dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 933 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 201 zł80,83 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 429 zł59,61 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł33 m² 21 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

33 m po generalnym remoncie Kazimierz ul. Brzozowa Agencja tec Real Estates prezentuje w pełni wyremontowaną kawalerkę z oddzielną kuchnią, położoną w sercu krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 298 zł67,90 m² 14 025 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 442 zł69,66 m² 14 706,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł57,30 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Stare Podgórze, zabłocie, ul. Zaułek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,30 m, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 330 zł51,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł103 m² 22 320,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mint Property prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na 1 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 730 zł44,90 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł27,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem, komórką lokatorską i miejscem parkingowym w garażu ruczaj/borek Fałęcki! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 990 zł64,45 m² 12 257,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł217 m² 78,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5-pok. - 217m2 apartament z klimatyzacją przy samych Plantach - 3 minuty spacerem do płyty Rynku Głównego! lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym centrum Starego Miasta - 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł156,30 m² 14 235,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1320

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży dwa mieszkania, zlokalizowane na drugim piętrze w Rynku Głównym, kraków. Dwa lokale o powierzchni 61,90m2 i 94,40m2 z oddzielnymi Księgami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 633 zł37,66 m² 18 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł78,85 m² 10 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja - tylko 4 mieszkania w budynku. Cicha i zielona okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budowa zakończona - klucze dostępne od zaraz. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł67,12 m² 18 459,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, chopina, krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępna oferta na rynku Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 783 zł52,20 m² 13 444,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna, kompaktowa kawalerka o powierzchni 15 m2, zlokalizowana w kamienicy przy ulicy Brzozowej, w kultowej dzielnicy Kazimierz. To idealna propozycja dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie, w okolicy Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł47,72 m² 19 174,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m . Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, ruczaj ( Lubostroń Park) Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 904 zł60,62 m² 13 673,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 385 zł38,69 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 746 zł65,62 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na Osiedlu Centrum C w Krakowie. Budynek I lokalizacja: budynek, w którym mieści się oferowany lokal znajduję się tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł65,16 m² 19 797,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 240 zł59,77 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 204 zł41,12 m² 18 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 782 zł63,39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 188 zł49,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026