dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

795 024 zł66 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena! Poszukiwana lokalizacja! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

1 049 532 zł91 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Teraz nowa, niższa cena! Przestronny apartament! Poszukiwana lokalizacja! Wyjątkowa cena! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej, promocyjnej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

371 194 zł25 m² 14 613,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatni lokal w tej cenie! Balkon! Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 301 784 zł Cena brutto 371 194 zł Budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 909 467 zł101 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

English below luksusowy partament Z prywatnym tarasem 115 m na woli justowskiej - ul. Morelowa Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 101,03 m , położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

578 160 zł40 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr A4015- pow. 40,15 m kw, znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego z windą na które składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiwerskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

905 420 zł58 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

757 158 zł48 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| dostępne rabaty Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skowronia

Wola Duchacka,Kraków

1 930 000 zł143 m² 13 496,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 143 m z tarasem na dachu tylko dla Ciebie! Prywatny garaż w bryle budynku. Przestrzeń, lokalizacja blisko wszystkiego i technologie, które obniżają rachunki. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 169 000 zł67 m² 17 450,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,99 m z dwoma loggiami, położone na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji Nowe Zabłocie przy ul. Pana Tadeusza 7 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

955 777 zł42 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 807 966 zł121 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Prowizja 0% bez pcc Apartament z osobnym wejściem i dwoma tarasami Parter - 3,10 m2: wiatrołap 3,10 m2 Poziom 1 - 74,66 m2: pokój dzienny z kuchnią i jadalnią 38,60 m2 Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

787 000 zł55 m² 14 356,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

19/13 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 54,82 na Ruczaju okolice ul. Bunscha. W kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

704 554 zł33 m² 21 539,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w wyjątkowej inwestycji, która w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową z przestrzeniami usługowymi, tworząc komfortowe i prestiżowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

587 514 zł36 m² 16 452 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Viva Piast 5 w Krakowie (dzielnica Mistrzejowice). Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

807 000 zł55 m² 14 710,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Wola Justowska,Kraków

1 652 616 zł87 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i bez pcc. Gotowe jeszcze w tym roku! 87,44 m z prywatnym ogrodem 65 m | Wola Justowska Mieszkanie parterowe w nowej inwestycji na Woli Justowskiej. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaflarska

Dębniki,Kraków

1 739 745 zł71 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Starym Podgórzu III kwartał 2026 Ustawne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

495 383 zł33 m² 15 048,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

A1-002 Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 32,92 m2 na krakowskim Prądniku Białym - 25 tysięcy taniej! Sprzedaż od dewelopera - Bez pcc! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 3 kwartał 2027r. 100 % ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 376 000 zł96 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe 96 m | Bronowice | gotowa inwestycja Brak Prowizji | Brak pcc Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96 m , położone w Bronowicach jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

611 000 zł39 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z ogrodem 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 134 360 zł63 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

63,02 m | 3 pokoje | ogródek | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 63.02 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 293 306 zł81 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5-pokojowe mieszkanie | 1. piętro | Podgórze | La Vie House | Kraków *zakup bezpośrednio od dewelopera* *brak prowizji oraz podatku pcc przy zakupie* *w ramach inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

619 972 zł38 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyróżniona oferta: mieszkanie Z prywatną enklawą - ogrodem tylko 1! nr 2 - Metraż: 38,27 m | Taras ziemny / Ogród: 72 m | Cena: 619 974 zł brutto. To mieszkanie to prawdziwa rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

642 493 zł33 m² 19 564 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Witam. Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowo budowanej inwestycji Casa Feliz przy ulicy Portowej na Krakowskim Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

1 047 000 zł62 m² 16 917,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze pięciokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 127 947 zł88 m² 24 085,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament 2 - poziomowy | Taras | Wola Justowska Bez prowizji i pcc. Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

599 151 zł39 m² 15 362,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w cenie kawalerki - funkcjonalne 39 m2 w nowej inwestycji. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2, położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

820 479 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Murapol Murapol Mateczniq, zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych części Kraków przy ul. Rydlówka, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

828 799 zł67 m² 12 316,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

903 763 zł55 m² 16 432,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: IV kwartał 2025 Przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

734 000 zł40 m² 18 488,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie zaprojektowane z myślą o osobach ceniących funkcjonalność, estetykę oraz dobrą lokalizację blisko centrum Krakowa. To propozycja łącząca nowoczesny styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

876 482 zł49 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w sercu Zabłocia, ~ 50 m2. Ogródek i taras powierzchnia: 49,45 m liczba pokoi: 2 piętro: parter cena: 876 482 zł status: gotowe do odbioru Kraków, zabłocie Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter z ogrodem na południe przy ulicy Spacerowej Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków

1 056 000 zł62 m² 17 170,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,52 m2 z dużym balkonem 11,37 m2, położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Krowodrzy - Łobzowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Branice,Kraków

779 000 zł76 m² 10 195 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,41 m ( powierzchnia rozliczeniowa 78,89- możliwy demontaż powierzchnia pod ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

1 349 638 zł89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Prace budowlane zakończone, odbiór II kw 2026 roku.