dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

489 000 zł35 m² 13 852,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Widok na zieleń | Balkon | Winda | 35 m Komfortu | Halszki Wyobraź sobie poranek. Kawa na balkonie. Cisza. Widok na zieleń. A za kilka minut jesteś już w tramwaju do centrum. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

849 000 zł61 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Są mieszkania, które kupuje się na chwilę. I są takie, w których buduje się codzienne życie. To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zalesie na Ruczaju to propozycja dla rodziny 2+1, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem Apartament 47 m z dużym tarasem i widokiem Grzegórzki Park, ul. Francesco Nullo Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heila

Wola Duchacka,Kraków

839 000 zł84 m² 9 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 84 m znajdujące się w dzielnicy Wola Duchacka (w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Bonarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 299 000 zł54 m² 23 949,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Przy Arce,Kraków

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stattlera

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

799 990 zł45 m² 17 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone w okolicach ul. Wielickiej w Krakowskiej - dzielnica Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

670 000 zł41 m² 16 274 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł64 m² 12 219,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na Osiedlu Oświecenia, o powierzchni 63,75 m położone na 4 piętrze (z 4) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

480 000 zł34 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Rezerwacja oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane w Podgórzu ( Wola Duchacka ) przy ul. Białoruskiej na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

798 920 zł37 m² 21 662,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, ciche i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Władysława Podkowińskiego Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Kraków

729 000 zł34 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1 pokoje (możliwość wydzielenia 2-pokoje) 34.02m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

1 377 000 zł51 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone na drugim piętrze przepięknej, zadbanej kamienicy z 1903 roku w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

1 600 000 zł71 m² 22 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje W wysokim standardzie Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jesionowej, dzielnica Wola Justowska. Okolica charateryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea. W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Łobzów,Kraków

750 000 zł44 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskiej Krowodrzy przy ul. Friedlaina ( przecznica z Wrocławskiej) Bardzo dobra oferta zarówno jako mieszkanie dla siebie jak i oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

490 000 zł29 m² 16 780,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecamy! mieszkanie 1 pokojowe 29,2 m2 ul.Tomickiego (os.Botanika) CZYŻYNY. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2019 roku. Metraż nieruchomości 29,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

748 000 zł66 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Premium Estates oferuje 4-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Dobrego Pasterza, przy Parku Zaczarowanej Dorożki. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Podgórze,Kraków

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 34 metrów kwadratowych + 7 metrów kwadratowych położonym na ul. Traugutta (stare Podgórze). Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Wieczysta,Kraków

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium Estates prezentuje przytulne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Meissnera, czyżyny - Kraków. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Prądniku Białym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

725 000 zł43 m² 16 670,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na spokojnym, nieco skrytym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

560 000 zł49 m² 11 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

459 000 zł36 m² 12 715 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza dla 36,1 m2 mieszkanie na os. Na Stoku na Wzgórzach Krzesławickich! Czeka na Ciebie jasne, nasłonecznione, ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

729 000 zł54 m² 13 400,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Premium Estates prezentuje mieszkanie 3-pokojowe w południowo-wschodniej części Krakowa, dzielnica Bieżanów-Prokocim, złocień. Zapraszam! zakup bez prowizji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Olsza,Kraków

780 000 zł35 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 35 m 29. Aleja, ul. Prandoty Kraków lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego lokalu mieszkalnego na osiedlu 29. Aleja w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

625 000 zł40 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,5 m , zlokalizowane na parterze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2013 roku przy ul. Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sądowa

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka z wydzieloną częścią sypialną. 4 piętro w niskim bloku. Cicha i spokojna okolica, wyśmienicie skomunikowana. Pierwszy najemca po generalnym remoncie. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

726 000 zł33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

33 m po generalnym remoncie Kazimierz ul. Brzozowa Agencja tec Real Estates prezentuje w pełni wyremontowaną kawalerkę z oddzielną kuchnią, położoną w sercu krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

959 345 zł53 m² 18 172,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English Below Adres: kraków, ul. Mierzeja Wiślana 6C oferta nowego wykończonego mieszkania wraz z wyposażaniem w cenie: bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych opłat i prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

533 000 zł34 m² 15 653,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

785 000 zł64 m² 12 208,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłacznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum starej części Nowej Huty. Okolica: okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

965 000 zł58 m² 16 498,60 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie na ulicy Orlińskiego 1 na krakowskich Czyżynach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane o powierzchni 58,49 m zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

630 000 zł50 m² 12 549,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 50,2 m os. 2 pułku Lotniczego, kraków (czyżyny) - bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

1 449 000 zł92 m² 15 686,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza w Krakowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 5- piętrze w 5- piętrowym bloku z 2021 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zdjęcia nie oddają pełnego uroku mieszkania, warto zobaczyć na żywo! tylko u nas! Jeśli szukasz rewelacyjnie nasłonecznionego, kompletnie umeblowanego i wyposażonego 3-pokojowego mieszkania.