Nowy lokal Krowodrza, ul. Składowa 22
Składowa 22, Krowodrza, Kraków, małopolskie
- 1 145 880 zł
- 84,88 m²
- 13 500 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Nowy lokal Krowodrza, ul. Składowa 22
Składowa 22, Krowodrza, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Nowy lokal Krowodrza, ul. Składowa 22
Inwestycja: Apartamenty Składowa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 145 880 zł 84,88 m² 13 500 zł/m²
- Typ oferty: nowy lokal na sprzedaż
- Cena: 1 145 880 zł (13 500 zł/m²)
- Termin realizacji: III kwartał 2025, oddana do użytku
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka lokalu: 84,88 m²; stan: deweloperski
- winda, wejście od podwórza
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony, monitoring
- Źródło: oferta dewelopera: Krak-Kolor Składowa, zaktualizowane: 20.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: A-LU
Lokalizacja
- Inwestycja: Apartamenty Składowa
- Adres: Składowa 22, Krowodrza, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: działki zabudowane, gęsta zabudowa miejska, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, targ, bankomat, kościół, parking, poczta, park (100m), plac zabaw (100m)
Opis nieruchomości
Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 83,16 m2. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Składowa w Krakowie.
Podana cena 1409432,4 zł jest (...)
| MieszkanieA03 | 63 m² | 15 898,11 zł/m² | 1/5 | 3 | 1 001 581 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A03 |
| MieszkanieA41 | 50,75 m² | 16 611,31 zł/m² | 5/5 | 3 | 843 024 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A41 |
| MieszkanieB65 | 40,44 m² | 17 688,43 zł/m² | 2/5 | 2 | 715 320 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B65 |
| MieszkanieB84 | 89,59 m² | 17 702,65 zł/m² | 4/5 | 4 | 1 585 980 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B84 |
| MieszkanieA33 | 94,54 m² | 17 767,72 zł/m² | 4/5 | 4 | 1 679 760 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A33 |
Biuro sprzedaży
572 728...
572 728 330
516 000 903