dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Fatimska (bieńczyce) Mieszkanie 4 pokojowe Piwnica ~2m2 64m2 Balkon Zielona okolica Wymieniona elektryka Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

729 999 zł52 m² 14 038,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ul. Żabiniec (żabiniec) Mieszkanie 3 pokojowe - 2 poziomowe 52m2 Balkon Miejsce postojowe przy budynku - wyłącznie dla mieszkańców Zielona okolica Prezentujemy 3-pokojowe (2 poziomowe) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

795 000 zł52 m² 15 347,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z niezagrożonym widokiem, które daje Ci więcej 3 pokoje, garderoba, 2 balkony | Czyżyny, ul. Tomickiego Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Bieńczyce,Kraków

371 000 zł26 m² 14 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Os. Strusia (bieńczyce) Mieszkanie 1 pokojowe - jasne strona południowa 25,59m2 Parking pod blokiem Idealne pod wynajem Doskonale skomunikowana okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zabawa

Wola Duchacka,Kraków

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe Z balkonem! gotowedo wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabawa, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

859 000 zł66 m² 13 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

549 000 zł34 m² 16 147 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 549 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

721 000 zł60 m² 11 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje Z oddzielną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelechowskiego

Krowodrza,Kraków

620 000 zł38 m² 16 445,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,3 m , zlokalizowana na 1. piętrze kameralnego, ceglanego budynku z lat 60. Mieszkanie idealne zarówno na start, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Wieczysta,Kraków

1 290 000 zł68 m² 19 105,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Widokowe, ciche 2-balkonowe 3 pokojowe + 22m taras + garaż 67,5 m Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest przy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mochnackiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

282 000 zł17 m² 16 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 17 m znajdujące się w dzielnicy Podgórze (w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

895 000 zł59 m² 15 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem. Na 59m2, mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym zmywarka 60, płyta indukcyjna, piekarnik. Sypialnia Pokój Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, komfort i świetną lokalizację? ? Ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Wzgórzach

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł28 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Na Wzgórzach w spokojnej, zielonej części Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne, w tym Park Zielony Jar, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

735 000 zł29 m² 25 257,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon - 29 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea. W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Czyżyny,Kraków

4 600 zł52 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m z prywatnym ogródkiem 50 m , zlokalizowane przy ul. Lema 19e, w sąsiedztwie Parku Lotników Polskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Olsza,Kraków

492 000 zł35 m² 14 057,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wileńskiej, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługowa: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Rakowice,Kraków

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z osobną jasną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pomieszczenia przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

999 000 zł93 m² 10 695,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,4 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Białoprądnickiej. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Podgórze,Kraków

2 525 000 zł87 m² 29 013 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

The Partners Premium Real Estate prezentuje prawdopodobnie ostatni taki apartament przy ul. Nadwiślańskiej 11 na Starym Podgórzu. Lokalizacja Ulica Nadwiślańska to jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

699 000 zł22 m² 32 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Polecamy mieszkanie typu studio! 1 - Pokojowe 21,83 m2 - stare miasto - ul. Św. Gertrudy Kamienica z 1890 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

950 000 zł49 m² 19 487,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prądnik biały- słoneczne 2-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,57m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Kraków

459 000 zł26 m² 17 660,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa, przy urokliwej ulicy Kątowej. To idealna propozycja na wynajem długo i krótkoterminowy. Bezpośrednia bliskość Dworca Głównego pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domagały

Złocień,Kraków

625 000 zł46 m² 13 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na parterze, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Domagały na osiedlu Złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Krowodrza,Kraków

910 000 zł59 m² 15 423,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 58,83 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

664 900 zł38 m² 17 319,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowym, zakończonym już, etapie osiedla Ozon na Górce Narodowej (ul.S.Banacha), tuż przy linii tramwajowej, w szybko rozwijającym się rejonie miasta. Doskonałe dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

768 000 zł51 m² 15 186,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje, oddzielna kuchnia I balkon! osiedle zamkniete! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Płaszowskiej, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Małe,Kraków

1 061 000 zł54 m² 19 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W trakcie wykańcania na woli justowskiej! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Bieżanów,Kraków

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze bloku 9 piętrowego. Wyposażone w pełni. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, szpital. Bardzo dobra komunikacja miejska. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 110,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,82 m , położone na 4. piętrze siedmiopiętrowego budynku z windą przy ul. Na Zakolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 530 000 zł76 m² 20 034 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ujejskiego, dzielnica Zwierzyniec. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem ul. Piltza, ruczaj. Na sprzedaż stylowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone przy ul. Piltza na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

6 999 zł95 m² 73,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 94,65 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto- prestiżowa inwestycja Drukarnia. Budynek znajduje się przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bratysławska

Prądnik Biały,Kraków

509 600 zł28 m² 18 430,40 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do Sprzedania! Bezpośrednio Nie współpracuje z pośrednikami nieruchomości, proszę o nie kontaktowanie się! Atrakcyjna Kawalerka przy ul. Bratysławskiej, po remoncie! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

599 999 zł41 m² 14 669,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją osiedle albertyńskie bieńczyce, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Albertyńskim w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe, ul.Sołtysowska (Czyżyny) 47m2 salon z otwartą kuchnią + sypialnia + garderoba kuchnia wyposażona (zmywarka, lodówka) łazienka z wc IV piętro/ IV piętrowy budynek (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

742 000 zł58 m² 12 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Obozowa). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym ( z oknem), sypialnia, łazienka.