dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 604 ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kraków | ul. Białoprądnicka | 48 m | 2 pokoje | taras 30 m | klimatyzacja Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Krakowskie Rezydencje Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł75,62 m² 12 549,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe , dwupoziomowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł75,62 m² 10 169,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł75,62 m² 10 169,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację!   we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 158 zł47,62 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| dostępne rabaty Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56 m² 17 839,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas W notus-oferta na zasadach wyłaczności - zapraszam na prezentację Widok, zachody słońca i mieszkanie, do którego chce się wracać. Przestronne, świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł118,60 m² 13 482,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Oferta biura sprzedaży. Większość ludzi szuka większego mieszkania. Ty prawdopodobnie szukasz już domu. Takiego, w którym: - dzieci mają własny ogród zamiast wspólnego patio, - rano pijesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł65,31 m² 8 651,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł65,31 m² 9 340,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł65,31 m² 8 651,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł36,80 m² 27 146,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 36,8 m , położony na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje, osobna jasna kuchnia, balkon I piwnica! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 619 000 zł118,60 m² 13 650,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szanowni Państwo! Kompaktowy, ale zaskakująco przestronny. Ten dom to dowód na to, że funkcjonalność może iść w parze z estetyką. Każdy metr został zaprojektowany tak, by maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26,15 m² 20 267,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

*** Oferta na wyłączność! *** Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26 m2 położona na osiedlu V Dzielnica, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie, dzielnica Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł35 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie przy Lesie Borkowskim - 35 m , balkon, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na trzecim, ostatnim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32,30 m² 16 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, gotowe do zamieszkania! 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej lokalizacji, przy ul. Białoprądnickiej - W cenie komórka lokatorska 4,14m2 13 minut tramwajem do Rynku!.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 piętrze w bloku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa Huta | Bieńczyce os. Albertyńskie - 2 pokoje + loggia + piwnica | 44 m2 we speak english Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł57 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Złotego Wieku Mieszkanie: - jasna kuchnia, 4 pokoje, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Bronowic przy ul. Stańczyka Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł74,50 m² 12 751,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kraków - dębniki / kliny Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 74,5 m Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu ? A może myślisz o inwestycji pod wynajem ? Ta doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu lub.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na sprzedaż - Wola Duchacka, kraków Na sprzedaż urocza, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m , położona w spokojnej i zielonej części Krakowa - Wola.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł144,01 m² 29 164,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Stare miasto, ulica szujskiego - wyjątkowe, po remoncie mieszkanie W kamienicy - 144 M2 lokalizacja: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Teatru Bagatela i tylko 600.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł40,23 m² 15 287,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m , zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony jest na parterze budynku i w zielonej, spokojnej okolicy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł21,50 m² 24 604,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Stare miasto - kawalerka - mieszkanie 1 pokojowe - ul. Piłsudskiego 5 minut spacerem od rynku głównego! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow.21,5 m2 zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł260,82 m² 9 968,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Wyjątkowe miejsce - najlepsza lokalizacja - przegorzały - zwierzyniec - dom 260 m2 lokalizacja: z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł46,40 m² 17 995,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1793

Otwórz drzwi do mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalny układ oraz doskonałą lokalizację blisko centrum Krakowa. Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

763 240 zł46,55 m² 16 396,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie ze znakomitym potencjałem inwestycyjnym w idealnej lokalizacji, serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą propozycją. Trzy pokoje z oddzielną, jasną kuchnią, ulica Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł96,70 m² 25 853,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż gustownie wykończone 4-pok. mieszkanie (w księgach dwa odrębne lokale) wraz z aneksem kuchennym o łącznej pow. 96,70 m2 oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z balkonem! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Prandoty, dzielnica Stare Miasto-Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastruktóre.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35,23 m² 13 766,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje wśród zieleni | Idealne na start | Możliwość zakupu z niskim wkładem własnym Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,23 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 628 zł44,28 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 44,28m.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,71 m² 12 890,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie O powierzchni 38,71 M2 znajdujące się przy ulicy francesco nullo W dzielnicy grzegórzki oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ul. Włoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37 m² 14 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł54 m² 12 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w os. Oświecenia (nowa Huta, mistrzejowice). Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90 m² 17 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Kraków Kazimierz ul. Szeroka 90 m2 Nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 2. piętrze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,67 m² 13 651,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie , położone na 4 piętrze bloku przy ul. Miłkowskiego. Składa się z dużego, jasnego salonu a aneksem kuchennym, sypialni bądź pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł39 m² 17 179,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

Kraków Kazimierz ul. Augustiańska 39 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy z 1917 roku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kraków Stare Miasto ul. Starowiślna 32 m Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej! Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni.