dowolna

Mieszkania Kraków – oferty mieszkań w Małopolsce

9 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 216 ogłoszeń

Rynek pierwotny

887 460 zł63,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł66,50 m² 21 804,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na ul. Przemysłowej prestiżowa lokalizacja na Zabłociu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł118 m² 19 068 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 118 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku w ekskluzywnej, niskiej zabudowie. To nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

611 676 zł39,21 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,78 m² 17 101,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Premium Estates prezentuje wyremontowane i nowocześnie urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Kraków, krowodrza, ul. Królewska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 600 zł59,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł94,90 m² 15 279,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94,90 m , położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1886 roku, zlokalizowanej przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 100 zł40,20 m² 14 380,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,2 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój -łazienka -salon z aneksem kuchennym -pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł67 m² 29 477,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł42,36 m² 15 273,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,36 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Nieruchomość: mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 054 zł31,94 m² 12 306 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis Na sprzedaż apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Dom Development z całodobową ochroną, przy ul. Prandoty 10C w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie, 3 niezależne pokoje, 71m2., 1 piętro. ul. Ostatnia 2g. Miejsce postojowe w cenie. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł39,28 m² 17 693,48 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słonecznie, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bratysławskiej - apartamentowiec "dom Wschodzącego Słońca" Mieszkanie o wymiarach 39,28m2 położone na 4 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 226 zł60,79 m² 14 529,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 - promocja wydłużona na majówkę W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł87,32 m² 87,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jasne i nowoczesne 4 pokoje mieszkanie przy tauron Arena Wieczysta [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 400 zł60,75 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m , zlokalizowane na drugim piętrze 8 piętrowego budynku. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Apartamenty Radzikowskiego Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Bronowice / Prądnik Biały Metraż mieszkania: 79,24 m Ogródek:.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,41 m² 16 895,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,41 m , zlokalizowaną w Krakowie przy ul. bł. Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23 m | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z tarasem i klimatyzacją oraz miejscem parkingowym w garażu na Salwatorze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36 m² 23 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków-kro wodrza (łobzów) rejon ul. Cieszyńskiej centrum miasta! doskonała lokalizacja ok.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO! 2 POKOJE OK. 35,4 m2! wykończone gotowe do wprowadzenia -nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł25,40 m² 22 637,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam do sprzedaży idealną na potrzeby jednej osoby kawalerkę z widokiem na Kopiec Kościuszki. Rozkład mieszkania oraz umiejscowienie mebli i sprzętów zostało przemyślane tak aby.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,66 m² 15 761,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować uroczą kawalerkę na cichej i zielonej części Ruczaju! Idealna pod kątem wynajmu lub jako pierwsze mieszkanie na start. Kampus uj na wyciągnięcie ręki (5 min.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł64,94 m² 14 936,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Obecnie w układzie 2- pokojowym, ale można zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł33,05 m² 14 977,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (33,05 m ) w stanie deweloperskim, położonego w popularnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa.

Szczegóły ogłoszenia

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho Investment.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł52 m² 17 115,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 zlokalizowane w samym centrum Krakowa - Grzegórzki - przy ul. Sołtyka.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł32 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Gotowa inwestycja pod wynajem w sercu Kazimierza. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Brzozowej na Kazimierzu jednej z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł43,08 m² 19 243,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość na sprzedaż Nowe, z 2024 r., 2-pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,53 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Zalewie Nowohuckim, na os. Szkolnym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 zł44 m² 70,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa inwestycja Steam Park tuż przy centrum Krakowa! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym w Krakowie przy ul. Rakowickiej 22j wraz.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,19 m² 14 230,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł60 m² 13 033,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania - Czyżyny Dostępne mieszkania w metrażu od 32 do 103m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 798 000 zł55 m² 32 690,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty w trakcie remontu, doprowadzane do stanu deweloperskiego. Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania o różnym metrażu od 45m2-100m2, 2,3 i 4 pokojowe, na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia bardzo przyjemne mieszkanie (sypialnia i salon z kuchnia, lazienka i balkon), bardzo blisko pieknego zalewu Zakrzowek. Mieszkanie na 1 pietrze, w pelni wyposazone (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 000 zł95 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m położone w prestiżowej części Kraków, w rejonie Cichego Kącika. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 36m2 zlokalizowanego przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. To dwupokojowe mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament dla wymagających styl, prestiż i komfort na najwyższym poziomie. Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować luksusowy, świeżo wykończony apartament 3-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem, bronowice ul. Conrada zostań pierwszym najemcą budynek Z 2025 roku dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Conrada Cena:.