dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 430 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 599 990 zł71 m² 22 535,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 71 m , położony w prestiżowej, zielonej części miasta. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim, 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 65 m2 Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Zależy Ci na bliskości przystanków komunikacji miejskiej? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 189 000 zł118,81 m² 18 424,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na miasto Tarasy Verona, kraków Ten wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m to idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,76 m² 14 085,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z garderobą i komórką lokatorską. Położone w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł88,70 m² 11 826,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74,40 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 74,4 m2 z balkonem, os. Dywizjonu 303, czyżyny Przestronne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w sercu Czyżyn tuż przy parku Skalskiego, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,63 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym Najemcą, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji , Kraków- mistrzejowice - os. Bohaterów Września, kraków - Nowa Huta. Komfortowo wyposażone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,68 m² 10 362,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,40 m² 14 371,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,4 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Prądnickiej. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mistrzejowice os.1000-LECIA 2 POKOJOWE, BALKON, PRZYTULNE, DO WEJŚCIA Na sprzedaż przestronne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 43,10 m , zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł56 m² 13 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny bądź inwestycyjnie - pod wynajem, w niezwykle cichym miejscu Krakowa - na osiedlu Złotego Wieku. Lokalizacja Kraków, mistrzejowice - os.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31 m² 18 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1970 roku. Lokal składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 199 zł48,30 m² 13 834,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł78,60 m² 21 615,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie piętro | 78,6 m | 3 pokoje | Zabłocie | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany apartament o powierzchni 78,6 m , położony na ostatnim, 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Kraków, ul. Rzemieślnicza Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w zielonej części miasta blisko centrum Na wynajem nowe, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków, ul. Starego Dębu Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m z dużym tarasem, położone przy ul. Starego Dębu w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w zielonej i spokojnej części Ruczaju przy ulicy dr. Jana Piltza. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł75 m² 21 333,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji english version below 75m2 zostało podzielone na 3 pokoje, 2 łazienki, duży salon z kuchnią, przedpokój i loggię - jest wykończone w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam/zamienię 2-pokojowe mieszkanie Azory, ul. Marii Jaremy świetna lokalizacja Kraków, azory (prądnik Biały) ul. Marii Jaremy jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł71 m² 14 929,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, położone na parterze niewielkiego, pięciopiętrowego bloku z windą, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Świetny rozkład pomieszczeń, oraz znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,49 m² 13 310,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta Bieńczyce Zależy Ci na osobnej, jasnej kuchni? Nie chcesz martwić się generalnym remontem nieruchomości? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59,90 m² 11 435,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 60 m2 Szukasz mieszkania gotowego do szybkiego wprowadzenia się? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Rodzinne mieszkanie | 97,67 m2 | 2 poziomy | Kameralne osiedle | Opatkowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , położone na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł117,81 m² 9 073,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzenne 3 poziomy, pełna swoboda - dla tych, którzy chcą więcej niż standard! To zdecydowanie nie jest oferta dla osób szukających gotowego, urządzonego pod klucz wnętrza według czyjegoś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł52,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Ruczaju! Wyjątkowo kameralna inwestycja składająca się zaledwie z 10 mieszkań. Jest to 5 budynków w zabudowie szeregowej. Działka usytuowana jest przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zachwycające mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku w centrum Krakowa, zaprojektowane przez Karola Szpondrowskiego w 1912 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,51 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone w okolicach ul. Wielickiej w Krakowskiej - dzielnica Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ładne, nasłonecznione mieszkanie przy ul. Kobierzyńskiej nr 99 w Krakowie do wynającia od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na II piętrze (bez windy) czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45,97 m² 20 426,37 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.97 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł63,10 m² 15 832,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,32 m² 19 790,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 35,32 m Portowa Zabłocie, kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Portowa Zabłocie przy ul. Portowej w Krakowie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Safrano by Cordia 2024 | ul. Krokusowa Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni nowe mieszkanie na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 421 262 zł102,99 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,31 m² 15 526,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w cichej części miasta gotowe, aby stworzyć tu własny, wymarzony klimat! Lokal został zaprojektowany tak, by zapewniać wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 980 zł49,16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46 m² 21 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament 2-pokojowy z balkonem i miejscem postojowym ul. Prandoty | mb Estates mb Estates oferuje na sprzedaż elegancki, nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł50,70 m² 16 370,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Kraków doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura i dużo zieleni. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,30 m² 11 219,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowe, narożne mieszkanie położone w spokojnej, starszej części osiedla Złocień. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł37,30 m² 22 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim położone w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. Najważniejsze atuty: metraż: 37,3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł49 m² 16 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji krakowa ul.CHODKIEWICZA. Mieszkanie ma powierzchnię 49m2, znajduję się na III piętrze w IV piętrowej piękne wyremontowanejj.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij