dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

1 790 000 zł154 m² 11 585,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kraków łeg| dom przy wiśle | Z dużym ogrodem | garaż | podjazd dla 3 samochodów | spektakularny widok na niezabudowane,zielone tereny | wysoki standard- na wyłączność mb estates inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

790 500 zł42 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasne 2 pokoje z tarasem 5,5 metra 2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

953 936 zł58 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasne 2 pokoje z tarasem 8m2 i * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

650 916 zł44 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Mistrzejowicach komfort i świetna lokalizacja! Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie w nowym etapie inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe do odbioru mieszkania na grzegórzkach Apartament z widokiem na Park * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

932 184 zł58 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa II kwartał 2026 Funkcjonalne 2 pokoje z tarasem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cechowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 106 996 zł80 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność bez prowizji mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie Cechowa Park przy ul. Cechowej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

579 000 zł34 m² 16 999,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania nowoczesne, widokowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m , położone na 7. piętrze budynku z windą, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

938 764 zł63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Powstańców i ul. Majora na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Tereny zielone wokół inwestycji, blisko komunikacji miejskiej, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Krowodrza,Kraków

466 484 zł25 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

901 718 zł63 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

784 665 zł49 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja oraz podatku pcc Termin oddania II kwartał 2026 W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

3 339 000 zł124 m² 26 944,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, apartamentu o powierzchni 123.92 m z ekspozycją południowo-zachodnią, oferujący widok na park Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

709 000 zł65 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i podatku pcc. 4 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrobela

Rybitwy,Kraków

899 000 zł97 m² 9 304,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny F 12 , znajdujący się na pierwszym pietrze, trzykondygnacyjnego budynku, znajdującego się na terenie kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

699 783 zł50 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w dzielnicy Mistrzejowice. Możliwość wykończenia "pod klucz" w preferencyjnych cenach. Miejsca postojowe -w cenie 40 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

535 925 zł35 m² 15 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w północnej części Krakowa - Mistrzejowice ul. Piasta Kołodzieja Zakup prosto od dewelopera brak podatku pcc 0 % prowizji O inwestycji Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

696 264 zł40 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Czyżyny,Kraków

446 469 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 34,61 m2, mieszczące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

940 000 zł82 m² 11 494,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Lokal nr 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 019 681 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

415 616 zł31 m² 13 489,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Lokal nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

901 303 zł60 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025