dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Zwierzyniec

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na zieleń Salwator, kraków | 41 m | klimatyzacja | wysoki standard Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł287 m² 9 407,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość, która mnie jako pośrednika bardzo urzekła. A dodatkowym atutem ujętym już w cenie są : 2 miejsca postojowe w hali garażowej, piwnica, 69-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²105 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny, znajdujący się w sercu Salwatora tuż przy Placu na Stawach. Lokal jest w idealnym stanie, po generalnym remoncie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

24 000 000 zł22 700 m² 1 057,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Balicach. Lokalizacja: działka inwestycyjna położona w Balice, w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zwierzyniec,Kraków

4 980 000 zł400 m² 12 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

5 500 zł109 m² 50,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis mb Estates zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą na wynajem wyjątkowego, kameralnego apartamentu dwupoziomowego o powierzchni 109 m , który zlokalizowany jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Krakowa na Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

846 780 zł38,49 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie typu studio Z balkonem I komórką lokatorską kościuszki - salwator N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,49m zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! Aleja Zygmunta Krasińskiego, zwierzyniec, kraków. Obok ulice: kościuszki, syrokomli, morawskiego, zwierzyniecka, powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Salwatorze przy ul. Syrokomli. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze reprezentacyjnej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł111 m² 23 423,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Salwator / ul. Lelewela/ 111 m2 / 4 pokoje / 2 poziomy / klimatyzacja Na sprzedaż: unikalne mieszkanie w nadbudowie kamienicy z 1905 r. Kraków, salwator To propozycja dla kogoś kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł98 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Eleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na ul. Komorowskiego tuż przy Placu na Stawach w dzielnicy Salwator w Krakowie! nie ma możlwiości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia apartament w domu na Woli Justowskiej. Lokalizacja Wola Justowska, jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Jest to willowa dzielnica znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Piastowskiej! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować ofertę 2-pokojowego apartamentu na wynajem zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Piastowska.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²168,33 m² 20 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o pow. 168,33 m w nowej inwestycji przy ulicy Kościuszki. Lokalizacja Lokalizacja przy ul. Kościuszki to synonim stabilności biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł96 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal z przeznaczeniem pod biuro , kancelarię notarialną, gabinet , centrum szkoleniowe itp. Świetna , prestiżowa lokalizacja! Lokal położony jest na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 053 680 zł95,52 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 95,52 m , zlokalizowany w prestiżowej części Krakowa na Salwatorze, przy ul. Tatarskiej. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38,50 m² 74,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Kiejstuta Żemaitisa w Krakowie. Mieszkanie zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 731 000 zł86 m² 20 127,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronny apartament 86 m2 przy ul. Krasińskiego w samym centrum Krakowa ,niedaleko bulwarów wiślanych i wawelu.Prezentowany apartament o metrażu :.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

25 000 zł165 m² 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 165 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Krakowie bezpośrednio nad Wisłą, w sąsiedztwie Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł33,77 m² 103,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w kompleksie przy ul.Kościuszki w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kościuszki 39 to nowoczesny apartamentowiec zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Emaus na Salwatorze. Salwator to jedna z najbardziej urokliwych i zielonych dzielnic Krakowa idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia całkowita: 195m2 Powierzchni użytkowa: 170m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 2 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²163 m² 10 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 163 m2 Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 163 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. Lokal znajduje się przy cichej ulicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

26,76 zł/m²71 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 71 m2 (powierzchnia użytkowa 47 m2) w ścisłym centrum miasta, na Salwatorze. Lokal mieści się w rejonie ulic Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

58,91 zł/m²129 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 129 m2 w ścisłym centrum miasta, na Salwatorze. Lokal mieści się w rejonie ulic Kościuszki, komorowskiego, zwierzynieckiej, włóczków.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²74 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 74 m2 w ścisłym centrum miasta, na Salwatorze. Lokal mieści się w rejonie ulic Kościuszki, komorowskiego, zwierzynieckiej, włóczków. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²495 m² 32 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duży lokal biurowy 495 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 495 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Zwierzyniec,Kraków

4 980 000 zł408,32 m² 12 196,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje unikalną działkę o powierzchni 2450 m2 ze wspaniałą panoramą na tereny zielone wokół rz. Wisły i południa Krakowa, graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²459,38 m² 29 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 459,38 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 459,38 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. Lokal znajduje się przy cichej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²43,92 m² 3 294 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 43,95 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 43,95 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. Lokal znajduje się przy cichej ulicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł530 m² 17 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:941 m²

Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m (całkowitej ok. 530 m ), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²341,98 m² 22 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 342 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 342 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. Lokal znajduje się przy cichej ulicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,40 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lutego, nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,40m2. Tylko U nas! budynek I lokalizacja: budynek: niski blok z 1967 roku, świeżo po remoncie. Duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²16,80 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy Świetna lokalizacja, centrum Krakowa lokal: - w przyziemiu z oknem , - oferujemy ostatni z 4 lokali o wielkości 16,8m2 budynek: - estetycznie wykończony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 550 zł124,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 124,45 m , położony w prestiżowej inwestycji w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 1-piętrowym budynku,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica VII Zwierzyniec, Zwierzyniec

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij