dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 619 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 034 405 zł115,10 m² 17 675,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł8 000 m² 538 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

80 arowa , płaska, szeroka w pobliżu ul. Myślenickiej , przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę bliźniaczą z usługami lub jednorodzinną wolnostojącą. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50,30 m² 16 401,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 50,3m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie przy ulicy E. Radzikowskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 967 240 zł115,72 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115,72 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, w inwestycji realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

757 158 zł47,62 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla biura! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Glogera, kraków - Prądnik Biały. Dane mieszkania: projektowana powierzchnia: 47,62 m , Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 045 zł43,57 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Strzelców 28 w Krakowie.Mieszkanie o powierzchni 41,25 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. 29 Listopada w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 62,7 m2 znajduje się na 1- piętrze w 3- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 200 zł71,10 m² 13 490,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 324 zł50,76 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 517 zł43,18 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł144,40 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł137,77 m² 10 161,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 137 m2 w Inwestycji Dvorskie Residence kameralna inwestycja w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

919 900 zł34,67 m² 26 533,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie dwu pokojowe W zrewitalizowanej, eleganckiej kamienicy w centrum Krakowa. Do dyspozycji mieszkańców: - basen, spa - winda - parking Lokalizacja: kamienica położona jest niemal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie 34,5 m | Kraków Kliny | spokojna okolica Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , usytuowane na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne trzy pokoje Z balkonem Trzypokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

973 620 zł54,09 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum Krakowa - Krowodrza / Łobzów 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty otrzymujesz pełne, profesjonalne wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

656 400 zł54,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 54,7 m | Wzgórza Krzesławickie Na sprzedaż mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym, ocieplonym bloku, zlokalizowanym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 864 zł46,46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł53,38 m² 12 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł261 m² 11 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący ul. Odrzywolskiego - dębniki, pychowice Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł41,32 m² 19 240,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Poznańskiej w Krakowie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Poznańskiej, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł41,76 m² 14 966,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76 m2 na 1 piętrze w sześciopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Łepkowkiego w Krakowie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 066 zł62,46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł55,40 m² 16 498,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie w sercu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż jasny, dwupokojowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 504 zł55,11 m² 14 017,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.E.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55 m2 plus 2 ogródki - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:760 m²

Kraków Łagiewniki os. Cegielniana Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dom wolnostojący wybudowany w latach 80 położony w dzielnicy Łagiewniki o aktualnej powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 252 zł48,43 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 403 686 zł124,22 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 477 zł63,39 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 500 m² 373,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

15 arowa działka z udziałem w drodze dojazdowej. Dwie drogi dojazdowe z głównej drogi. W sąsiedztwie wodne królestwo Przylasku Rusieckiego. Działka na terenie Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł99,74 m² 13 535,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 99m 2 usytuowane na III-piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym na os. Podwawelskim. Mieszkanie na 3 i 4 piętrze kameralnego bloku (tylko7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 131 040 zł70,69 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty zlokalizowane będą w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nowoczesna zabudowa, z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł92 m² 13 315,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Przestronne i ciche mieszkanie położone na ul. Grzegórzeckiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje bardzo ciche, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia