprowadzona do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 980 000 zł408,32 m² 12 196,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje unikalną działkę o powierzchni 2450 m2 ze wspaniałą panoramą na tereny zielone wokół rz. Wisły i południa Krakowa, graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

17 940 000 zł2 292 m² 7 827,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o powierzchni całkowitej 2292,64 m2 z potencjałem na rozbudowę ( adaptacja strychów ). Położenie kamienicy pozwala na przeznaczenie jej zarówno pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł247 m² 10 117,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom inwestycyjny w centrum Kraków | 3 niezależne mieszkania | agh - 300 m | Gotowy produkt inwestycyjny w topowej lokalizacji! Na sprzedaż kameralny budynek o łącznej powierzchni 247.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł539 m² 42,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 769 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 539 m , położony na działce 3769 m w spokojnej, zielonej części Krakowa Swoszowicach, przy ul. Myślenickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł170 m² 10 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome prezentuje przestronny, piętrowy dom o powierzchni 170 m w malowniczych Swoszowicach, tuż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł118,52 m² 9 694,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.