dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Śródmieście!!!

241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

241 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedrogie 2 osobne pokoje / blisko Centrum Od 1 lipca Komandosów / os. Podwawelskie Wynajmę przestronne mieszkanie 41 m 2 osobne pokoje - 19 m - 10 m 2 piętro - umeblowane - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,68 m² 20 521,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż: mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł58,90 m² 22 920,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | noho Mogilska | Grzegórzki | Loggia 16 m Opis Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł27,57 m² 18 643,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

MB Estates prezentuje nieruchomość o wyraźnym profilu inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa na Kazimierzu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

725 000 zł34,02 m² 21 310,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 1 pokoje (możliwość wydzielenia 2-pokoje) 34.02m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

56,56 zł/m²64 m² 3 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż w pełni działający salon fryzjerski z kompletnym wyposażeniem, gotowy do przejęcia (odstępne) Salon funkcjonuje na rynku od kilku lat, cieszy się stabilną bazą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł39,16 m² 18 615,93 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39,16 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Lokal mieszkalny jest gotowy do odbioru na już! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,40 m² 15 921,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone przy ul. Starowiślnej w samym sercu krakowskiego Kazimierza, jednej z najbardziej klimatycznych i tętniących życiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków | 42 m | ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza | Nowe budownictwo | ogródek lokalizacja Mieszkanie przy ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza w Krakowie znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²78 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w zabytkowej kamienicy w okolicy Starego Kleparza. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, jest bardzo dobrze skomunikowana z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 600 000 zł115 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż przestronne, 115-metrowe mieszkanie przy ulicy Bonerowskiej, kilka kroków od Plant i w krótkim spacerze od Rynku Głównego. Zadbana kamienica z 1909 roku, tylko jedno mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Śródmieście,Kraków

85,71 zł/m²210 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje Do wynajęcia bardzo klimatyczne biuro w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa. Lokal znajduje się na II piętrze i ma powierzchnię 210 m2. Możliwe przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,50 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje: nowe mieszkanie po generalnym remoncie | 2 pokoje + balkon | Garaż wolnostojący | Świetna lokalizacja ul. Kremerowska | Gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł16,06 m² 118,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(English version below) Szukasz nowoczesnego lokum w świetnej lokalizacji? Mam dla Ciebie nowocześnie wykończone i bardzo ciepłe miejsce idealne dla jednej osoby, która ceni komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28,40 m² 52,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Helclów, przecznica z ulicy Długiej. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł66,31 m² 17 976,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy ul. gen. Józefa Dwernickiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (77m) w idealnej lokalizacji - w rejonie ulicy Paulińskiej, bulwarów Wisły i Wawelu. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskiej w sercu Krakowa. Położony w prestiżowej okolicy, apartament oferuje doskonałe połączenie wygody miejskiego życia i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 440 zł68,28 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 69,28 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²95 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy o wysokim standardzie w inwestycji Angel Wawel. Duże przeszklone witryny wychodzące na ulicę Dietla zapewniają widoczność i dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

899 000 zł50,12 m² 17 936,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w historycznej kamienicy w Krakowie Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na drugim piętrze eleganckiej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

155,85 zł/m²50,69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny, znajdujący się w sercu Starego Miasta przy Placu Wszystkich Świętych. Rok temu w lokalu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²210 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronne biuro w centrum Krakowa | 210 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy znajdujący się w Śródmieściu, w okolicy ul. Karmelickiej i ul. Łobzowskiej. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,26 m² 52,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2 budynek I okolica: mieszkanie mieści się na siódmym piętrze ośmiopiętrowego bloku, przy ul. Bosaków. W okolicy znajdują się liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Garbarska

Śródmieście,Kraków

54,90 zł/m²216 m² 11 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy 216 m2 English version below Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w okolicy Plant i Starego Kleparza. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

85,96 zł/m²57 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy w centrum 57 m2 | Stare Miasto | Teatr Bagatela Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w samym centrum Krakowa, w okolicy Plant i ul. Dunajewskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł76,60 m² 50,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w centrum | 76,6 m2 | Kochanowskiego budynek I okolica: mieszkanie mieści się na drugim piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²115,60 m² 9 826 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 115,60 m2 blisko Plant Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Straszewskiego i ul. Smoleńsk. Lokal znajduje się w samym sercu Starego Miasta, w pobliżu Filharmonii.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²280 m² 56 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy 280 m2 - nieopodal Plant / Wawelu Lokalizacja: nieopodal Wawelu, filharmonii Krakowskiej. Świetna komunikacja, bardzo duży ruch potencjalnych klientów dla każdej działalności. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²120 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy | al. 29 listopada | 120 M2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w okolicy al. 29 Listopada i Cmentarza Rakowickiego. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Piękne mieszkanie w centrum miasta | 60 m2 Do wynajęcia piękne i przestronne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się od strony dziedzińca, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²121,90 m² 10 362 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 121,90 m2 blisko Plant Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Straszewskiego i ul. Smoleńsk. Lokal znajduje się w samym sercu Starego Miasta, w pobliżu Filharmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Długa

Śródmieście,Kraków

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w kamienicy | 60 m2 | Długa Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w kamienicy przy ul. Długiej. Wejście do lokalu przez dziedziniec. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²450 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal po szkole | 450 m2 | Plac Inwalidów Do wynajęcia atrakcyjny lokal po działalności szkoły mieszczący się w okolicy ul. Karmelickiej i Placu Inwalidów. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

84,21 zł/m²95 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny w centrum | 95 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal gastronomiczny w samym centrum Krakowa. Lokal znajduje się na parterze pasażu zadbanej, monitorowanej kamienicy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł28,80 m² 90,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednpokojowe mieszkanie w centrum | 28,8 m2 | Kochanowskiego budynek I okolica: mieszkanie mieści się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Krupnicza

Śródmieście,Kraków

55,43 zł/m²214,69 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy piętro kamienicy na wynajem pod biuro, kancelarię, studio lub dowolny inny rodzaj nieuciążliwej działalności gospodarczej. Lokal o powierzchni 214 m2 położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

798 920 zł36,88 m² 21 662,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng below Mieszkanie 2 pokoje w centrum ul. Rakowicka 22D nowe umeblowane Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z dwóch pokoi w tym salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[eng Below] zamieszkaj W centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz wyjątkowe, ciche mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w oficynie.