dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 185 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

760 000 zł43,66 m² 17 407,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa Kraków

658 020 zł38,58 m² 17 055,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w 7 etapie inwestycji Osiedle Ozon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa Kraków

631 333 zł35,26 m² 17 905,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w 7 etapie inwestycji Osiedle Ozon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa Kraków

630 975 zł35,25 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

549 000 zł35,50 m² 15 464,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

*zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, topowa lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł62,62 m² 18 205,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie Z ogromnym potencjałem | ul. Śląska 9 | kraków - krowodrza Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Eleganckie mieszkanie W bardzo dobrym stanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w atrakcyjnej i zielonej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 538 zł44,97 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 786 zł34,37 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 575 zł34,09 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju - ul. Obozowa. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,70 m² 12 572,53 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! oferta na wyłączność- klucze W biurze ulica słoneckiego/ok.SERENADY I UL.STRZELCÓW PRZYJEMNE ZIELONE MIEJSCE TRZYPOKOJOWE Z LOGGIĄ Z POTENCJAŁEM Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Mieszkanie: - 2 osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł60,87 m² 12 140,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60,87 m z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone, położone na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł59,92 m² 15 504,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,92 m , położone na 1. piętrze budynku z 2015 roku, w spokojnej części dzielnicy Prądnik Czerwony - tuż przy Parku Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,51 m² 20 709,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 261 zł70,63 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 023 zł37,96 m² 15 675 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:marzec 2027

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowana przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 850 zł61,59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

815 000 zł46,40 m² 17 564,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na granicy dzielnic Krowodrza i Prądnik Biały w bezpośrednim sąsiedztwie Kauflandu,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,58 m² 13 553,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania! Przytulne mieszkanie z balkonem blisko Kampusu uj Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,82 m² 15 616,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia os. Jagielońskie. Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i zielonej części Krakowa, bieńczyce. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł54,47 m² 22 030,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 54,47 m położonego na trzecim piętrze kamienicy z początku XIX wieku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł42,01 m² 19 519,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Ta jasna i funkcjonalna 2 pokojowa przestrzeń o powierzchni 42 m w Dąbie Plaza od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,23 m² 12 699,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! mieszkanie idealne pod młodą parę czy małżeństwa będzie się nim cieszył również singiel-Z dala od zgiełku i hałaśliwych ulic, po pracy wypoczniesz. Kliny -ulica bartla.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju ul. Bobrzyńskiego Mieszkanie: - dwa pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł45 m² 17 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Grzegórzkach przy Al. Pokoju Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, garderoba oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47 m² 12 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł42,60 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na malowniczej ulicy Ariańskiej w Krakowie! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze trzypiętrowego budynku i ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł51,96 m² 14 799,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, które od początku projektowane są pod szybkie życie. I są takie, w których po prostu dobrze się mieszka na co dzień. To jest właśnie ten drugi przypadek. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł42,53 m² 21 866,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze ponad 60m2 ) na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł47,20 m² 26 906,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kraków - Grzegórzki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł23,65 m² 17 758,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o pow. 23,65 m w.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 23 m | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,76 m² 12 757,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,50 m² 16 915,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokoje, ul. Kwartowa - prądnik czerwony Do sprzedaży mieszkanie o pow. 29,5 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1998 r. przy ul. Kwartowej. Kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,50 m² 11 908,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Nowej Huty os. Kazimierzowskie lokalizacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38,58 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie (2-pokojowe z oddzielna kuchnią) o powierzchni 38,58 m , położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

557 900 zł31 m² 17 996,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31 m , położone na wysokim parterze kameralnego, zadbanego budynku z cegły przy ul.