dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 430 000 zł77 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal mieszkalny lub inwestycyjny położony na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

915 384 zł71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie realizowane w ramach nowego etapu inwestycji deweloperskiej na Osiedlu Piastów w Mistrzejowicach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 221 914 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

872 000 zł66 m² 13 112,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | duży balkon | bardzo ustawne | rzadki układ na rynku Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Tego typu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 408 873 zł80 m² 17 615,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w sercu Zabłocia, ~ 80m2. Loggia powierzchnia: 79,98 m liczba pokoi: 3 piętro: 1 cena: 1 408 873 zł cena za m : 17 615 zł/m status: gotowe do odbioru ? Kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 165 795 zł68 m² 17 063,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m w niezwykle prestiżowej inwestycji Murapol Mateczniq w Krakowie na równie prestiżowej ulicy Rydlówka. Lokal posiada niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

809 109 zł61 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Marzec - Promocja w cenie mieszkania - miejsce parkingowe w hali garażowej - pakiet Smart Home Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1C008 - pow. 60,77 m kw, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

784 328 zł47 m² 16 554 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 000 500 zł69 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, zaledwie 7 minut pieszo od Galerii Bonarka. Idealne dla rodzin, osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 056 166 zł65 m² 16 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 643 901 zł97 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

794 063 zł44 m² 17 949 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w kameralnej inwestycji o nowoczesnej architekturze. Osiedle oferuje zielone tereny, strefę parkową i rekreacyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 112 001 zł52 m² 21 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 652 616 zł87 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W jednej z najbardziej cenionych części Woli Justowskiej, przy spokojnej ulicy Morelowej, powstał apartament, który łączy prywatność własnego ogrodu z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

784 368 zł54 m² 14 525,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 53,60 m2, położone na 3 piętrze kameralnego budynku w północnej części Krakowa. Dzięki przemyślanemu projektowi na stosunkowo niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 899 999 zł119 m² 24 369,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 119 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Grzegórzki - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Apartament będzie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

931 890 zł59 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 195 260 zł72 m² 16 486,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe na najwyższym piętrze z dwoma balkonami jedna z najlepszych ofert w tej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 72,44 m2, położone na 7 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

627 399 zł38 m² 16 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* do Centrum - Galerii Krakowskiej - tylko - 17 minut tramwajem! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

386 306 zł26 m² 14 857,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokale inwestycyjne (usługowe) 1,7 km od Rynku Głównego, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Krakowa w dzielnicy Grzegórzki. Lokale znajdują się w nowoczesnym budynku.