dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

617 925 zł37 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

634 476 zł43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

633 120 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice system płatności 20/80 Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

560 441 zł35 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajówka

Przegorzały,Kraków

1 850 000 zł106 m² 17 495,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

We speak English. Do not hesitate to contact us! - - - emmerson prezentuje: apartament w jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Krakowa - Przegorzałach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

798 768 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

924 679 zł82 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

662 744 zł45 m² 14 682 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mistrzejowice,Kraków

872 808 zł71 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 390 000 zł128 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. 7 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

741 950 zł52 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

844 147 zł61 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. *** Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 290 093 zł71 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Przytulny, trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

436 185 zł32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (32,31 m2) z ogródkiem o pow. ok 24m2 - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

565 645 zł39 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajówka

Przegorzały,Kraków

2 700 000 zł208 m² 12 965,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

We speak English. Do not hesitate to contact us! - - - emmerson prezentuje: dwa niezależne lokale mieszkalne: 133,62 m2 na wysokim parterze i 64,10 m2 w przyziemiu z wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 660 000 zł62 m² 26 956,80 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, trzypokojowego apartamentu o powierzchni 61.58 m z ekspozycją południową, oferujący widok na park Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

662 744 zł45 m² 14 682 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

415 616 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

831 875 zł52 m² 16 137,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

766 245 zł67 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Lokal nr 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

766 233 zł65 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

536 774 zł33 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,34 m2 ,mieszczący się na 2 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

840 275 zł58 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

712 422 zł43 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 942 458 zł129 m² 15 038 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

746 586 zł66 m² 11 386,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Lokal nr 213.