dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł60,14 m² 16 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 60,14 m2 znajdujące się przy ulicy Conrada w Krakowie. Oferta przedstawia nieruchomość wykończoną pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł83,28 m² 22 802,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Annderson Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 83,28 m , zlokalizowany w prestiżowej części Krowodrzy, ul. Kazimierza Wielkiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 796 zł66,09 m² 14 265,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - VII etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

890 000 zł54,08 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla swojej dla rodziny, jak również pod inwestycję. Inwestycja: - 4 nowe, klimatyczne budynki - odrestaurowany fort z funkcją usługową - zielony park ze strefą relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł34 m² 19 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 34 m2 znajdujące się przy ulicy Bagrowej w Krakowie. * 2 piętro * idealne dla rodziny, singla, studenta lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76,21 m² 15 089,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe Z balkonem oraz miejscem parkingowym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 76,21 m2, położone na 7 piętrze (ostatnim) budynku przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 285 zł36,95 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 236 zł68,78 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 710 zł47,98 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 691 000 zł107,64 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja ***** O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m + balkonem - Wzgórza Krzesławickie, kraków Dlaczego warto Świetny układ dla rodziny: salon z aneksem ok. 22,4 m + 3 sypialnie (ok. 10,6 / 8,5 /.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,83 m² 16 459,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,83 m , zlokalizowane na Osiedlu Europejskim na krakowskim Ruczaju. Jasne, dobrze rozplanowane, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,45 m² 17 488,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł115 m² 13 043,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Płaszów | panoramiczny widok | jedyne takie! Na sprzedaż nietuzinkowe, widokowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Myśliwskiej, na ostatnim - 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 507 zł59,97 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 007 zł36,17 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 355 zł54,06 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,43 m² 13 999,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna przestrzeń ponad 26 m z balkonem - idealna inwestycja w rozwijającej się części Krakowa! Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu, które dynamicznie zyskuje na wartości. To.

Szczegóły ogłoszenia

726 684 zł44,31 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 44,31 m2, wraz Z tarasem O powierzchni 30,63 m2, 0/V,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł62,19 m² 15 163,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i południowowschodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 786 zł76,34 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 074 920 zł71,25 m² 15 086,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W krakowskim segmencie nieruchomości są miejsca, które się po prostu odwiedza, i takie, w których chce się zostać na zawsze. Ta inwestycja to propozycja dla koneserów, którzy odrzucają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł45 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 65 metrów w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 42,45 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł94,53 m² 65,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie z tarasem i widokiem na las [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia wyjątkowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł123,10 m² 12 022,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł49,70 m² 14 064,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wybierz wymarzone mieszkanie do końca kwietnia i skorzystaj z promocji "taniej o vat", w ramach której otrzymasz aż 8% rabatu! Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 690 zł64,74 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025