dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 620 ogłoszeń

495 000 zł38,22 m² 12 951,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż ciekawe, klimatyczna nieruchomość - dwupokojowy lokal w cichym i spokojnym miejscu w delcie ulic Wielickiej i Bieżanowskiej - dzielnica Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 510 zł65,70 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł74 m² 11 959,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 73,78 m | najwyższe 3. piętro | ekspozycja południowo-zachodnia | zielona okolica Bez prowizji | bez pcc Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 199 m² 329,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana we wschodniej części krakowa dzielnica nowa huta - działka pierwsza Z trzech (a) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (b) i trzeciej - największej (C).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

628 000 zł47 m² 13 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2/3-pokoje.Park Ruczaj!Balkon, komórka i garaż! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Parku Ruczaj. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27,27 m² 15 731,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 27,7 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki na ulicy Bajecznej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż udział 1/2 w działce budowlanej 318 m teren mn.6 (zabudowa jednorodzinna) przy ul. Mochnackiego w Krakowie. Tecnocasa prezentuje na sprzedaż udział 1/2 w działce.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł40 m² 24 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Centrum Krakowa | Wysoki standard english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł43,79 m² 16 898,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i zachodnią ekspozycją, położone w dzielnicy Krowodrza, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł37 m² 22 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 37 m w Krakowie, krowodrza ul. Juliusza Lea Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Juliusza Lea Cena: 829 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 37 m2 Piętro: parter w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,50 m² 17 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 40,5 m2, położonego przy prestiżowej lokalizacji - ulicy Starowiślnej w Krakowie. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,05 m² 16 486,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 347 000 zł131,63 m² 10 233,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowy w Krakowie. Położony w dzielnicy Podgórze między Kobierzynem a Kliny Zacisze. Inwestycja obejmuje dwa niezależne lokale mieszkalne: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 932 zł28,29 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49,02 m² 17 339,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 58,86 m z przynależnym strychem o powierzchni 15,55 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,52 m² 24 868,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone w podwyższonym standardzie jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,37 m² 20 337,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

[eng below] Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie ul. Klementyny Hoffmanowej 6b, kraków nieruchomość -lokal wykończony w wysokim standardzie, zgodnie z projektem architekta -powierzchnia: 34,37.

Szczegóły ogłoszenia

991 783 zł33,17 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY SZEREG UŻYTECZNYCH PRZESTRZENI.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł161,80 m² 9 579,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

U w A G A! Przy tej ofercie gratis konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem Wola Justowska | 3 pokoje Wyjątkowa propozycja dla wymagających klientów, poszukujących harmonii pomiędzy prestiżową lokalizacją, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,50 m² 13 821,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, 4-pokojowe mieszkanie mieszczące się w kameralnym bloku przy ul. Dębskiego w Krakowie. Okolica bardzo spokojna, zamieszkana głównie przez rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Privatehousebrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego. Oferta dostępna tylko U nas! zakup od dewelopera - bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 149 zł41,06 m² 19 121,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością oferujemy gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w centrum Krakowa, przy ul. Kątowa. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnej lokalizacji z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,09 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej, w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł61 m² 20 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących harmonii między naturą a miejskim stylem życia. Mieszkanie położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku im. Chełmońskiego, prowadzącego do.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł230 m² 9 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu do sprzedaży położonego blisko centrum w świetnej lokalizacji ze znakomitym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Bez prowizji ze strony.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,70 m² 12 998,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 50,70 m , zlokalizowane przy ul. Śliwkowej w rejonie Ronda Czyżyńskiego, w doskonale skomunikowanej części Krakowa. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

754 796 zł38,50 m² 19 605,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis Nieruchomości opis Z przyjemnością prezentuję nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,51 m , położone na 1. piętrze. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

589 500 zł38,50 m² 15 311,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Homfi prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zwycięstwa o powierzchni 38,5m2 lokalizacja: znakomita komunikacja: zaledwie kilka minut spacerem dzieli budynek od głównych przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

1 652 000 zł59 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nova Capital ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego o powierzchni 59 m2 w inwestycji Drukarnia Narodowa przy ul. Piłsudskiego w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krakowie - Grębałowie. Dom o pow. użytkowej około 120 m2 usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł47,53 m² 16 200,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 427 626 zł93,14 m² 15 327,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE PIĘCIOPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 027 000 zł46,73 m² 21 977,32 zł/m²

 

Piętro:13/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mint Property prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Stańczyka w atrakcyjnej części krakowskich Bronowic.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 910 510 zł77,98 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

5 666 220 zł90 m² 62 958 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na Salwatorze. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum miasta nieopodal Wawelu.