dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 090 000 zł100 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 100 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice nieopodal krakowskich Błoń. Apartament będzie gotowy do odbioru w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

675 640 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w kwietniu Łączny rabat 82 000zł 690 118 zł zamiast 757 682zł Odbiór mieszkań już we wrześniu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

736 592 zł48 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w kwietniu Odbiór mieszkań już na przełomie sierpnia/września Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barycza

Dębniki,Kraków

1 484 269 zł83 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W kameralnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

678 000 zł41 m² 16 468,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do mieszkania przynależy standardowe miejsce postojowego w hali garażowej - płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

572 005 zł39 m² 14 666,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

578 160 zł40 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, które naprawdę się sprzedają - bo układ jest prosty, logiczny i daje komfort na co dzień. Do tego parter i dwa tarasy zielone, więc masz swoją prywatną strefę na zewnątrz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

619 000 zł37 m² 16 802,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

986 394 zł62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-128 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

735 546 zł51 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

950 105 zł62 m² 15 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Do sprzedania komfortowe 4pokojowe mieszkanie o pow.62m2 położone na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

794 063 zł44 m² 17 949 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 724 240 zł62 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

604 000 zł36 m² 16 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 559 043 zł50 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 091 376 zł74 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:4/101

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

521 306 zł34 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kraków - Piaski Nowe | 0% prowizji | Bez pcc Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj bezpiecznie. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

965 594 zł82 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Grzegórzki,Kraków

1 624 455 zł52 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji do biura W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 056 166 zł65 m² 16 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

956 000 zł63 m² 15 271,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj, rejon ulicy Bunscha, blisko p+r Czerwone Maki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

600 408 zł42 m² 14 244,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

781 880 zł35 m² 22 263 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 2 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Kraków

891 982 zł26 m² 33 800 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż apatramentów od 26 M2 do 110 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł73 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | 1. piętro | balkon | ekspozycja: południe + Północ | ul. Glogera Mieszkanie, które sprzyja rodzinie i codzienności: przemyślany układ, dużo naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

898 000 zł56 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To osiedle łączy w sobie zalety życia blisko centrum miasta z wyjątkową bliskością natury. Dzięki południowo-wschodniej ekspozycji, każdego dnia możesz cieszyć się obfitością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

926 370 zł64 m² 14 551,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Stawowej w Krakowie brak podatku pcc miejsce postojowe W cenie mieszkania Lokalizacja inwestycji Bronowice Wielkie, ul. Stawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

953 000 zł67 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

573 530 zł35 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-101 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 240 420 zł57 m² 21 923 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 3 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gałczyńskiego

Czyżyny,Kraków

1 222 000 zł67 m² 18 157,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort, elegancja i funkcjonalny układ 4-pokojowy apartament Przedstawiam ofertę mieszkania zaprojektowanego dla osób, które chcą połączyć wygodę z prestiżem. Idealnie rozplanowano 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 33,34 m2 plus ogródek 57 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estates prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 102,31 m2 z Tarasem 19,61 m2 zlokalizowany w prestiżowej Inwestycji Lindego realizowanej przez noho Investment. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i tarasem na dachu Niezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Lokal mieszkalny nr 1/2 segment narożny Zamieszkaj w budynku 2 lokalowym. Mieszkania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

610 000 zł49 m² 12 380,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tylko 1 parter wolny w tym etapie. Apartament nr 1/1 | parter narożny z ogrodem / prawa strona / Ceny mieszkań na parterze różnią się w zależności od powierzchni oraz ekspozycji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

710 000 zł63 m² 11 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najlepsza cena! Apartament 2/2 | segment środkowy - | piętro 1 | balkon + wielki taras na dachu. Prywatny parking jest tuż obok co zapewnia wygodę. Prywatność domu, wygoda apartamentu - ul. Spacerowa,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij