dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Nowa Wieś,Kraków

1 725 150 zł111 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

English below W samym sercu jednej z najbardziej urokliwych części Krakowa, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy, znajduje się mieszkanie, które zachwyca nie tylko swoim układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Nowa cena! Cena została obniżona w związku z szybkim terminem sprzedaży okazja dla zdecydowanego kupującego. MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

630 000 zł48 m² 13 208 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2017 r. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Kurczaba. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 10/11. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 724 240 zł62 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł46 m² 14 354,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Jasne I funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią ul. Strzelców prądnik czerwony Kraków lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Strzelców w Krakowie w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

726 000 zł33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy! fajne mieszkanie W sercu kazimierza! idealne na inestycje! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie z niezależnym wejściem o powierzchni 33 m2 na ul. Brzozowej - Kazimierz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierz,Kraków

1 706 380 zł66 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

English below Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny pakiet 3 kompaktowych mieszkań, zlokalizowanych na 2 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej w samym sercu krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł52 m² 14 529,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie zaaranżowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Wieliczce przy ul. Strzelców Wielickich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Huta,Kraków

749 000 zł48 m² 15 449,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż komfortowe, starannie utrzymane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,48 m , położone przy ul. Okulickiego w Krakowie. Lokal został wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

844 000 zł66 m² 12 885,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje, osobna kuchnia, balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pilotów, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

604 000 zł36 m² 16 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 559 043 zł50 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rezedowa

Prądnik Czerwony,Kraków

999 000 zł72 m² 13 913,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prądnik czerwony- 3 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o pow. 71,8m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku 3- piętrowym z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią! loggia! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sudolskiej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 091 376 zł74 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:4/101

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 390 000 zł83 m² 16 747 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Podgórze - płaszów - myśliwska 4 pokoje - 2 tarasy 20 M2 + 60 M2 - garaż Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2021 roku w świetnej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 485 000 zł93 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 93m na Ulicy Odona Bujwida. Dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość: piętrowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

521 306 zł34 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 049 000 zł67 m² 15 570,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność - tylko U nas! rezerwacja W. Sławka - Podgórze Duchackie. Obok ul. Malborska, puszkarska, h. Kamieńskiego. Vibehome prezentuje narożne, 3-pokojowe mieszkanie, które idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kraków - Piaski Nowe | 0% prowizji | Bez pcc Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj bezpiecznie. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Ugorek,Kraków

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Włodkowica ( Śródmieście- ugorek) Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Podhalnie

Swoszowice,Kraków

899 000 zł626 m² 1 436,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu na uboczu ale z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień miasta? Ta nieruchomość w samym centrum Swoszowic jest właśnie dla Ciebie. Najważniejsze atuty: ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

875 000 zł53 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu widne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 67m2 na Ulicy Centralnej w Czyżynach. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

851 400 zł43 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie krakowskich Czyżyn przy Jana Pawła II (park Lotników) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

3 500 000 zł114 m² 30 726 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament premium z tarasem i widokiem na Salwator Kościuszki Agencja tec Real Estates prezentuje unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,91 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

965 594 zł82 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

800 000 zł33 m² 23 980,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | garaż w cenie | najemca do 2026 | Kraków - Zabłocie Najważniejsze informacje: - 2 pokoje - 7 / 7 piętro (ostatnie - większa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 350 000 zł280 m² 8 392,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubomirskiego

Śródmieście,Kraków

640 000 zł33 m² 19 300,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

1 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja: nieuchomość położona przy ul. Lubomirskiego., dzielnica Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą inrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Grzegórzki,Kraków

1 624 455 zł52 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji do biura W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Zabłocie,Kraków

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal gastronomiczny w fantastycznym stanie i lokalizacji, o powierzchni 114 m2. Lokal: lokal jest samowystarczalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgrzynowicka

Nowa Huta,Kraków

1 469 000 zł160 m² 9 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy nieruchomość położoną w Nowej Hucie przy ul.Węgrzynowickiej. Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.160 m2 (osobno garaż ok. 40m2 + kotłownia ok.7m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zabawa

Wola Duchacka,Kraków

549 000 zł27 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe Z balkonem! gotowedo wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabawa, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 056 166 zł65 m² 16 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 168 900 zł91 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

956 000 zł63 m² 15 271,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj, rejon ulicy Bunscha, blisko p+r Czerwone Maki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Obozowej 42 w Krakowie. Lokal posiada praktyczny układ, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadzieja

Wola Duchacka,Kraków

1 612 070 zł150 m² 10 747,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 150 m2, z działkami od 50 m2 do 200 m2 Wszystkie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij