dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 713 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 713 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 175 266 zł76,58 m² 15 346,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) = / rodzinny apartament - odbiór W III kwartale 2027 roku! / - biuro nieruchomości lakado - ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 494 zł48,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł54 m² 15 148,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr 81 Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Oddanie IV kwartał 2026 r. Mieszkanie o powierzchowni 54 m2 znajdujące się na 5 piętrze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 269 200 zł94 m² 24 140,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie inwestycyjne, podzielone na dwa mniejsze przy ul. Lema english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonujący projekt - dwupak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

989 999 zł47,10 m² 21 019,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1927 roku, w ścisłym centrum Krakowa. Układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 873 zł52,28 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł50 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | 130 m narożnego ogródka | ul. Federowicza Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 510 zł65,70 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 466 zł36 m² 12 365,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 87,44 m W prestiżowej inwestycji Kraków Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 87,44 m usytuowany w ekskluzywnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 920 zł40 m² 123 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40m2 w prestiżowej inwestycji "noble Residence" w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40,32 m² 13 864,09 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. ks. Meiera, prądnik Biały, kraków. obok ulice: al. 29 Listopada, powstańców, reduta, batowicka, kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,99 m , zlokalizowana na 11. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,76 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku , położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

547 250 zł19,90 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki -dwupokojowe mieszkanie z balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane przy ul. Ariańskiej w zadbanej odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 880 zł62,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,22 m² 12 951,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż ciekawe, klimatyczna nieruchomość - dwupokojowy lokal w cichym i spokojnym miejscu w delcie ulic Wielickiej i Bieżanowskiej - dzielnica Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 510 zł65,70 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,05 m² 16 486,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,52 m² 24 868,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone w podwyższonym standardzie jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem Wola Justowska | 3 pokoje Wyjątkowa propozycja dla wymagających klientów, poszukujących harmonii pomiędzy prestiżową lokalizacją, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 zł70 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny/ usługowy w domu wolnostojącym w Swoszowicach z przeznaczeniem na dowolną działalność lub na cele mieszkalne. Na pow. 70 m2 składa się z;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 149 zł41,06 m² 19 121,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł53,09 m² 17 875,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,09 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej, w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł89 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i stylowe 4-pok. mieszkanie na wynajem z ogródkiem znajdujące się na osiedlu im. Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł16,50 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej 58 na Krowodrzy. Mieszkanie znajduje się na parterze w siemiopiętrowym budynku. Jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 603 zł43,33 m² 15 961,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru bez prowizji oraz 2% podatku pcc 2 pok, 43,30m2, 50,64vm2 ogródek, parter, ul. Bunscha, ruczaj, inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł38,64 m² 22 748,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w zabytkowej kamienicy | ul. Piłsudskiego | Stare Miasto | Kraków Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,64 m , który świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 3 pow 67,38 m2 ,piętro 1 - 3 pokoje, pokój dzienny ma ponad 35 m2 powierzchni, balkon ok 8 m2. W tej inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 797 zł68,99 m² 13 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (37,83m ) i 1,5 łazienki! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to.

Szczegóły ogłoszenia

828 600 zł55,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z ogrodem nowoczesny styl i komfort w sercu Opatkowic! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje stylowy apartament z elektrycznym kominkiem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 858 zł76,34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł43,94 m² 16 590,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji - Mieszkania gotowe do odbioru. Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Moderno Łobzów zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z później wybudowanych osiedli nowohuckich. Osiedle ulokowane zostało na jednym ze zboczy Wzgórz Krzesławickich, najwyżej położonych wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 3-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł111,33 m² 22 365,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni w Krakowie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A0.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 41,60 m2 plus ogródek 24m2 w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.