dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

894 000 zł52 m² 17 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

1 233 800 zł62 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,57 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Śródmieście,Kraków

2 200 000 zł142 m² 15 470,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości Śliczna I przestronny i komfortowy apartament I Bez pcc ul. Śliczna,Olsza Piętro: 9/10 (rewelacyjny widok na Kraków) Powierzchnia: 142 m Ogromny taras: 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

730 000 zł48 m² 15 323,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Masarskiej zaraz obok Galerii Kazimierz. Lokalizacja: apartament znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 034 072 zł63 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

963 020 zł54 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weissa

Azory,Kraków

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Homeboss ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Weissa przy pętli autobusowej Azory podstawowe informacje Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

649 000 zł43 m² 15 174,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą położone przy ul. Raciborskiej, ruczaj. Lokalizacja: ulica Raciborska jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno pod względem samochodu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielogórska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 419 000 zł148 m² 9 568,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Biuro nieruchomości Livein prezentuje dla Państwa wyjątkowy Dom o powierzchni użytkowej około 150m2 na sprzedaż w Krakowie-Tyńcu. Dom jest wybudowany na działce z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wapiennik

Mydlniki,Kraków

480 000 zł300 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga asfaltowa, otoczenie wysokich bloków. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49 Działka oznaczona jest jako mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

894 824 zł59 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie przy ul.Rzeźniczej, dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie o pow. 58,87 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego budynku, bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

569 000 zł35 m² 16 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gotowe do wejścia z balkonem, tarasem i garażem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Kurdwanowie blisko Parku Kurdwanów. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy mają przyjemność zaoferować Apartament na 2 piętrze w inwestycji Na Błonie 106! Zakup bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Brak prowizji 0%! Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Szaniec

Dąbie,Kraków

679 000 zł41 m² 16 707,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Na Szaniec w Krakowie, na drugim piętrze, czteropiętrowego budynku z 1965 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

1 400 000 zł55 m² 25 316,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 55,3 m2 znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

757 000 zł52 m² 14 557,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

944 502 zł74 m² 12 729,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na Sprzedaż - Nowoczesna Inwestycja na Płaszowie Gotowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,30 m2 znajdujące się na 4- ostatnim piętrze w kameralnej inwestycji oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Kraków

792 000 zł35 m² 22 686,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe mieszkanie O metrażu 34,91 M2 W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korony Polskiej

Mistrzejowice,Kraków

600 000 zł49 m² 12 245 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie Ta Alternatywa jest dla Ciebie! Mam przyjemność przedstawić Państwu opis trzypokojowego mieszkania, które z łatwością może zostać podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

800 000 zł52 m² 15 524,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na 1p. w 9 piętrowym bloku z windą, zlokalizowane przy ul. Bochenka. Blok z 2014r. Z racji tego , że wejście główne do budynku jest z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

590 000 zł34 m² 17 353 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania dwupokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Żabiniec,Kraków

629 000 zł26 m² 24 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż Kawalerki z Ogródkiem w Spokojnej Okolicy Zapraszam do zakupu urokliwe j kawalerki o powierzchni 26m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni 25m2 , ekspozycje okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

611 261 zł29 m² 21 122 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Lutin prezentuje, kawalerkę w znakomitym miejscu, bronowice. Mieszkanie o powierzchni 29 m2, znajduje się na 6 piętrze z 7. Całość bardzo nowoczesna, deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

629 000 zł26 m² 24 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja mieszkanie zlokalizowane jest na Żabińcu, na parterze apartamentowca z 2017 roku, w bardzo atrakcyjnym osiedlu. Z dobrym połączeniem do Centrum. 9 minut spacerem od mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ważewskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 290 000 zł154 m² 8 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Sunny hill - nowatorskie rozwiązania W domach napędzanych słońcem Z panelami fotowoltaicznymi na dachu Prezentujemy sunny hill nowoczesną enklawę 22 domów w zabudowie bliźniaczej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

714 990 zł30 m² 23 833 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić państwu na przestronną kawalerkę na 2 piętrze, w bloku położonym 2 km od centrum. W sam raz dla pary lub singla, którzy chcą zamieszkać na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Ruczaj,Kraków

793 000 zł57 m² 13 885,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

nr 5 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 57m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne mieszkania. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

648 000 zł48 m² 13 416,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie, na Osiedlu Zielonym. Mieszkanie jest jasne i przestronne, w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budrysów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 370 000 zł137 m² 9 992,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Infinity estate z przyjemnością prezentuje połowę bliźniaka w stanie deweloperskim znajdujący się przy ul. Budrysów na północy Krakowa. Nieruchomość: - pow. 137.1 m2 - dwie kondygnację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

952 980 zł68 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Dębniki,Kraków

959 175 zł55 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dworskiej w Krakowie. Najważniejsze informację: - piętro 2; - mieszkanie wykończone (bez mebli); - powierzchnia mieszkanie: 54,81 m2; - ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Krzesławice,Kraków

785 000 zł51 m² 15 392,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Lakado oferuje dwupokojowe, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji. O nieruchomości: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wolnica

Kazimierz,Kraków

1 165 381 zł51 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe 3 pokojowe mieszkanie na Kazimierzu - Plac Wolnica. Budynek składa się z XI apartamentów i II lokalach usługowych usytuowanych na V kondygnacjach. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 250 000 zł153 m² 8 155,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie według inwentaryzacji o powierzchni użytkowej 153,28 m2 (223,69m2 powierzchni całkowitej) znajdujące się przy ulicy Kobierzyńskiej na Ruczaju, w bardzo cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Salwator,Kraków

5 900 000 zł294 m² 20 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Ekskluzywna Willa miejska na Bielanach Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną w najbardziej malowniczej dzielnicy Krakowa - Salwator Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

70 000 zł100 m² 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię lokal usługowy pod Salon Kosmetyczny z pełnym wyposażeniem. Lokal mieści się na ulicy Pachońskiego 15 w urokliwej okolicy Krakowa. Informacje o lokalu: - lokal dwupoziomowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 098 000 zł58 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

For english please call or write message Bezpośrednio oferuję na sprzedaż 58-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Prądnik Czerwony Śródmieście, ulica Lublańska 13, osiedle Ulubione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

799 000 zł53 m² 15 193 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowe mieszkanie 3 pokojowe w gotowym budynku przy ul. Ciesielskiego. Mieszkanie o powierzchni 52,59m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 049 716 zł61 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/160) w Bronowicach o powierzchni 61,03 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kleparz,Kraków

1 155 000 zł57 m² 20 431,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

English below Apartament znajdujący się w kompleksie Angel City zaledwie kilka minut pieszo Rynku Głównego, w sąsiedztwie Dworca Głównego oraz centrum handlowo-usługowego Galeria Krakowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Śliczna

Grzegórzki,Kraków

150 000 zł19 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, murowany garaż znajdujący się na poziomie -1 w budynku przy ul. Ślicznej. Budynek: 6-piętrowy blok.