dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biernackiego

Krowodrza,Kraków

1 575 000 zł111 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

NA sprzedaż mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym - 111,3 M 2 Z antesolą N20 Nieruchomośc i oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,3 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawlikowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zespół prezentuje: przestronne 90 m w sercu Krakowa klasyczna kamienica i wyjątkowy spokój. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od mają: eleganckie 2-pokojowe 43 m na Pachońskiego 7, prądnik Biały. Nowe mieszkanie na wysokim standardzie w nowym budownictwie (5 piętro z windą). Idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafrana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 199 500 zł66 m² 18 174,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w rejonie Starego Podgórza. Osiedle Fi to inwestycja powstała w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

670 000 zł32 m² 20 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków Podgórze | 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Jasne | Dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Ignacego Krasickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieczykowa

Kliny,Kraków

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

ul. Mieczykowa - Podgórze- osiedle Kliny Sprzedamy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z 2008 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 69,47m2 Piętro 2 w niskim 3 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Krzesławice,Kraków

650 000 zł52 m² 12 524,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,9 m - Kraków, os. Na Wzgórzach Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2. piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

1 055 000 zł53 m² 19 943,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu unikatowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na sprzedaż o powierzchni prawie 53 m2 na Dębnikach, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Słoneczne

Nowa Huta,Kraków

389 000 zł24 m² 16 208,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Słonecznym. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wadowicka

Bonarka,Kraków

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro White Estates prezentuje mieszkanie na sprzedaż: 47 m2 w sąsiedztwie ch Bonarka i Ronda Matecznego. Po generalnym remoncie, łącznie z wymianą instalacji. Wykończone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lentza

Azory,Kraków

520 000 zł37 m² 13 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Krakowie w dzielnicy Azory. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1960 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków

1 295 000 zł52 m² 24 822,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w inwestycji Cieszyńska 9a - Kraków, krowodrza Lokalizacja: ul. Cieszyńska 9a, kraków Powierzchnia mieszkania: 52,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Skrzetuskiego

Łagiewniki,Kraków

439 000 zł25 m² 17 483,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone przy ul. Jana Skrzetuskiego w Krakowie Lokalizacja: nowo powstała inwestycja znajduję się przy ulicy Skrzetuskiego 11, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim - Kraków, nowa Huta, os. Szkolne Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Zakrzówek,Kraków

700 800 zł37 m² 18 899,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc. Nowoczesny budynek zrealizowany w 2025 roku. Kraków - Dębniki : okolice ul. Kapelanka i Zalewu Zakrzówek Sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł76 m² 13 875,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z dużym potencjałem do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

679 000 zł30 m² 23 016,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie po generalnym remoncie, kazimierz, ul. Brzozowa 14, 33 m Na sprzedaż mieszkanie po kompleksowym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa na Kazimierzu, przy ul. Brzozowej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

1 899 000 zł77 m² 24 598,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 77,2 m2 zlokalizowany w kompleksie aparamentowo-usługowym Fabryczna City. Cena apartamentu: 1 899 000 zł. Apartament został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Zabłocie,Kraków

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: kraków, zabłocie, ul. Hetmańska Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 39m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 2-pokoje, osobna jasna kuchnia Na sprzedaż mieszkanie znajdujące sie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

999 430 zł57 m² 17 512,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English Below Adres: kraków, ul. Piltza 40 Oferujemy nowe wykończone mieszkanie wraz z wyposażaniem w cenie Bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych opłat i prowizji od zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

1 200 000 zł83 m² 14 529,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu idealnym dla rodziny? Ta wyjątkowa propozycja może spełnić Twoje oczekiwania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Akademickie

Czyżyny,Kraków

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,02 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, zadbanego budynku z 2020 roku, w atrakcyjnej części Czyżyn - os. Akademickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł68 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! stare miasto - 67 M2! Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.50 m2 na ul. Sobieskiego , Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej czteropiętrowej kamienicy z 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

983 900 zł58 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

475 000 zł30 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,65 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal został wyremontowany w 2023 r. (oprócz łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

875 000 zł53 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, cisza i jakość. Gotowe do zamieszkania | Czyżyny - Fajny Dom 53,17 m | 2 pokoje + możliwość 3 | balkon | 1. piętro Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

565 000 zł47 m² 11 909,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż: kraków, grzegórzki, ul. Bajeczna - Gotowe do wprowadzenia Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze realdom. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Praska

Dębniki,Kraków

625 000 zł50 m² 12 532,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro White Estates prezentuje mieszkanie na sprzedaż: 49,87 m2 przy ul. Praskiej w Krakowie. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do remontu Dostępne od zaraz. Mieszkanie: 3 niezależne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej około 32 m2 (powierzchnia użytkowa 22 m2) przy ul. Krasickiego w poszukiwanej dzielnicy Kraków Stare Podgórze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Słoneczne,Kraków

820 000 zł66 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,18 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z cegły (po termoizolacji) na os. Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, osobna kuchnia I loggia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szymanowskiego

Krowodrza,Kraków

249 000 zł15 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości znajdującej się w świetnej lokalizacji, tuż przy Parku Krakowskim. Lokal niemieszkalny.