dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

1 049 000 zł63 m² 17 532,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. Orlińskiego, czyżyny, kraków. Obok ulica: os. Avia, al. Jana Pawła II, medweckiego, dąbrowskiej, park Lotników Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kraków

1 990 000 zł84 m² 23 710 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Victoria Estate prezentuje apartament w centrum Krakowa, na ul. Długiej z nietuzinkowym tarasem na dachu, widok na panoramę Krakowa w sercu miasta. Idealna lokalizacja oraz 83,93m2 jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

760 000 zł60 m² 12 612 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w dobrze skomunikowanej z centrum i innymi częściami miasta dzielnicy. Niewątpliwym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawel,Kraków

1 460 000 zł70 m² 20 857 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Jeśli marzysz o apartamencie w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa, ta oferta jest propozycją, której trudno dorównać. Apartament zlokalizowany przy ul. Koletek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

799 000 zł60 m² 13 401,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zespół Annderson prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Ruczaju. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku z 2000 roku w nowej części osiedla Ruczaj, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 73 m 4 Pokoje, garderoba, klimatyzacja! (2025, pierwszy Najem) 4-pokojowy apartament przy ul. Papierni Prądnickich (górka Narodowa) czeka na swoich pierwszych najemców! Zlokalizowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tomasza

Stare Miasto,Kraków

2 370 000 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Polecamy! - do sprzedania mieszkanie 4 -pokojowe 92,50 M2 na ul. św .Tomasza - dzielnica: (Stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 2 piętrowej kamienicy z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

1 250 000 zł95 m² 13 173,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 94,89 m , położonego przy ul. Piotra Stachiewicza, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Premium estates prezentuje na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! english version below. Zakup nieruchomości wraz z najemcą - bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Zrębie

Borek Fałęcki,Kraków

1 320 000 zł101 m² 13 069,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania trzypokojowego przy ul. Na Zrębie ( Borek Fałęcki) Mieszkanie: - bardzo duży salon (ponad 50m2) z częścią kuchenną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 299 000 zł60 m² 21 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje Z balkonem I miejscem W garażu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Przybyszewskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica charateryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

1 050 000 zł98 m² 10 659,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania przez biuro nieruchomości mieszkanie o powierzchni 98,5 na parterze przy ulicy Kuznicy Kąłątajowskiej w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja: zaledwie około 30 sekund od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

717 000 zł54 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Piltza,Kraków

710 000 zł39 m² 18 403,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w VIII etapie inwestycji Osiedle Piltza przy ulicy Piltza na krakowskim Ruczaju. Inwestycja jest kontynuacją wcześniejszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

650 000 zł38 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olsza,Kraków

4 600 zł74 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Na wynajem komfortowe i bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, na granicy Podgórza i Zabłocia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

1 270 000 zł64 m² 19 843,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Krakowa na Salwatorze. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

570 000 zł39 m² 14 759,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieczykowa

Kliny,Kraków

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

ul. Mieczykowa - Podgórze- osiedle Kliny Sprzedamy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z 2008 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 69,47m2 Piętro 2 w niskim 3 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - ul. bp. J. Prandoty, kraków 38,5 m | ekspozycja południowo-zachodnia | miejsce w garażu podziemnym | komórka lokatorska | smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

900 000 zł63 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Łokietka. Szukasz inwestycji w Krakowie lub chciałbyś mieszkać z dala od zgiełku centrum miasta? To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł34 m² 23 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium - nigdy wcześniej nie zamieszkały noho Młyny Mogilska | Kraków Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 33,94m z przestronnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

739 000 zł62 m² 11 824 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja 3 pokoje przy samym Parku | 62 m | Witosa 33 | Idealne dla rodziny Są mieszkania, w których po prostu się mieszka. I są takie, w których naprawdę żyje się spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 32,03 m2 na os. Mozarta / Prądnik Biały składająca się z pokoju, osobnej kuchni, łazienki z prysznicem i przedpokoju - odświeżona kilka miesięcy temu - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł49 m² 18 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, podgórze, ul. Rydlówka Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

759 000 zł62 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje, osobna jasna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kordiana, dzielnica Podgórze Duchacke. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

1 884 000 zł99 m² 18 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena: 1 884 000 zł Powierzchnia: 99,17 m Piętro: 4/4 (ostatnie) Rok budowy: 2016 Układ: salon z aneksem + 3 sypialnie + 2 łazienki Dodatkowo: 2 tarasy ok. 47 m Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

979 000 zł51 m² 19 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w historycznej części Krakowa , na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia ciemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Szkolnym. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

679 000 zł44 m² 15 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje z ogródkiem | garaż | gotowe do wprowadzenia | możliwość oddzielnej kuchni Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na ul. Stefana Banacha na Górce Narodowej. Lokalizacja: nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tyniecka

Kostrze,Kraków

1 200 000 zł97 m² 12 322,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pok mieszkanie wysoki standard duży odród garaż W bryle kostrze N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, klimatyczne mieszkanie w domu dwulokalowym z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa (płaszów) położonego przy ul. Przewóz. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

899 000 zł81 m² 11 098,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja mb Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80,33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

556 000 zł46 m² 11 977,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Cena: 556.000 zł Powierzchnia: 46,42 m Piętro: 8/10 Układ: 3 pokoje + osobna kuchnia Dodatkowo: duża loggia (z możliwością zabudowy i powiększenia powierzchni mieszkania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

785 000 zł48 m² 16 266,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , zlokalizowanego na osiedlu Piastów 56b w Krakowie, w rozwijającej się części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.