dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 400 zł40 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 40,5m2 zlokalizowane na II piętrze III piętrowego budynku mieszkalnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Żabiniec,Kraków

899 000 zł66 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa cena! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku białym/żabiniec w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku wybudowanego z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

490 000 zł20 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2019 r. Lokal o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

979 950 zł53 m² 18 563,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English Below Adres: kraków, ul. Mierzeja Wiślana 6C oferta nowego wykończonego mieszkania wraz z wyposażaniem w cenie: bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych opłat i prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Borek Fałęcki,Kraków

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Mieszkanie aktualnie wynajmowane, można przejąć najemców. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum oraz na Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Krowodrza,Kraków

959 000 zł52 m² 18 442,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje Z balkonem! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Smoluchowskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 599 000 zł51 m² 31 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Swoszowice,Kraków

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wawelium Krakowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 75 m2, znajdujące się w zielonej okolicy Swoszowic. Mieszkanie posiada 2 sypialnie, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 450 000 zł76 m² 19 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków -śródmieście- apartament Centrum Krakowa - miejsce, które zawsze pracuje na swoją wartość. Bez względu na trendy, koniunkturę czy zmieniające się mody. Tu popyt nie znika. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Zwierzyniec,Kraków

3 850 zł36 m² 105,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| english below | Nowy budynek z 2022 roku - bezpośrednio, bez prowizji! 2-pokojowe mieszkanie 36,45 m w budynku resi4rent na Aleja 3 Maja Zwierzęta mile widziane. Opłaty: opłata podstawowa: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

630 000 zł37 m² 16 908,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie po częściowym odnowieniu, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Idealne dla pary, singla lub pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Mistrzejowice,Kraków

959 000 zł65 m² 14 778,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

The Partners Premium Real Estate prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na os. Oświecenia w północnej części Krakowa. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Wola Duchacka,Kraków

670 000 zł49 m² 13 646 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 mkw., po remoncie generalnym przeprowadzonym w 2023 r., położone w zielonej okolicy przy ul. Sanockiej na Woli Duchackiej - Zachód. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

721 000 zł60 m² 12 016,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w rejonie osiedla Rżąka przy ul. Rydygiera. Mieszkanie: - salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Stare Miasto,Kraków

680 000 zł31 m² 21 718,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane i klimatyzowane mieszkanie z pięknym widokiem na Wawel i kościół na Skałce. Położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

628 000 zł38 m² 16 508,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,04 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kliny Zacisze,Kraków

545 000 zł43 m² 12 607 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! mieszkanie idealne pod młodą parę czy małżeństwa ,będzie się nim cieszył również singiel-Z dala od zgiełku. Kliny - ulica bartla. Tylko W naszym biurze taka oferta. Atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

519 000 zł44 m² 11 911,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

[Mówimy pl,ukr ,eng oraz ru][говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][we speak English] lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

711 500 zł37 m² 19 229,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,53 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

848 970 zł58 m² 14 637,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Osiedle z którego dojedziecie w każdą część Krakowa! Prywatny parking dla mieszkańców, dużo terenów spacerowych i najpotrzebniejszych rzecz w bliskim sąsiedztwie! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł24 m² 16 487,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeśli zależy Ci na spokojnym, dobrze doświetlonym mieszkaniu, do którego można wprowadzić się od razu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów remontowych ta oferta będzie trafnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

579 000 zł42 m² 13 759,50 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kwartowej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górników

Prokocim,Kraków

970 000 zł66 m² 14 787 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne, nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Starym w inwestycji Apartamenty Wielicka I przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Smoleńsk

Krowodrza,Kraków

4 000 zł41 m² 98,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja serce Krakowa Apartament znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ul. Smoleńsk, w klimatycznej części Starego Miasta Nowy Świat. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 999 000 zł77 m² 25 810,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powierzchnia: 77,45 m Piętro: 5/10 Rok budowy: 2017 Układ: salon z aneksem kuchennym (34,94 m ) + sypialnia główna (11,36 m ) + pokój dziecięcy / gabinet (13,88 m ) + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

665 000 zł49 m² 13 615,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 48,84 m2 znajdujące się w dzielnicy Czyżyny przy ul. Sołtysowskiej w inwestycji Fajny Dom w Krakowie. * gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 270 000 zł72 m² 17 685,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, punktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kazimierz,Kraków

915 000 zł48 m² 19 142,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy Państwu mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze jednej z kamienic w sercu krakowskiego Kazimierza. Układ 2 pokojowy w ekspozycji zachodniej. Jest możliwość wydzielenia 3ch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

695 000 zł33 m² 21 060,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy! fajne mieszkanie W sercu kazimierza! idealne na inestycje! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie z niezależnym wejściem o powierzchni 33 m2 na ul. Brzozowej - Kazimierz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż apartament inwestycyjny Z gotowym modelem biznesowym | kraków, ul. BP. Jana prandoty śródmieście Dochód pasywny od pierwszego dnia | roi brutto: ok. 9,5% | Lokalizacja premium | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

837 000 zł62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kliny zacisze - eleganckie mieszkanie - garaż - 2 balkony N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane na południu Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecamy! mieszkanie 1- pokojowe 25,5M2 do wejścia W spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Koszykarskiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

699 000 zł52 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

875 000 zł51 m² 17 323,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 50,51 m2 znajdujące się w dzielnicy Czyżyny przy ul. Sołtysowskiej w inwestycji Fajny Dom w Krakowie. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Bieńczyce w os. Na Lotnisku Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł115 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Polecamy! Mieszkanie -4 pokojowe ,115 m , 2 Piętro , ul. Bonerowska lokalizacja: mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy w okolicy ul. Westerplatte/zyblikiewicza w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

826 000 zł57 m² 14 491,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 57 m | Loggia - 13 m | Bez pcc | Panorama Krakowa - piętro (4/5) Stan deweloperski | Bez pośredników | Górka Narodowa | Marzec 2026 Cena: 826 000 zł + Garaż + Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

869 000 zł64 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Kraków, tyniec tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 64 m 3 pokoje ogródek miejsce.