dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 609 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 509 144 zł148,47 m² 16 900,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Annderson Estates oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, po remoncie, ul. Gramatyka, dz. Krowodrza. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2, w bloku na 7 piętrze. Winda. Piwnica 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

686 080 zł42,88 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Prądniku Czerwonym! 0% prowizji Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42, 88 m2 położone na 3 piętrze w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,91 m² 17 514,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 2-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 880 000 zł353,83 m² 8 139,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jednopoziomowy, inwestycyjny Do sprzedaży przestronny, dobrze doświetlony lokal w Krakowie w rejonie Ruczaju, dębnik. Lokal obecnie jest przedmiotem najmu. Wejście od ulicy, witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

759 500 zł30,53 m² 24 877 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Eng below. Apartament z dużym ogrodem - Wola Justowska, ul. Józefa Becka | Zacisze Nad Rudawą Na sprzedaż klimatyczny apartament o pow. 111,79 m z przynależnym, z dwoma tarasami 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 636 zł52,37 m² 13 321,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł103 m² 19 126,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł42,58 m² 17 590,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

2 164 800 zł90 m² 24 053,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie inwestycyjne, podzielone na dwa mniejsze: 50 i 40 m2 przy ul. Lema english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 000 zł47,67 m² 22 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, promocyjna cena! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 400 zł54,80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,80 m² 16 173,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w niskim, 3 piętrowym bloku, położone na 3. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł51,63 m² 12 570,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł82,71 m² 11 848,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,71 m , położone na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Heltmana 7a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 840 zł49,20 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł58,30 m² 22 298,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Oferujemy państwu do sprzedaży! Mieszkanie na Kazimierzu w rejonie ul. Starowiślnej, przy ul. Przemyskiej. Mieszkanie o powierzchni 58,30 m2, mieści się na IV piętrze kamienicy z 1931.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 350 zł36,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, stylowe mieszkanie o charakterze retro, położone przy ul. Prandoty, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 000 zł50 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

19/17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 30 tys! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 49,55 m2 + ogródek na Ruczaju, rejon ulicy Bunscha, blisko p+r.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53 m² 12 830,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Oświecenia ( Mistrzejowice). Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji - ul. Dobrego Pasterza - okolice Parku Wodnego. Oferta dostępna wyłącznie W nest brokers Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 914 zł46,97 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 46,97 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł168,52 m² 11 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55,60 m² 11 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowym bloku na osiedlu Azory, przy ul. Weissa. To doskonała oferta dla rodzin, osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł43,43 m² 17 936,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje | 43,43 m | balkon | 2 piętro | piwnica | Stare Podgórze | kamienica mieszkanie po remoncie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,43 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 512 zł26,33 m² 14 869,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 864,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie agh Poszukujesz kompaktowego mieszkania pod wynajem lub dla dziecka na czas studiów? Ta oferta może Ci się spodobać Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedania klimatyczne mieszkania w stanie deweloperskim na Starym Podgórzu w Krakowie w nowo wyremontowanej pięknej kamienicy z ładną klatką schodową. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 951,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł37 m² 29 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować apartament idealny pod inwestycje na Kazimierzu o powierzchni 37 m2 znajdujący się na trzecim piętrze pięciopiętrowej odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 524 zł80,92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ekspozycją południową i zachodnią, dzięki czemu mieszkanie będzie dobrze doświetlone przez cały dzień! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Przestronny dom 350 m2 na 3-ch kondygnacjach z ogródkiem 6,93ar., zlokalizowany przy ul. Myślenickiej w Swoszowicach parter: - salon z kominkiem - kuchnia - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 383 zł32,92 m² 15 048,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa To inwestycja stworzona dla tych, którzy szukają funkcjonalnego mieszkania w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49,49 m² 12 103,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023