dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 933 ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 269 zł37,75 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 649 zł27,42 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka przy ul. Bieżanowskiej, kraków Mam do zaoferowania nową, umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Bieżanowskiej w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 283 zł36,09 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 600 zł100 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia dwupoziomowy apartament znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul. Filipa Pokutyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

293 220 zł21,72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Promocja! Trzy ostatnie lokale! nowe mieszkania W kamienicy | kraków podgórze | rejon kopca krakusa I ul. Wielickiej Dostępne metraże: 21 - 26 m / Standard deweloperski | 13 500 zł/m Na.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,30 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2012 roku, przy ul. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 792 zł53,32 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup zwolniony Z podatku pcc do biura Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w kameralnej, nowej inwestycji (planowane zakończenie - IV kwartał 2026). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 722 zł28,78 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 625 zł43,35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 366 zł65,62 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować przestronną, dwupoziomową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych dzielnic Krakowa. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 086 zł52,74 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 943 zł56,34 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56 m² 15 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ulicy Kalwaryjskiej, w samym sercu krakowskiego Podgórza jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł46,90 m² 78,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: wysoki standard - dwa pokoje - duży balkon - dębniki - zakrzówek - ul. Pietrusińskiego lokalizacja: ulica Pietrusińskiego znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38m2 przy ul. Zakątek w dzielnicy Krowodrza. Komórka lokatorska w cenie najmu. Budynek I lokalizacja: budynek: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 533 zł47,73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w centrum historycznej części Nowej Huty - os. Centrum B. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł77,01 m² 17 789,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 995 zł59,31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł204,71 m² 21 982,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1906

Oferta sprzedaży siedmiu apartamentów. Pięć apartamentów jednopokojowych i dwa apartamenty dwupokojowe o łącznej powierzchni 204,71m2, ul. Straszewskiego, stare Miasto. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł37,76 m² 17 081,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,76 m kw położone na ul Amii Krajowej na krakowskich Bronowicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 864 zł25,38 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 300 zł51,41 m² 12 999,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 70 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 146 000 zł81 m² 26 493,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z duszą w sercu krakowskiego Kazimierza przy ul. Mostowej english description below - please do not hesitate to contact us Piękne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł66,82 m² 16 447,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta mieszkania 3-pokojowego na sprzedaż o powierzchni 66,82 m2, położonego na parterze w 2 kondygnacyjnym budynku, przy ul. Gryczanej, dzielnica Prądnik Biały. English below. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, przytulne mieszkanie przy ulicy Os. Willowe, w kameralnym budynku. Trzypokojowe mieszkanie, 64 m2 niedaleko Zalewu Nowohuckiego( kilka minut spacerem spacerem). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63,5 m | Os. Tysiąclecia - doskonała lokalizacja dla rodziny i nie tylko Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł65 m² 13 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku - 2 miejsca, wysoki standard Do sprzedaży na rynku pierwotnym oferujemy jedno z dwóch mieszkań w budynku dwulokalowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Z wyłączną przyjemnością prezentuje dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w dzielnicy Borek Fałęcki przy ul. ks. Adolfa Zagrodzkiego. Mieszkanie mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł47 m² 16 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym Osiedlu Podwawelskim jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych części Krakowa! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

3 129 000 zł172,67 m² 18 121,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 172.67 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Krowoderska. Cena: 3 129 000 zł. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł51,75 m² 20 483,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, stare Miasto, kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji.