dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Śródmieście,Kraków

689 000 zł51 m² 13 430,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy |ul. Langiewicza 22|. Dobre połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

950 000 zł59 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji na Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej 157 w Krakowie. Lokalizacja - Dębniki / Ruczaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

679 000 zł46 m² 14 735,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na os. Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46,08m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

810 000 zł45 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku i przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

760 000 zł60 m² 12 612 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Albertyńskim. Osiedle posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 915 000 zł113 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 112,75 m w kamienicy na ul. Kremerowskiej (stare Miasto / Piasek). Podstawowe informacje: - metraż: 112,75 m (całość) + 12 m piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

883 000 zł53 m² 16 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,55 m , zlokalizowane w centrum Krakowa przy ul. Juliusza Lea. Lokal położony na 3. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z cegły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 350 000 zł68 m² 19 885,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W sercu prestiżowej Woli Justowskiej - mieszkanie, które zachwyca przemyślanym projektem i otwarciem na zieleń. Tu codzienność staje się wyjątkowa, a każdy detal ma znaczenie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego przy ul. Ślusarskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie sosnowiecka | forma otwarta ekopark Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna i cicha kawalerka na Grzegórzkach Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kawalerkę w rejonie ul. Grzegórzeckiej i Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

399 000 zł23 m² 17 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Sudolska Lokalizacja: spokojna okolica dobra komunikacja i pełna infrastruktura w pobliżu Budynek: kameralny, 2-piętrowy budynek mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

705 991 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,37 m , położone na os. Zielonym w Nowej Hucie. Lokal znajduje się na 2., ostatnim piętrze kameralnego, ceglanego budynku, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

889 000 zł51 m² 17 431,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Bratysławskiej. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

769 000 zł38 m² 20 236,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Romanowicza ( Zabłocie) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mochnackiego

Wola Duchacka,Kraków

299 000 zł17 m² 17 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z widokiem na ogród! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Wola Duchacka, ul. Mochnackiego. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

660 000 zł53 m² 12 375,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,33 m , położone w zadbanym bloku z windą w dzielnicy Mistrzejowice (os. Oświecenia) w Krakowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 799 970 zł157 m² 11 464,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Odkryj nieruchomość, która wymyka się standardom "klasycznej deweloperki"! Ten nowoczesny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Park Lane to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

754 000 zł30 m² 24 966,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka położona na 3 piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 30.20m2, składający się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 890 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w prestiżowej inwestycji Apartamenty go. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ruczaj,Kraków

2 200 zł28 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną kawalerkę na wynajem znajdującą się na 3. piętrze z balkonem zlokalizowaną w inwestycji Bunscha Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

760 000 zł30 m² 24 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, łączącego funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje przy Zalewie Nowohuckim - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

579 000 zł31 m² 18 677,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1970 roku, zlokalizowanym przy ul. Starowiślnej na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

880 000 zł64 m² 13 726,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 osobne pokoje I oddzielna kuchnia! balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Przy Arce, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawiszy

Swoszowice,Kraków

1 135 000 zł109 m² 10 434,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 108,77 M 2 - kraków, kliny N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,77 m (115,25 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 099 000 zł59 m² 18 627,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Bagrowej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka Wschód,Kraków

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nie podjemuje współpracy Z żadnym biurem Sprzedam mieszkanie 53 m , Kraków, ul. Włoska piękne widoki, gotowe do zamieszkania mieszkanie było projektowane przez architekta Bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z wielkim tarasem - Bronowice! Nieruchomość: apartament o powierzchni 70m2 zlokalizowany na II piętrze II piętrowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

3 050 zł36 m² 84,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 23.04.2026 Wynajmę nowocześnie wykończone mieszkanie z dużym ogródkiem (ok.50m2) i miejscem postojowym w garażu podziemnym, a to wszystko zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

515 000 zł33 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: *510* 297 *341 Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić pod siebie lub potraktować jako inwestycję pod wynajem? A może zależy Ci na funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

3 300 zł37 m² 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją | Bonarka | garaż | komórka lokatorska Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sodowej, świeżo odmalowane. Bezpośrednio od właściciela.   . Mieszkanie jasne, z oknami na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

887 000 zł46 m² 19 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Górka Narodowa, przy ul. Słomczyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Łobzów,Kraków

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m położone na parterze budynku przy ul. Mazowieckiej 117 w Krakowie. Do mieszkania przynależy piwnica 2,3 m . Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kliny Zacisze,Kraków

929 000 zł61 m² 15 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie piętro, widok na Tatry i Babią Górę oraz dwa balkony po przeciwnych stronach mieszkania to połączenie, które rzadko pojawia się na Klinach. Dwustronny układ (południowy-zachód /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stare Wiślisko

Nowa Huta,Kraków

1 104 000 zł80 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 80 M2 W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego W krakowie Z dużym ogródkiem I tarasem Bez prowizji. Uwaga : zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stare Wiślisko

Nowa Huta,Kraków

1 141 975 zł85 m² 13 435 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedane! offerta nie aktualna! mieszkanie 85 M2 W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego W krakowie Z dużym balkonem I strychem do przechowywania uwaga : zakup mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokal został urządzony w spójnym,.