dowolna

Mieszkania Kraków – oferty mieszkań w Małopolsce

9 158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 158 ogłoszeń

Rynek pierwotny

504 320 zł25,60 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł180 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 180 m2 na granicy Bronowic i Woli Justowskiej. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest w pobliżu ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 690 zł51,86 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł27,10 m² 13 394,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 301 850 zł57,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 563 zł52,49 m² 16 471 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł43 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie wrocławska 53, kraków Brak kaucji Pet-friendly Gotowe od zaraz Do wynajęcia oferujemy świeżo wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 625 zł64,03 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,60 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane przy ul. Gutenberga 4 w dzielnicy Podgórze (ruczaj) w Krakowie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł160,15 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 160,15 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł55,30 m² 19 873,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

[english below] Kazimierz | 55,3 m | 2 pokoje | II piętro | Bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu krakowskiego Kazimierza przy ul. Krakowskiej, w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł34,25 m² 15 766,42 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować nowy apartament z balkonem o powierzchni 34,25 m2, znajdujący się przy ul. Podedworze w Krakowie w dzielnicy Bieżanów -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie. Apartament o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: przestronne mieszkanie znajduje się przy ulicy Szpakowej na krakowskim Podgórzu Duchackim. W pobliżu przystanek autobusowy oraz liczne punkty handlowo- usługowe. Okolica cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Prądnik Biały, ul. Pachońskiego, danka Mieszkanie na wynajem o powierzchni 70 m2 położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku z 2019 roku. . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 794 zł42,50 m² 15 218,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

1.A.0.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 42,5 m2 - Kraków Złocień Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 473 zł31,80 m² 16 146,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,80 m kw położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY DWUPOKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYM W DZIELNICY STARE MIASTO - UL. Stefana batorego metraż 41 M2 - tereny zielone oraz park.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł84,08 m² 12 369,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 295 zł43,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł48,62 m² 14 335,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,62 m2, zlokalizowane przy ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł66 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2 znajdujące się w Krakowie przy ul. Chmielna, w dzielnicy Kurdwanów. English below Mieszkanie w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 56 m2 w inwestycji "kamienica Nova" w dzielnicy Grzegórzki. Inwestycja Kamienica nova to elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 737 zł67,69 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37,60 m² 15 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Unikatowa kawalerka W sercu krakowa potencjał 2 pokoi | ul. Helclów Szukasz nieruchomości z "duszą", która łączy spokój bocznej uliczki z energią tętniącego życiem miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 678 000 zł67 m² 25 044,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż | 3 pokoje | 67 m | balkon | wysoki standard | ul. Chopina - Kraków Na sprzedaż apartament premium, wykończony z wyjątkową dbałością o detale - prywatne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,93 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare podgórze - przestro nne mieszkanie Z 3 osobnymi pokojami N20 Nieruchomości przedstawia ofertę pięknego 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 zlokalizowanego na Starym Podgórzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł50,35 m² 13 267,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 50,35 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates oferuje Państwu do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie 44 m2 zlokalizowane w samym sercu Krakowa na Starym Mieście, przy ulicy Karmelickiej. Opis Lokalizacja Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł44 m² 19 318,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Ścisłe centrum krakowa | zabytkowa kamienica Z windą | idealne pod najem lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 29m2 mieszczące się na I piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Samuela Bogumiła Lindego w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 333 zł40,61 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54 m² 12 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4