dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

656 336 zł48 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w kwietniu Łączny rabat 101 000zł 656 336zł zamiast 757 682zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

605 364 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dwustronne mieszkanie z dużym salonem! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

894 780 zł66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska gotowe do odbioru od marzec 2026 please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

691 900 zł50 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! tylko W kwietniu 3 pokoje poniżej 700tys! Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

555 000 zł34 m² 16 567,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/22 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 34 m2 +balkon 5 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

571 444 zł39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! dopytaj o szczegóły! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 2b 309- pow. 39,14 m kw, znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 221 914 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Stare Podgórze,Kraków

701 510 zł43 m² 16 223,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja jest wyśmienicie zlokalizowana, bo zaledwie 800 metrów dzieli ją od ronda Antoniego Matecznego i przystanku Rzemieślnicza, skąd odjeżdża szereg linii tramwajowych i autobusowych we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 475 zł61 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

911 800 zł55 m² 16 548,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku przy ul. Wybickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamiejska

Dębniki,Kraków

849 888 zł62 m² 13 620 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Ruczaju! Wyjątkowo kameralna inwestycja składająca się zaledwie z 10 mieszkań. Jest to 5 budynków w zabudowie szeregowej. Działka usytuowana jest przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

809 108 zł61 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 31.03 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 96 000zł Komfortowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 500 zł44 m² 17 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, jasne i gotowe, by stać się Twoim miejscem na mapie miasta. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji przy Matecznym to propozycja idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Prądnik Biały,Kraków

1 754 029 zł118 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

2 308 825 zł137 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Stare Miasto,Kraków

827 695 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Mistrzejowice,Kraków

775 554 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w I Etapie inwestycji w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Nowa Huta,Kraków

710 000 zł61 m² 11 672 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Masz do sprzedania swoją nieruchomość? Pomożemy Ci w tym! oferta bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji! nowe wzgórza - zamieszkaj inaczej Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tyniec,Kraków

679 000 zł96 m² 7 109,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

653 000 zł43 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 653 000zł zamiast 686 480zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

507 276 zł29 m² 17 456,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

763 500 zł57 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kliny,Kraków

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter z ogrodem na południe przy ulicy Spacerowej Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kliny,Kraków

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament z tarasem na dachu i balkonem przy ulicy Spacerowej (5/1) Szukasz przestrzeni, która daje wolność domu i wygodę nowoczesnego mieszkania? Odkryj wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

721 205 zł43 m² 16 733,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Stare Podgórze. Lokalizacja doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

522 719 zł34 m² 15 374,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Złocień Promocyjna cena obowiązująca do 31.03 W cenie mieszkania miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 65,000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Kraków

759 000 zł35 m² 21 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję studio z możliwością wydzielenia osobnej sypialni o metrażu 35 m2 zlokalizowane w inwestycji Wita dewelopera Archicom. Lokal jest gotowy do odbioru i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

942 400 zł59 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-128 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

568 773 zł36 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

973 620 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 142 419 zł63 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 położona na parterze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 278 732 zł82 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Śródmieście,Kraków

1 648 923 zł53 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż apatramentów od 26 M2 do 110 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Łagiewniki,Kraków

1 640 000 zł110 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne, jasne i gotowe, by stać się Twoim miejscem do życia. Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w kameralnej inwestycji na Łagiewnikach to propozycja idealna dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 151 507 zł71 m² 16 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji w krakowskich Bronowicach jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

1 217 981 zł76 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 76,2 m z osobną garderobą w prestiżowej Inwestycji, ruczaj Zachodnia wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim Z dwoma balkonami od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

688 960 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 położone na 1.