dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 616 ogłoszeń

915 000 zł39 m² 23 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem (9,30 m ), położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 475 zł33,25 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 677 zł65,16 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł39 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 538 991 zł50,13 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament marzeń nad Wisłą mieszkanie : - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - łazienka, -garderoba - przedpokój ogródek 12,5 m2 duże panoramiczne okna Ekspozycja zachodnia Budynek 10.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł60,31 m² 15 917,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kraków Bronowice Wielkie - ul. Józefa Chełmońskiego trzypokojowe mieszkanie z tarasem, dwoma miejscami postojowymi i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł35,45 m² 18 307,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną pomiędzy Wisłą a Zalewem Bagry, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji podgórze/płaszów, ul. Przewóz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 316 zł82,58 m² 10 442,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem w nowej kameralnej inwestycji idealne dla rodziny i osób które cenią sobie przestrzeń, dobrze skomunikowane: autobus, a4,.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł31,08 m² 20 012,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 160 zł67,62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe blisko Zalewu Bagry Bez prowizji i podatku pcc! Nowoczesne, wygodne mieszkanie. Zlokalizowane w nowym apartamentowcu, w Krakowie, tuż przy Zalewie Bagry, to świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł133 m² 18 796,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 133m2 ( w tym powierzchnia piętra 15,45m2) i powierzchnia użytkowej 89,67m2, położone na 6 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronny apartament Z tarasem na dachu!, 5 minut spacerem od Parku Decjusza i Bulwarów Rudawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 792 361 zł177,10 m² 10 120,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

! do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 o pow. użytkowej ok. 160 m2 zlokalizowany w Krakowie - Prądnku Białym, rejon Tonie. Budynek położony na nowo budowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł2 091 m² 621,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlano-leśna o powierzchni 20,91 ar - Kraków, swoszowice, ul. Myślenicka Szukasz miejsca pod wymarzony dom w zielonej części Krakowa? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 622 zł65,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł36 m² 24 444,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 36m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum ". Lokalizacja: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 920 zł36,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł290,10 m² 8 617,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom Z garażem I pięknym ogrodem dwa niezależne mieszkania | działka 11,56 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący położony w krakowskich Toniach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prądnik czerwony - felińskiego 3 pokoje - 2 łazienki - 2 poziomy - duzy balkon Do sprzedaży mieszkanie na Prądniku Czerwonym przy ulicy Felińskiego. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle , nowa aleja 29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 332 zł52,36 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł36,25 m² 16 165,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,25 m , zlokalizowane przy ulicy Białoruskiej w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,12 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 46 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Okólnej. Lokal dostępny w ciągu 1 m-ca. Piętro: 2/4. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,20 m² 13 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1980 roku przy ul. Gabriela Narutowicza w Krakowie (prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 897 300 zł133 m² 21 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom premium / gwarantowany rabat Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, w najbardziej prestiżowej części Krakowa? Przedstawiam wyjątkową nieruchomość na Woli Justowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł98,81 m² 18 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł51,43 m² 27 610,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 z balkonem przy ul. Nadwiślańskiej 11. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł48,72 m² 17 015,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 088 zł110,32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Kameralna Inwestycja Premium Na Zwierzyńcu! Zieleń, cisza, prestiżowa lokalizacja i wysoki standard- to gwarancja dobrze ulokowanego kapitału. Otoczona zielenią, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł56,43 m² 19 758 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Bronowice | Salwator Tower | ul. Sołtysa Dytmara Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z dużym tarasem, położone na 10. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł27,57 m² 19 550,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 27,57m2 w Krakowie przy ul. Kujawskiej. Znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Mieszkanie pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

773 055 zł37,71 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37,8 m2 w doskonałej lokalizacji w Nowej 5 Dzielnicy przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł30,20 m² 22 185,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tuż przy Parku Krakowskim, placu Nowowiejskim, miasteczku Studenckim, budynek po generalnym remoncie, pięknie odrestaurowana klatka schodowa, winda, miejsca postojowe w garazu. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł62,87 m² 15 508,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Duże i jasne 3 pokojowe mieszkanie | Ul. Płaszowska | Płaszów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Płaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 639 zł47,26 m² 16 920 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 3 pokoje z loggią 3,84m2 *.