dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Rakowice,Kraków

7 500 zł64 m² 117,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal usługowy 64 m | Duża witryna | Rakowicka | Centrum Krakowa | Gotowy do wejścia Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 64 m , położony przy ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na ul. Krzywy Zaułek - dzielnica krowodrza/bronowice. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

629 000 zł45 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe stricte inwestycyjne ruczaj, ul. Chmieleniec aktualnie do końca czerwca wynajmowane Można zarezerwować, podpisać umowę przedwstępną, przeniesienie własności od 1 lipca 2026r. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta - idealna pod inwestycję pilna sprzedaż - cena do negocjacji trzypokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - kraków krowodrza / prądnik biały Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

850 000 zł63 m² 13 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 63,20 m2 składa się z: 2 jasnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

To nie jest zwykłe 37 m to gotowe miejsce do życia z realną wartością w cenie,ulica Mała Góra, bieżanów Nowy Tej Oferty nie znajdziesz w internecie jest tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

3 159 900 zł173 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

172 m w ścisłym centrum Krakowa | 80 m od Plant | kamienica po remoncie Na sprzedaż wyjątkowy, narożny lokal mieszkalny o powierzchni 172,67 m, położony na I piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

744 000 zł49 m² 15 308,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego o powierzchni użytkowej 48,6 m zlokalizowane przy ulicy Mała Góra - dzielnica Bieżanów-Prokocim. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

848 990 zł58 m² 14 637,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

784 000 zł56 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Turniejowej. Lokal dostępny praktycznie natychmiast. Piętro: 1/4. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Kraków

759 000 zł41 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe (możliwość wydzielenia sypialni) - 41.45 m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego w inwestycji ozon przy ulicy Stefana Banacha 57a w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

647 000 zł40 m² 16 058,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

1 089 000 zł62 m² 17 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,31 m , położone na zamkniętym osiedlu Reduta, w sercu Prądnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kazimierz,Kraków

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orna

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o podwyższonym standardzie, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wysokie,Kraków

750 000 zł57 m² 13 220,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Tatry | ul. Na Błonie | 10. piętro Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,73 m , położone na 10. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzewowa

Kostrze,Kraków

4 500 zł135 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal o pow. 135m2 bezpośrednio po gruntownym odświeżeniu i doposażeniu(4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki(w tym jedna z wanną i prysznicem, dodatkowa oddzielna toaleta)korytarz, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł86 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do zakupu mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Łużyckiej (podgórze, piaski). Nieruchomość jest w dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

570 000 zł22 m² 25 909,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

MB Estates prezentuje kompaktowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji New York Residence. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej kawalerki eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolnych Młynów

Stare Miasto,Kraków

1 158 751 zł34 m² 34 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w centrum Krakowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,69 m , składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 215 000 zł90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Kraków,pychowice okazyjna cena tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. użytkowej 90 m 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

543 000 zł36 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Uwaga! Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Wschód przy ul. Czarnogórskiej. Lokal odświeżony w kwietniu 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Księcia Józefa

Bielany,Kraków

480 000 zł46 m² 10 446,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta bez prowizji ze strony kupujących Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m , zlokalizowane w Krakowie - Bielany, przy ul. Księcia Józefa. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolnych Młynów

Stare Miasto,Kraków

1 194 666 zł40 m² 30 054,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w centrum Krakowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,75 m , składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

565 000 zł47 m² 11 909,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje, osobna kuchnia! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Okólnej , os. Kozłówek. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

746 950 zł38 m² 19 708,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z loggią 3,82 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji noho Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Sudołskiej na Czerwonym Prądniku w spokojnej, zielonej części Krakowa. Okolica charakteryzuje się niską zabudową, dużą ilością zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turka

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 16 890,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się przy ul. Turka na Płaszowie, na cichym osiedlu monitorowanym z 2000r. Do przystanku autobusowego ok.5 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

499 000 zł45 m² 11 064,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, na sprzedaż mam mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone w Krakowie przy ul. Spółdzielców. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

549 000 zł36 m² 15 207,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 70-tych, zlokalizowane w Krakowie przy ulicy osiedle Kalinowe, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbie,Kraków

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki przy Alei Pokoju / ul. Bajeczna Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ulicy Bajecznej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

650 000 zł33 m² 19 519,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Montwiłła-Mireckiego

Borek Fałęcki,Kraków

499 000 zł32 m² 15 353,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Mieszkanie aktualnie wynajmowane, można przejąć najemców. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum oraz na Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kątowa

Stare Miasto,Kraków

685 000 zł43 m² 15 941,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Kliny,Kraków

638 000 zł39 m² 16 359 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Komuny Paryskiej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą, korytarz - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajmu apartament mieszczący się w połowie wybudowanego w 2011 roku bliźniaka przy ul. Złoty Róg w Krakowie. Do budynku prowadzi bramka, krótkie przejście przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pod Dębami

Kliny,Kraków

535 000 zł39 m² 13 770,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38,85 m , położone w zielonej i spokojnej części Krakowa - Kliny, przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij