dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

1 670 000 zł54 m² 30 926 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Nowy apartament w pięknej kamienicy gruntownie wyremontowanej , wysoki standard. Trzy niezależne pokoje , kuchnia z oknem oraz łazienka z wc. Klimatyzacja z indywidualnym sterowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

399 000 zł24 m² 16 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta W sercu kazimierza, kraków najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 21,26M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

4 421 237 zł133 m² 33 209,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nova residence - kameralny luksus W sercu woli justowskiej Nowoczesna architektura | Tylko 6 apartamentów | Winda z bezpośrednim dostępem | Prywatne ogrody i tarasy | Luksusowy standard To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

798 920 zł37 m² 21 662,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

1 290 000 zł47 m² 27 640,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Designerski apartament Z miejscem parkingowym na sprzedaż młyny mogilska | kraków lokalizacja Ulica Mogilska idealny kompromis między bliskością tętniącego życiem centrum a spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

1 488 500 zł65 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2 pozimowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Królowej Jadwigi, dzielnica Zwierzyniec. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

752 362 zł60 m² 12 466,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2.A.3.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 68,63 m2 +2 balkony - Kraków Podgórza, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

601 959 zł37 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

MIV.3.14 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 36,93 m2 + balkon Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

743 634 zł53 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M.IV.1.3 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Prądnik Biały , ul.Glogera - "pod nosem" autobusy / niedaleko tramwaj 3 pokojowe - 54,71 m2 plus balkon w cenie promocyjnej 765 tysiące! Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

731 900 zł44 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

14b-32 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,6 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

805 227 zł58 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIII.0.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,9 m2 + 2 ogródki w cenie taniej o 45 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

G-7 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 48 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek balkon i logia W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 195 000 zł46 m² 25 804,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie premium 46,31 M2, balkon, garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie premium o powierzchni 46,31 m2, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

791 000 zł49 m² 15 992,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Śródmieście,Kraków

720 000 zł30 m² 23 888,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polach

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł58 m² 13 658,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela (). Przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m z loggią (12m ), zlokalizowane przy ul. Na Polach 33. Mieszkanie jest częścią cichego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tuchowska

Piaski Wielkie,Kraków

3 800 000 zł383 m² 9 922 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy ,na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem. Lokal wysoki aż 3m o powierzchni 383m2. Składa się z części open space , zamkniętego biura ,zamkniętej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rączna

Rybitwy,Kraków

600 000 zł650 m² 923 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana rybitwy! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej lub szeregowej. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

824 000 zł46 m² 17 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pietrusińskiego

Dębniki,Kraków

935 000 zł46 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament, zakrzówek - Stare Dębniki | 46,2 m | balkon | widok na las Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament typu open space o powierzchni 46,20m , zlokalizowany na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż: powierzchnia: 45,46 m użytkowej + balkon i duża piwnica Rozkład pomieszczeń: przedpokój 2 pokoje Jasna kuchnia Łazienka z małym.