dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 299 ogłoszeń

3 299 ogłoszeń

959 000 zł43,78 m² 21 904,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu unikalnego mieszkania o powierzchni 43,78 m , położonego w starannie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,60 m² 18 954,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*oferta bez prowizji ze strony kupującej* Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w inwestycji deweloperskiej Przewóz Solar Garden przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

601 900 zł37 m² 16 267,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

MIV.2.14 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały, okolice ul. Glogera / Pachońskiego - mieszkanie 37 plus balkon. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 187 256 zł70,67 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

854 880 zł55,25 m² 15 472,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł126,74 m² 27 221,08 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego penthouse o pow. 126,74 m w inwestycji Młyny Mogilska od prestiżowego dewelopera Noho. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to.

Szczegóły ogłoszenia

691 894 zł47,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

739 148 zł47,50 m² 15 561,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

776 986 zł48,26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, tereny zieleni, bezpieczne osiedle, kameralna okolica, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 002 600 zł56 m² 17 903,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

734 967 zł44,01 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 44,01 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

932 862 zł81,83 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

390 365 zł26,34 m² 14 820,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

697 807 zł39,70 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,70 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego osiedla w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim zdjęcia przedstawiają możliwą.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł65,31 m² 17 531,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 65,31 m , (wysokość 330 cm) usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Samuela Lindego w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 006 zł81,34 m² 15 896,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne 5-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko ronda Matecznego. Idealne dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

629 894 zł39,43 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

913 398 zł57,81 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,81 m2 z balkonem o powierzchni 4,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

2 095 016 zł100,24 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu klasy premium, zaprojektowanego z myślą o osobach oczekujących najwyższego standardu, komfortu oraz prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

423 453 zł27,17 m² 15 585,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 780 zł57,86 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

750 967 zł51,97 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 028 169 zł62,05 m² 16 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

639 154 zł40,05 m² 15 958,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na 4 piętrze (powierzchnia 40,05 m2), położone w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. To ciekawa opcja pierwszego własnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 732 876 zł114,76 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 023 zł71,46 m² 16 625,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

848 902 zł63,08 m² 13 457,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w czteropiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy jaką jest Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49 m² 15 693,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Piasta Park, położone na 7 piętrze po niezabudowanej stronie z widokiem na tereny zielone oraz doskonała komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

602 285 zł36,95 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

920 496 zł72,48 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z balkonem/loggią | 72,48 m | Prądnik Biały | ul. Meiera | bez pcc | 0% prowizji Mieszkanie narożne z ekspozycją północno-wschodnią oraz balkonem skierowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

595 754 zł37,41 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5