dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06.2026 r. przestronne, 66 m2, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, garderobą i garażem w prestiżowej inwestycji z 2020 r. ul. Głowackiego/ Bronowicka. Pieszo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 386 zł51,71 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 552 zł50,76 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 722 zł66,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

745 500 zł49,70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 875 zł46,25 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Ekspozycja południowa | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Sołtysowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metraż liczy 49 m^2, na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Oferujemy do wynajęcia najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny.

Szczegóły ogłoszenia

820 479 zł43,10 m² 19 036,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie blisko uzdrowiska Antoniego Matecznego - Podgórze 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty korzystasz z pełnego wsparcia na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 896 zł40,02 m² 18 788,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł42,80 m² 14 228,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje / osobna kuchnia / ul. Macieja Słomczyńskiego / szybki tramwaj / gotowe do wejścia / garaż / komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł71,27 m² 17 819,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wykończone i wyposażone duże mieszkanie 3 pokojowe, miejscem postojowym i komórką! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod klucz , stan do zamieszkania na Górce Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44,98 m² 19 986,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji przy ul. Masarskiej tuż obok galerii kazimierz, grzegórzki. Dostępne od 1. Czerwca opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 895 zł57,40 m² 21 600,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 57,4 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego, pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 136 zł28,23 m² 18 141,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do wyjątkowej, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 520 zł46,21 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m z szerokim miejscem postojowym w cenie Kliny Zacisze | atal | ul. Małysiaka 24 | 4 piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 791 zł25,31 m² 18 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 536 zł36,96 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone w centrum Krakowa, w inwestycji Steam Park przy ulicy Rakowickiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament z antresolą i tarasem w samym sercu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,17 m² 24 878,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament o powierzchni 127,06 m z prywatnym ogrodem, położony przy ul. Emaus w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Krakowa (salwator / Wola Justowska). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 805 400 zł194,50 m² 34 989,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie marzeń nad Wisłą mieszkanie dwupoziomowe 1 poziom: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, - łazienka, -garderoba - przedpokój taras 16,5 m2 duże panoramiczne okna 2 poziom: -3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 347 zł55,37 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,37 m, położone w spokojnej części Krakowa. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 567 zł62,39 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 655 zł69,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69.01 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 122 zł61,82 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 204 zł41,12 m² 18 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 554 zł63,57 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 038 zł37,38 m² 19 717,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 473 zł43,57 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47,06 m² 65,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ciche i widokowe 2-pok. mieszkanie z balkonem , znajdującego się tuż przy Rondzie Grzegórzeckim, na ulicy Kordylewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 078 000 zł44,01 m² 24 494,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To naprawdę wyjątkowe miejsce - pełne światła, przestrzeni i pozytywnej energii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 820 zł42 m² 17 995,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do centrum oraz głównych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie w spokojniejszej części miasta. Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i tarasem w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Zakup bez prowizji I podatku pcc! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,91 m² 17 514,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament położony W prestiżowej inwestycji apartamenty radzikowskiego Nowoczesny kompleks mieszkaniowy | Ponadczasowa architektura | Doskonała lokalizacja | Atmosfera komfortu i codziennej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Panoramiczny apartament 58,79 m z widokiem na Wawel | Mały Przewóz, ul. Przewóz Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyzowany apartament o powierzchni 58,79 m , położony na ostatnim - szóstym.