dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 638 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 638 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

879 990 zł65 m² 13 538,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustawne, przestronne i pełne możliwości! Gotowe mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz! zadzwoń I umów się na spotkanie! 1. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 65m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż. Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

500 000 zł20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal użytkowy- dębniki | 20 m | 2021 r. Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 20 m , położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku typu plomba z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Wiarusa

Prądnik Biały,Kraków

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parterowe mieszkanie z prywatnym ogrodem | Osiedle Magnolie | Zielonki tuż przy granicy Krakowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

611 020 zł37 m² 16 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł91 m² 18 038,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na przeciwko Galerii Krakowskiej przy ulicy Stanisława Worcella. Mieszkanie : - powierzchnia 91,47 m2 ( piwnica 7,27m2, 4,9m2 - położenie parter - układ 3-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Nowa Huta,Kraków

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 48 m | Kraków, os. Złotego Wieku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na os. Złotego Wieku w Krakowie. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Opis Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

560 000 zł34 m² 16 336,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe 34,28m2,prądnik czerwony N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m2 przy ul. Marchołta na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

505 600 zł31 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 31 mkw. położone w zielonej okolicy na Piaskach Nowych przy ul. Bochenka. Lokal dostępny od 4 maja 2026 r. Piętro: 8/11. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

790 000 zł62 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

829 977 zł58 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

1 129 000 zł50 m² 22 575,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,01 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Osiedle 29 Aleja wybudowana przez znanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Stare Miasto,Kraków

50 000 000 zł841 m² 59 453 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwie kamienice po generalnym remoncie + dostawiona nowa oficyna. Przygotowane pod hotel ale można zrobić również apartamenty Piwnice 430 m2 (pub, cigar , room i winiarnia) Parter 495 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

611 020 zł37 m² 16 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania nalezy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Wilgi

Łagiewniki,Kraków

929 000 zł54 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dwoma balkonami | Kraków - Łagiewniki / Podgórze | ul. Do Wilgi Szukasz mieszkania, które łączy świeżość nowej inwestycji z gotowym, wyposażonym wnętrzem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Willowe,Kraków

2 538 000 zł221 m² 11 459,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Osiedle Willowe pod Krakowem Nowe domy wolnostojące pod Krakowem w sąsiedztwie lasu i ciszy oraz z terenem rekreacyjnym dla mieszkańców! Kupujący nie płaci podatku pcc-2 rynek pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

721 000 zł60 m² 11 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60,4 m , zlokalizowanego przy ul. Rydygiera w dzielnicy Bieżanów. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

580 000 zł48 m² 12 202,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 47,53 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

740 000 zł44 m² 16 898,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Krowodrza, ul. Wybickiego Komfortowe 2 mieszkanie o pow. 43m2 położone na 5 piętrze 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

629 000 zł45 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe stricte inwestycyjne ruczaj, ul. Chmieleniec aktualnie do końca czerwca wynajmowane Można zarezerwować, podpisać umowę przedwstępną, przeniesienie własności od 1 lipca 2026r. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

875 760 zł71 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m zlokalizowane na 7. piętrze budynku G1 w ramach nowoczesnej inwestycji na krakowskich Mistrzejowicach jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 480 000 zł66 m² 22 482,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na ul. Morelowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Frasia

Lubocza,Kraków

1 759 000 zł140 m² 12 546,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Prezentuje na sprzedaż ofertę jednego z domów wolnostojących w nowo powstałej inwestycji Osiedle Familijne przy ul. S.Frasia w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie w Krakowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

749 000 zł50 m² 14 974 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w jedenastopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Odrzańskiej - dzielnica Łagiewniki. 9 minut pieszo do przystanku Borsucza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Skłonem

Olszanica,Kraków

1 500 000 zł106 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naukowców

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

749 000 zł46 m² 16 297 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45.96 m , zlokalizowane przy ul. Naukowców w Bronowicach Małych. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł42 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie developerskim, do wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, ul. Rydygiera Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej inwestycji w Krakowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

724 000 zł56 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,72 m znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku usytuowanym na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

1 271 985 zł76 m² 16 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w samym sercu Krakowa w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stelmachów

Prądnik Biały,Kraków

2 449 000 zł136 m² 18 007,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Jedyna, niepowtarzalna szansa! dom wrócił do sprzedaży! wyłączność! Wyjątkowy dom z dużym ogrodem zimowym na sprzedaż zadzwoń I umów się na spotkanie! Dom 136m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 590 000 zł62 m² 25 728,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w samym sercu Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Józefa Szujskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kliny,Kraków

1 640 000 zł230 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinna oaza na Klinach - dom 230 m z potencjałem, o jakim marzycie ? Szukasz miejsca, w którym każde z Twoich dzieci znajdzie swój własny kąt, a wspólne popołudnia będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na os. Apartamenty Woźniców nieruchomość Prezentowana nieruchomość to bardzo jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.